Honey deals & finds

Best value (1708)

Lowest standardized $/lb (filterable via the rail).

Clover Honey · 2.5 lb.
$18.00/ lb

Clover Honey · 2.5 lb.

LRClover · Laura's Raw Honey
List price $45.00 · 2.50 lb
≈ 9.5× USDA wholesale
Details →
2.25lb Raw Honey FREE SHIPPING
Raw
$18.11/ lb

2.25lb Raw Honey FREE SHIPPING

CVHoney · Champlain Valley Apiaries
List price $40.75 · 2.25 lb
Details →
Hot Honey · 15 oz. glass jar
Raw
$18.12/ lb

Hot Honey · 15 oz. glass jar

SHFlavored & Infused · Smiley Honey
List price $17.00 · 0.94 lb
Details →
B1 Honey Mutondo Medicine Tree Honey · 8.8 oz Jar
Organic
$18.16/ lb

B1 Honey Mutondo Medicine Tree Honey · 8.8 oz Jar

SHTupelo · Smiley Honey
List price $9.99 · 0.55 lb
≈ 9.1× USDA wholesale
Details →
Mesquite – Med (8oz) Squeeze-able Plastic · Mesquite MPlastic
Raw
$18.40/ lb

Mesquite – Med (8oz) Squeeze-able Plastic · Mesquite MPlastic

M&Mesquite · Mike & Niki's Honey
List price $9.20 · 0.50 lb
≈ 13.3× USDA wholesale
Details →
Hot Honey - 12oz
$18.65/ lb

Hot Honey - 12oz

TBFlavored & Infused · The Beekeeper's Daughter
List price $13.99 · 0.75 lb
Details →
Basswood Honey · 15 ounce glass jar
Raw
$18.66/ lb

Basswood Honey · 15 ounce glass jar

SHBasswood · Smiley Honey
List price $17.50 · 0.94 lb
≈ 8.7× USDA wholesale
Details →
California Pomegranate Honey · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

California Pomegranate Honey · Size: 24oz Honey

ZSPomegranate · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
Details →
California Avocado · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

California Avocado · Size: 24oz Honey

ZSAvocado · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
≈ 9.7× USDA wholesale
Details →
California Spring Wildflower Honey · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

California Spring Wildflower Honey · Size: 24oz Honey

ZSWildflower · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
≈ 11.3× USDA wholesale
Details →
Buckwheat Honey · 12oz Jars
Raw
$18.67/ lb

Buckwheat Honey · 12oz Jars

STBuckwheat · Saratoga Tea & Honey Co.
List price $14.00 · 0.75 lb
≈ 9.8× USDA wholesale
Details →
Northwestern Raspberry Honey · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

Northwestern Raspberry Honey · Size: 24oz Honey

ZSRaspberry · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
Details →
California Black Button Sage Honey · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

California Black Button Sage Honey · Size: 24oz Honey

ZSSage · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
≈ 9.1× USDA wholesale
Details →
Northwestern Maple Blossom Honey · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

Northwestern Maple Blossom Honey · Size: 24oz Honey

ZSMaple Blossom · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
Details →
Basswood Honey · 12oz Jar
$18.67/ lb

Basswood Honey · 12oz Jar

STBasswood · Saratoga Tea & Honey Co.
List price $14.00 · 0.75 lb
≈ 8.7× USDA wholesale
Details →
California Coriander Honey · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

California Coriander Honey · Size: 24oz Honey

ZSCoriander · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
Details →
California Buckeye Honey · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

California Buckeye Honey · Size: 24oz Honey

ZSBuckeye · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
Details →
California Toyon Honey · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

California Toyon Honey · Size: 24oz Honey

ZSToyon · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
≈ 11× USDA wholesale
Details →
California Orange Blossom Honey · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

California Orange Blossom Honey · Size: 24oz Honey

ZSOrange Blossom · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
≈ 8.2× USDA wholesale
Details →
California Buckwheat Honey · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

California Buckwheat Honey · Size: 24oz Honey

ZSBuckwheat · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
≈ 9.8× USDA wholesale
Details →
California Yellow Star Thistle Honey · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

California Yellow Star Thistle Honey · Size: 24oz Honey

ZSStar Thistle · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
≈ 9× USDA wholesale
Details →
Alfalfa Honey · 12oz Jar
Raw
$18.67/ lb

Alfalfa Honey · 12oz Jar

STAlfalfa · Saratoga Tea & Honey Co.
List price $14.00 · 0.75 lb
≈ 9× USDA wholesale
Details →
Arizona Cactus Blossom Honey · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

Arizona Cactus Blossom Honey · Size: 24oz Honey

ZSCactus Blossom · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
Details →
Northwestern Chicory · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

Northwestern Chicory · Size: 24oz Honey

ZSChicory · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
Details →
Northwestern Blackberry Honey · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

Northwestern Blackberry Honey · Size: 24oz Honey

ZSBlackberry · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
Details →