Honey deals & finds

Best value (1708)

Lowest standardized $/lb (filterable via the rail).

Tupelo Honey 1 Gallon Jug - 12 lbs.
$14.58/ lb

Tupelo Honey 1 Gallon Jug - 12 lbs.

SBTupelo · Sleeping Bear Farms
List price $175.00 · 12.00 lb
≈ 7.3× USDA wholesale
Details →
Livermore/Fremont Wildflower Honey - 45 oz Tall Milk Pour-able Glass
Raw
$14.61/ lb

Livermore/Fremont Wildflower Honey - 45 oz Tall Milk Pour-able Glass

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $41.09 · 2.81 lb
≈ 8.9× USDA wholesale
Details →
Fireweed Honey · Sizes: 12 oz. Bear
Raw
$14.67/ lb

Fireweed Honey · Sizes: 12 oz. Bear

FBFireweed · Flying Bee Ranch
List price $11.00 · 0.75 lb
Details →
Wildflower Local Honey | Jacksonville Florida · 24 oz
Raw
$14.67/ lb

Wildflower Local Honey | Jacksonville Florida · 24 oz

BFWildflower · Bee Friends Farm
List price $22.00 · 1.50 lb
≈ 8.9× USDA wholesale
Details →
Utah Light Wildflower Honey - Raw and Unfiltered - 6 oz Hex · Single
OrganicRaw
$14.67/ lb

Utah Light Wildflower Honey - Raw and Unfiltered - 6 oz Hex · Single

THWildflower · The Honey Jar
List price $5.50 · 0.38 lb
≈ 8.9× USDA wholesale
Details →
Orange Blossom Honey · 24 oz
$14.67/ lb

Orange Blossom Honey · 24 oz

BFOrange Blossom · Bee Friends Farm
List price $22.00 · 1.50 lb
≈ 6.4× USDA wholesale
Details →
Sage Honey · Sizes: 12 oz. Bear
Raw
$14.67/ lb

Sage Honey · Sizes: 12 oz. Bear

FBSage · Flying Bee Ranch
List price $11.00 · 0.75 lb
≈ 7.1× USDA wholesale
Details →
Clover Honey - Raw and Unfiltered - 6 oz Hex · Single
Raw
$14.67/ lb

Clover Honey - Raw and Unfiltered - 6 oz Hex · Single

THClover · The Honey Jar
List price $5.50 · 0.38 lb
≈ 7.7× USDA wholesale
Details →
Orange Honey · Sizes: 12 oz. Bear
Raw
$14.67/ lb

Orange Honey · Sizes: 12 oz. Bear

FBOrange Blossom · Flying Bee Ranch
List price $11.00 · 0.75 lb
≈ 6.4× USDA wholesale
Details →
Pumpkin Honey · Sizes: 12 oz. Bear
Raw
$14.67/ lb

Pumpkin Honey · Sizes: 12 oz. Bear

FBPumpkin Blossom · Flying Bee Ranch
List price $11.00 · 0.75 lb
Details →
Meadowfoam Honey · Sizes: 12 oz. Bear
Raw
$14.67/ lb

Meadowfoam Honey · Sizes: 12 oz. Bear

FBMeadowfoam · Flying Bee Ranch
List price $11.00 · 0.75 lb
Details →
Wildflower Glass- 12oz
$14.67/ lb

Wildflower Glass- 12oz

BHWildflower · Bee-Haven Honey Farm
List price $11.00 · 0.75 lb
≈ 8.9× USDA wholesale
Details →
Black Mangrove Honey · 24 oz
$14.67/ lb

Black Mangrove Honey · 24 oz

BFMangrove · Bee Friends Farm
List price $22.00 · 1.50 lb
≈ 7.9× USDA wholesale
Details →
Raw Florida Gallberry Honey | Pure & Unfiltered | Bee Friends Farm · 24 oz
Raw
$14.67/ lb

Raw Florida Gallberry Honey | Pure & Unfiltered | Bee Friends Farm · 24 oz

BFGallberry · Bee Friends Farm
List price $22.00 · 1.50 lb
≈ 6.7× USDA wholesale
Details →
Clover Honey 16oz
$14.99/ lb

Clover Honey 16oz

GHClover · Georgia Honey Farm
List price $14.99 · 1.00 lb
≈ 7.9× USDA wholesale
Details →
Pure Raw Tupelo Honey · 2lb Tupelo Honey
Raw
$15.00/ lb

Pure Raw Tupelo Honey · 2lb Tupelo Honey

HNTupelo · Honey Next Door
List price $30.00 · 2.00 lb
≈ 7.5× USDA wholesale
Details →
Strawberry Infused 8oz Squeeze
OrganicRaw
$15.00/ lb

Strawberry Infused 8oz Squeeze

EHFlavored & Infused · East Hill Honey Co.
List price $7.50 · 0.50 lb
Details →
Ghost Pepper Honey · 1 lb. Glass
$15.00/ lb

Ghost Pepper Honey · 1 lb. Glass

BAFlavored & Infused · Birds and Bees Farm
List price $15.00 · 1.00 lb
Details →
Liquid Honey - 8 oz. Jar · Single
$15.00/ lb

Liquid Honey - 8 oz. Jar · Single

CVHoney · Champlain Valley Apiaries
List price $7.50 · 0.50 lb
Details →
Spring Wildflower Honey (1 lb)
Raw
$15.00/ lb

Spring Wildflower Honey (1 lb)

KFWildflower · Kypseli Family Honey
List price $15.00 · 1.00 lb
≈ 9.1× USDA wholesale
Details →
Lavender Infused Honey · 1 lb. Glass
$15.00/ lb

Lavender Infused Honey · 1 lb. Glass

BALavender · Birds and Bees Farm
List price $15.00 · 1.00 lb
Details →
Tupelo Honey 32 oz. Bottle
$15.00/ lb

Tupelo Honey 32 oz. Bottle

SBTupelo · Sleeping Bear Farms
List price $30.00 · 2.00 lb
≈ 7.5× USDA wholesale
Details →
Wildflower Honey, Choose Size · 2lb. / Glass
Raw
$15.00/ lb

Wildflower Honey, Choose Size · 2lb. / Glass

MCWildflower · Mill Creek Apiary
List price $30.00 · 2.00 lb
≈ 9.1× USDA wholesale
Details →
Buckwheat Honey with turmeric & cinnamon 16oz – case of 15 (Joint Health)
OrganicRaw
$15.00/ lb

Buckwheat Honey with turmeric & cinnamon 16oz – case of 15 (Joint Health)

WPBuckwheat · Winter Park Honey
List price $225.00 · 15.00 lb
≈ 7.9× USDA wholesale
Details →
Buckwheat Honey -16oz (Case of 15)
Raw
$15.00/ lb

Buckwheat Honey -16oz (Case of 15)

WPBuckwheat · Winter Park Honey
List price $225.00 · 15.00 lb
≈ 7.9× USDA wholesale
Details →