Honey deals & finds
Best value (1709)
Lowest standardized $/lb (filterable via the rail).

Raw
$12.33/ lb
Raw Wildflower Honey 48 oz Glass Jar
BHWildflower · Bare Honey
List price $37.00 · 3.00 lb
≈ 7.5× USDA wholesale
Details →
$12.33/ lb
Minnesota Amber Honey, 48 oz Glass Jar
BHLocal & Regional · Bare Honey
List price $37.00 · 3.00 lb
Details →
$12.42/ lb
Northwestern Fireweed Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
ZSFireweed · Z Specialty Food
List price $149.00 · 12.00 lb
Details →
Raw
$12.42/ lb
Raw New York Wildflower Honey · 9 oz
CRWildflower · Crystal's Raw Honey
List price $6.99 · 0.56 lb
≈ 7.5× USDA wholesale
Details →
$12.42/ lb
California Eucalyptus Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
ZSEucalyptus · Z Specialty Food
List price $149.00 · 12.00 lb
≈ 7.4× USDA wholesale
Details →
Raw
$12.42/ lb
Raw Wildflower Honey · 9 oz
CRWildflower · Crystal's Raw Honey
List price $6.99 · 0.56 lb
≈ 7.5× USDA wholesale
Details →
$12.42/ lb
Idaho Snowberry Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
ZSSnowberry · Z Specialty Food
List price $149.00 · 12.00 lb
Details →
$12.42/ lb
California Avocado · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
ZSAvocado · Z Specialty Food
List price $149.00 · 12.00 lb
≈ 6.5× USDA wholesale
Details →
$12.42/ lb
Northwestern Chicory · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
ZSChicory · Z Specialty Food
List price $149.00 · 12.00 lb
Details →
$12.42/ lb
Northwestern Blackberry Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
ZSBlackberry · Z Specialty Food
List price $149.00 · 12.00 lb
Details →
$12.42/ lb
Northwestern Maple Blossom Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
ZSMaple Blossom · Z Specialty Food
List price $149.00 · 12.00 lb
Details →
$12.42/ lb
Northwestern Meadowfoam Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
ZSMeadowfoam · Z Specialty Food
List price $149.00 · 12.00 lb
Details →
$12.47/ lb
Humble Honey – Barista (36oz) Squeeze-able Plastic
M&Honey · Mike & Niki's Honey
List price $28.05 · 2.25 lb
Details →
$12.50/ lb
Liquid Honey - 8 oz. Jar · Case of 12
CVHoney · Champlain Valley Apiaries
List price $75.00 · 6.00 lb
Details →
Raw
$12.50/ lb
2lb Raw Tupelo Honey
WITupelo · Walk in the Woods Apiary
List price $25.00 · 2.00 lb
≈ 6.3× USDA wholesale
Details →
$12.62/ lb
Humble Honey Extra-Large Pour-able Glass
M&Honey · Mike & Niki's Honey
List price $20.50 · 1.63 lb
Details →
Raw
$12.65/ lb
Wildflower Blend · 12 oz.
LHWildflower · Local Hive Honey
List price $9.49 · 0.75 lb
≈ 7.7× USDA wholesale
Details →
Raw
$12.65/ lb
Clover Blend · 12 oz.
LHClover · Local Hive Honey
List price $9.49 · 0.75 lb
≈ 6.7× USDA wholesale
Details →





