Honey deals & finds

Best value (1709)

Lowest standardized $/lb (filterable via the rail).

Santa Clara Wildflower Honey Gallon Pour-able · Santa Clara Gallon
OrganicRaw
$11.58/ lb

Santa Clara Wildflower Honey Gallon Pour-able · Santa Clara Gallon

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $139.00 · 12.00 lb
≈ 7× USDA wholesale
Details →
Asian Hot Honey - Gallon (12lb) Pour-able Plastic
Raw
$11.58/ lb

Asian Hot Honey - Gallon (12lb) Pour-able Plastic

M&Flavored & Infused · Mike & Niki's Honey
List price $139.00 · 12.00 lb
Details →
Sonoma Wildflower Honey Gallon Pour-able Plastic · Sonoma Gallon
$11.58/ lb

Sonoma Wildflower Honey Gallon Pour-able Plastic · Sonoma Gallon

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $139.00 · 12.00 lb
≈ 7× USDA wholesale
Details →
Northwestern Blackberry Honey · Size: 5 Gallon (60lb) Honey
$11.65/ lb

Northwestern Blackberry Honey · Size: 5 Gallon (60lb) Honey

ZSBlackberry · Z Specialty Food
List price $699.00 · 60.00 lb
Details →
Northwestern Meadowfoam Honey · Size: 5 Gallon (60lb) Honey
$11.65/ lb

Northwestern Meadowfoam Honey · Size: 5 Gallon (60lb) Honey

ZSMeadowfoam · Z Specialty Food
List price $699.00 · 60.00 lb
Details →
California Avocado · Size: 5 Gallon (60lb) Honey
$11.65/ lb

California Avocado · Size: 5 Gallon (60lb) Honey

ZSAvocado · Z Specialty Food
List price $699.00 · 60.00 lb
≈ 6.1× USDA wholesale
Details →
Northwestern Fireweed Honey · Size: 5 Gallon (60lb) Honey
$11.65/ lb

Northwestern Fireweed Honey · Size: 5 Gallon (60lb) Honey

ZSFireweed · Z Specialty Food
List price $699.00 · 60.00 lb
Details →
Raw Clover Honey 12 oz Bear Bottle · Unit of Measure: Individual
Raw
$11.67/ lb

Raw Clover Honey 12 oz Bear Bottle · Unit of Measure: Individual

HHClover · Hunter's Honey Farm
List price $8.75 · 0.75 lb
≈ 6.1× USDA wholesale
Details →
Raw Wildflower Honey 12 oz Bear Bottle · Unit of Measure: Individual
Raw
$11.67/ lb

Raw Wildflower Honey 12 oz Bear Bottle · Unit of Measure: Individual

HHWildflower · Hunter's Honey Farm
List price $8.75 · 0.75 lb
≈ 7.1× USDA wholesale
Details →
3lb Raw Tupelo Honey
Raw
$11.67/ lb

3lb Raw Tupelo Honey

WITupelo · Walk in the Woods Apiary
List price $35.00 · 3.00 lb
≈ 5.8× USDA wholesale
Details →
Pro Honey Bundle
$11.71/ lb

Pro Honey Bundle

BFHoney · Bee Friends Farm
List price $41.00 · 3.50 lb
Details →
Liquid Honey - 2.25 Lb Jar · Single
$11.78/ lb

Liquid Honey - 2.25 Lb Jar · Single

CVHoney · Champlain Valley Apiaries
List price $26.50 · 2.25 lb
Details →
Utah Blend · 16 oz.
Raw
$11.99/ lb

Utah Blend · 16 oz.

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $11.99 · 1.00 lb
Details →
Great Lakes Blend · 16 oz.
Raw
$11.99/ lb

Great Lakes Blend · 16 oz.

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $11.99 · 1.00 lb
Details →
Locust Blossom Honey Bear - 24oz
$11.99/ lb

Locust Blossom Honey Bear - 24oz

TBLocust Blossom · The Beekeeper's Daughter
List price $17.99 · 1.50 lb
Details →
Washington Blend · 16 oz.
Raw
$11.99/ lb

Washington Blend · 16 oz.

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $11.99 · 1.00 lb
Details →
Texas Blend · 16 oz.
Raw
$11.99/ lb

Texas Blend · 16 oz.

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $11.99 · 1.00 lb
Details →
Bourbon Barrel Infused Honey
$11.99/ lb

Bourbon Barrel Infused Honey

HNFlavored & Infused · Honey Next Door
List price $12.00 · 1.00 lb
Details →
Spicy Honey · Superhots!
OrganicRaw
$11.99/ lb

Spicy Honey · Superhots!

HNFlavored & Infused · Honey Next Door
List price $12.00 · 1.00 lb
Details →
Midwest Blend · 16 oz.
Raw
$11.99/ lb

Midwest Blend · 16 oz.

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $11.99 · 1.00 lb
Details →
Wildflower Blend · 16 oz.
Raw
$11.99/ lb

Wildflower Blend · 16 oz.

LHWildflower · Local Hive Honey
List price $11.99 · 1.00 lb
≈ 7.3× USDA wholesale
Details →
Clover Blend · 16 oz.
Raw
$11.99/ lb

Clover Blend · 16 oz.

LHClover · Local Hive Honey
List price $11.99 · 1.00 lb
≈ 6.3× USDA wholesale
Details →
Florida Blend · 16  oz.
Raw
$11.99/ lb

Florida Blend · 16 oz.

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $11.99 · 1.00 lb
Details →
So Cal · 16 oz.
Raw
$11.99/ lb

So Cal · 16 oz.

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $11.99 · 1.00 lb
Details →
Northeast Blend · 16 oz.
Raw
$11.99/ lb

Northeast Blend · 16 oz.

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $11.99 · 1.00 lb
Details →