Honey deals & finds

Best value (1708)

Lowest standardized $/lb (filterable via the rail).

Tupelo Honey 16oz
Raw
$15.99/ lb

Tupelo Honey 16oz

GHTupelo · Georgia Honey Farm
List price $15.99 · 1.00 lb
≈ 8× USDA wholesale
Details →
Santa Clara Wildflower Honey Mason Scoop-able · Santa Clara Mason 45oz
OrganicRaw
$16.00/ lb

Santa Clara Wildflower Honey Mason Scoop-able · Santa Clara Mason 45oz

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $45.00 · 2.81 lb
≈ 9.7× USDA wholesale
Details →
Saw Palmetto Honey Bear - 8oz
$16.00/ lb

Saw Palmetto Honey Bear - 8oz

TBPalmetto · The Beekeeper's Daughter
List price $8.00 · 0.50 lb
≈ 5.9× USDA wholesale
Details →
Raw Wildflower Honey - Spring Harvest - 8 oz - NC Honey
Raw
$16.00/ lb

Raw Wildflower Honey - Spring Harvest - 8 oz - NC Honey

KCWildflower · King Cobra Apiary
List price $8.00 · 0.50 lb
≈ 9.7× USDA wholesale
Details →
Wildflower Honey Bear - 8oz
Raw
$16.00/ lb

Wildflower Honey Bear - 8oz

TBWildflower · The Beekeeper's Daughter
List price $8.00 · 0.50 lb
≈ 9.7× USDA wholesale
Details →
Mango Honey 1lb – Limited Batch Only
Raw
$16.00/ lb

Mango Honey 1lb – Limited Batch Only

BDMango · Beekeeper Direct Honey
List price $16.00 · 1.00 lb
Details →
Buckwheat Blossom Honey Bear - 8oz
Raw
$16.00/ lb

Buckwheat Blossom Honey Bear - 8oz

TBBuckwheat · The Beekeeper's Daughter
List price $8.00 · 0.50 lb
≈ 8.4× USDA wholesale
Details →
Pumpkin Spice · 2.5 lb.
Raw
$16.00/ lb

Pumpkin Spice · 2.5 lb.

LRPumpkin Blossom · Laura's Raw Honey
List price $40.00 · 2.50 lb
Details →
8 oz Glass Muth Jar - Midwestern Clover Honey
Raw
$16.00/ lb

8 oz Glass Muth Jar - Midwestern Clover Honey

WHClover · Walker Honey Farm
List price $8.00 · 0.50 lb
≈ 8.4× USDA wholesale
Details →
Orange Blossom · 2.5 lb.
$16.00/ lb

Orange Blossom · 2.5 lb.

LROrange Blossom · Laura's Raw Honey
List price $40.00 · 2.50 lb
≈ 7× USDA wholesale
Details →
Blueberry Honey, 1lb.
Raw
$16.00/ lb

Blueberry Honey, 1lb.

MCBlueberry · Mill Creek Apiary
List price $16.00 · 1.00 lb
≈ 7.1× USDA wholesale
Details →
Hot Honey 24oz
$16.00/ lb

Hot Honey 24oz

SBFlavored & Infused · Savannah Bee Company
List price $24.00 · 1.50 lb
Details →
16oz Scorpion & Habanero Infused HOT HONEY
$16.00/ lb

16oz Scorpion & Habanero Infused HOT HONEY

SHFlavored & Infused · Sweetnes Honey
List price $16.00 · 1.00 lb
Details →
SweetNes Raw Unfiltered Local Honey 8oz Squeezable Bear
Raw
$16.00/ lb

SweetNes Raw Unfiltered Local Honey 8oz Squeezable Bear

SHLocal & Regional · Sweetnes Honey
List price $8.00 · 0.50 lb
Details →
Starthistle – 45 oz Tall Milk Pour-able Glass
Raw
$16.00/ lb

Starthistle – 45 oz Tall Milk Pour-able Glass

M&Star Thistle · Mike & Niki's Honey
List price $45.00 · 2.81 lb
≈ 7.7× USDA wholesale
Details →
Sage – 45 oz Tall Milk Pour-able Glass
Raw
$16.00/ lb

Sage – 45 oz Tall Milk Pour-able Glass

M&Sage · Mike & Niki's Honey
List price $45.00 · 2.81 lb
≈ 7.8× USDA wholesale
Details →
Lehua Blossom – 45 oz Tall Milk Pour-able Glass
$16.00/ lb

Lehua Blossom – 45 oz Tall Milk Pour-able Glass

M&Lehua · Mike & Niki's Honey
List price $45.00 · 2.81 lb
≈ 8.6× USDA wholesale
Details →
8 oz Glass Muth Jar - Orange Blossom Honey
Raw
$16.00/ lb

8 oz Glass Muth Jar - Orange Blossom Honey

WHOrange Blossom · Walker Honey Farm
List price $8.00 · 0.50 lb
≈ 7× USDA wholesale
Details →
Buckwheat Honey · 12oz Net Wt.
Raw
$16.00/ lb

Buckwheat Honey · 12oz Net Wt.

BFBuckwheat · Bee Friends Farm
List price $12.00 · 0.75 lb
≈ 8.4× USDA wholesale
Details →
Lehua Blossom – 45 oz Mason Scoop-able Glass
$16.00/ lb

Lehua Blossom – 45 oz Mason Scoop-able Glass

M&Lehua · Mike & Niki's Honey
List price $45.00 · 2.81 lb
≈ 8.6× USDA wholesale
Details →
Goldenrod Honey | Bee Friends Farm · 12oz Net Wt.
$16.00/ lb

Goldenrod Honey | Bee Friends Farm · 12oz Net Wt.

BFGoldenrod · Bee Friends Farm
List price $12.00 · 0.75 lb
≈ 7.8× USDA wholesale
Details →
Raw Florida Gallberry Honey | Pure & Unfiltered | Bee Friends Farm · 12 oz
Raw
$16.00/ lb

Raw Florida Gallberry Honey | Pure & Unfiltered | Bee Friends Farm · 12 oz

BFGallberry · Bee Friends Farm
List price $12.00 · 0.75 lb
≈ 7.4× USDA wholesale
Details →
Black Mangrove Honey · 12 oz
$16.00/ lb

Black Mangrove Honey · 12 oz

BFMangrove · Bee Friends Farm
List price $12.00 · 0.75 lb
≈ 8.6× USDA wholesale
Details →
8 oz Glass Muth Jar - Texas Tallow Tree Honey
Raw
$16.00/ lb

8 oz Glass Muth Jar - Texas Tallow Tree Honey

WHTexas Tallow Tree · Walker Honey Farm
List price $8.00 · 0.50 lb
≈ 8× USDA wholesale
Details →
Lehua Blossom – Barista (36oz) Squeeze-able Plastic
$16.00/ lb

Lehua Blossom – Barista (36oz) Squeeze-able Plastic

M&Lehua · Mike & Niki's Honey
List price $36.00 · 2.25 lb
≈ 8.6× USDA wholesale
Details →