Honey deals & finds
Best value (1709)
Lowest standardized $/lb (filterable via the rail).

Raw
$13.33/ lb
Raw Local Honey – Super Bloom · Size: 6oz Jar
TVLocal & Regional · Temecula Valley Honey Company
List price $5.00 · 0.38 lb
Details →
Raw
$13.33/ lb
Clover Honey - Raw and Unfiltered - 6 oz Hex · Set of 12
THClover · The Honey Jar
List price $59.99 · 4.50 lb
≈ 7× USDA wholesale
Details →
$13.33/ lb
Liquid Honey - 12 oz Honey Bear Bottle · Single
CVHoney · Champlain Valley Apiaries
List price $10.00 · 0.75 lb
Details →
Raw
$13.33/ lb
Raw Wildflower Honey - 12 Pack - 8 oz - NC Honey
KCWildflower · King Cobra Apiary
List price $80.00 · 6.00 lb
≈ 8.1× USDA wholesale
Details →
Raw
$13.33/ lb
Local Raw Honey – Cabernet Sauvignon · Size: 6 oz Glass
TVLocal & Regional · Temecula Valley Honey Company
List price $5.00 · 0.38 lb
Details →
OrganicRaw
$13.33/ lb
Utah Light Wildflower Honey - Raw and Unfiltered - 6 oz Hex · Set of 12
THWildflower · The Honey Jar
List price $59.99 · 4.50 lb
≈ 8.1× USDA wholesale
Details →
Raw
$13.50/ lb
Saw Palmetto - 1lb Jar
TBPalmetto · The Beekeeper's Daughter
List price $13.50 · 1.00 lb
≈ 5× USDA wholesale
Details →
$13.50/ lb
Tupelo Honey 32 oz. Bottle - Case of 12
SBTupelo · Sleeping Bear Farms
List price $324.00 · 24.00 lb
≈ 6.8× USDA wholesale
Details →
Raw
$13.50/ lb
Wildflower - 1lb Jar
TBWildflower · The Beekeeper's Daughter
List price $13.50 · 1.00 lb
≈ 8.2× USDA wholesale
Details →
$13.67/ lb
Gallberry (2) 1/2 Gallon Jugs Combo (12 lbs)
BHGallberry · Bee-Haven Honey Farm
List price $82.00 · 6.00 lb
≈ 6.3× USDA wholesale
Details →
$13.71/ lb
Lemon Infused Wildflower Honey, North Carolina Honey
KCWildflower · King Cobra Apiary
List price $12.00 · 0.88 lb
≈ 8.3× USDA wholesale
Details →
$13.71/ lb
Carolina Reaper Pepper Infused Honey, North Carolina Honey
KCWildflower · King Cobra Apiary
List price $12.00 · 0.88 lb
≈ 8.3× USDA wholesale
Details →
$13.82/ lb
Florida White Tupelo Honey · Size: 5 Gallon (60lb) Honey
ZSTupelo · Z Specialty Food
List price $829.00 · 60.00 lb
≈ 6.9× USDA wholesale
Details →
Raw
$13.95/ lb
Vero Local Honey · size: 16oz
WPLocal & Regional · Winter Park Honey
List price $13.95 · 1.00 lb
Details →
Raw
$13.95/ lb
Altamonte Springs Local Honey · size: 16oz
WPLocal & Regional · Winter Park Honey
List price $13.95 · 1.00 lb
Details →
$13.99/ lb
Wildflower 16oz
GHWildflower · Georgia Honey Farm
List price $13.99 · 1.00 lb
≈ 8.5× USDA wholesale
Details →
Raw
$13.99/ lb
Buckwheat Blossom - 1lb Jar
TBBuckwheat · The Beekeeper's Daughter
List price $13.99 · 1.00 lb
≈ 7.4× USDA wholesale
Details →
Raw
$13.99/ lb
Orange Blossom – 1lb Jar
TBOrange Blossom · The Beekeeper's Daughter
List price $13.99 · 1.00 lb
≈ 6.1× USDA wholesale
Details →
Raw
$14.00/ lb
1 lb Glass Muth Jar - Texas Tallow Tree Honey
WHTexas Tallow Tree · Walker Honey Farm
List price $14.00 · 1.00 lb
≈ 7× USDA wholesale
Details →
Raw
$14.00/ lb
1 lb. Pure Raw Atlanta Honey · Buckhead
HNHoney · Honey Next Door
List price $14.00 · 1.00 lb
Details →
Raw
$14.00/ lb
1 lb. Pure Raw Atlanta Honey · Brookhaven
HNHoney · Honey Next Door
List price $14.00 · 1.00 lb
Details →
Raw
$14.00/ lb
Wildflower Honey, Choose Size · 5lb. / Glass
MCWildflower · Mill Creek Apiary
List price $70.00 · 5.00 lb
≈ 8.5× USDA wholesale
Details →

