Honey deals & finds
Best value (1709)
Lowest standardized $/lb (filterable via the rail).

Raw
$12.66/ lb
Orange Blossom Honey Bear - 24oz
TBOrange Blossom · The Beekeeper's Daughter
List price $18.99 · 1.50 lb
≈ 5.5× USDA wholesale
Details →
Raw
$12.66/ lb
Buckwheat Blossom Honey Bear - 24oz
TBBuckwheat · The Beekeeper's Daughter
List price $18.99 · 1.50 lb
≈ 6.7× USDA wholesale
Details →
Raw
$12.73/ lb
The East Hill Trio
EHOrange Blossom · East Hill Honey Co.
List price $42.00 · 3.30 lb
≈ 5.6× USDA wholesale
Details →
Raw
$12.78/ lb
Orange Blossom Honey - Raw and Unfiltered - 6 oz Hex · Set of 24
THOrange Blossom · The Honey Jar
List price $114.99 · 9.00 lb
≈ 5.6× USDA wholesale
Details →
Raw
$12.79/ lb
Mesquite Honey Barista Squeeze-able Plastic · Mesquite Barista
M&Mesquite · Mike & Niki's Honey
List price $28.80 · 2.25 lb
≈ 9.3× USDA wholesale
Details →
Raw
$12.80/ lb
Mesquite Honey Milk Pour-able Glass
M&Mesquite · Mike & Niki's Honey
List price $36.00 · 2.81 lb
≈ 9.3× USDA wholesale
Details →
Raw
$12.83/ lb
Raw Unstrained Honey 22-oz (Pint) Jar · Unit of Measure: Individual
HHHoney · Hunter's Honey Farm
List price $19.25 · 1.50 lb
Details →
Raw
$12.95/ lb
Florida Premium Wildflower Honey · 21oz Jar
EHWildflower · East Hill Honey Co.
List price $17.00 · 1.31 lb
≈ 7.8× USDA wholesale
Details →
Raw
$12.95/ lb
Minturn Colorado Local Honey · size: 16oz
WPLocal & Regional · Winter Park Honey
List price $12.95 · 1.00 lb
Details →
Raw
$12.95/ lb
Orange Blossom Honey · 21oz Jar
EHOrange Blossom · East Hill Honey Co.
List price $17.00 · 1.31 lb
≈ 5.7× USDA wholesale
Details →
Raw
$12.95/ lb
Edwards Local Honey · size: 16oz
WPLocal & Regional · Winter Park Honey
List price $12.95 · 1.00 lb
Details →
Raw
$12.95/ lb
Florida Holly (Gallberry) · size: 16oz
WPBrazilian Pepper · Winter Park Honey
List price $12.95 · 1.00 lb
≈ 7.2× USDA wholesale
Details →
Raw
$12.95/ lb
Dillon Local Honey · size: 16oz
WPLocal & Regional · Winter Park Honey
List price $12.95 · 1.00 lb
Details →
$12.99/ lb
Wildflower Blossom Honey · 1 lb. Glass
BAWildflower · Birds and Bees Farm
List price $12.99 · 1.00 lb
≈ 7.9× USDA wholesale
Details →
$13.00/ lb
1lb Glass Jar - Buckwheat
GBBuckwheat · Gardner Bees
List price $13.00 · 1.00 lb
≈ 6.8× USDA wholesale
Details →
$13.00/ lb
1lb Glass Jar - Goldenrod
GBGoldenrod · Gardner Bees
List price $13.00 · 1.00 lb
≈ 6.4× USDA wholesale
Details →
$13.00/ lb
Orange Blossom 1 Pound Bottle
BHOrange Blossom · Bee-Haven Honey Farm
List price $13.00 · 1.00 lb
≈ 5.7× USDA wholesale
Details →
Raw
$13.16/ lb
Raw Cranberry Honey · 17 oz
CRCranberry · Crystal's Raw Honey
List price $13.99 · 1.06 lb
≈ 4.7× USDA wholesale
Details →
$13.25/ lb
California Apricot Honey Fruit Spread · Size: 1 Gallon (10lb) Honey Fruit Spread
ZSHoney · Z Specialty Food
List price $159.00 · 12.00 lb
Details →
$13.25/ lb
Tart Cherry Honey Fruit Spread · Size: 1 Gallon (10lb) Honey Fruit Spread
ZSHoney · Z Specialty Food
List price $159.00 · 12.00 lb
Details →
$13.33/ lb
Cinnamon Spreadable Honey 48 oz Glass Jar
BHFlavored & Infused · Bare Honey
List price $40.00 · 3.00 lb
Details →

