Honey deals & finds

Best value (1708)

Lowest standardized $/lb (filterable via the rail).

Northwestern Buckwheat · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

Northwestern Buckwheat · Size: 24oz Honey

ZSBuckwheat · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
≈ 9.8× USDA wholesale
Details →
Hawaiian Christmas Berry Honey · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

Hawaiian Christmas Berry Honey · Size: 24oz Honey

ZSChristmas Berry · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
Details →
Mexican Mango · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

Mexican Mango · Size: 24oz Honey

ZSMango · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
Details →
High Plains Sweet Clover Honey · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

High Plains Sweet Clover Honey · Size: 24oz Honey

ZSClover · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
≈ 9.8× USDA wholesale
Details →
California Sunflower Honey · Size: 24oz
$18.67/ lb

California Sunflower Honey · Size: 24oz

ZSSunflower · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
≈ 12.5× USDA wholesale
Details →
Midwestern Basswood Honey · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

Midwestern Basswood Honey · Size: 24oz Honey

ZSBasswood · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
≈ 8.7× USDA wholesale
Details →
Northwestern Fireweed Honey · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

Northwestern Fireweed Honey · Size: 24oz Honey

ZSFireweed · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
Details →
Hawaiian Wildflower Honey · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

Hawaiian Wildflower Honey · Size: 24oz Honey

ZSWildflower · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
≈ 11.3× USDA wholesale
Details →
Idaho Snowberry Honey · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

Idaho Snowberry Honey · Size: 24oz Honey

ZSSnowberry · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
Details →
Southwestern Mesquite Honey · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

Southwestern Mesquite Honey · Size: 24oz Honey

ZSMesquite · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
≈ 13.5× USDA wholesale
Details →
California Eucalyptus Honey · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

California Eucalyptus Honey · Size: 24oz Honey

ZSEucalyptus · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
≈ 11.1× USDA wholesale
Details →
Northwestern Meadowfoam Honey · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

Northwestern Meadowfoam Honey · Size: 24oz Honey

ZSMeadowfoam · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
Details →
California Purple Vetch Honey · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

California Purple Vetch Honey · Size: 24oz Honey

ZSVetch · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
Details →
West Coast Wonders Honey Bear · West Coast Wonders
$18.68/ lb

West Coast Wonders Honey Bear · West Coast Wonders

M&Honey · Mike & Niki's Honey
List price $35.00 · 1.87 lb
Details →
2lb Raw Honey FREE SHIPPING
Raw
$18.88/ lb

2lb Raw Honey FREE SHIPPING

CVHoney · Champlain Valley Apiaries
List price $37.75 · 2.00 lb
Details →
Raw Wildflower Honey · Weight: 16 oz.
Raw
$18.95/ lb

Raw Wildflower Honey · Weight: 16 oz.

BBWildflower · Built By Bees
List price $18.95 · 1.00 lb
≈ 11.5× USDA wholesale
Details →
Lavender Honey (Sleep) · size: 16oz
Raw
$18.95/ lb

Lavender Honey (Sleep) · size: 16oz

WPLavender · Winter Park Honey
List price $18.95 · 1.00 lb
Details →
Raspberry Honey · size: 16oz
Raw
$18.95/ lb

Raspberry Honey · size: 16oz

WPRaspberry · Winter Park Honey
List price $18.95 · 1.00 lb
Details →
Blackberry Honey – Kosher · size: 16oz
Raw
$18.95/ lb

Blackberry Honey – Kosher · size: 16oz

WPBlackberry · Winter Park Honey
List price $18.95 · 1.00 lb
Details →
Knotwood Blossom Honey · 1 lb. Muth Glass Bottle
$18.99/ lb

Knotwood Blossom Honey · 1 lb. Muth Glass Bottle

BAHoney · Birds and Bees Farm
List price $18.99 · 1.00 lb
Details →
Dutch Clover Blossom Honey · 1 lb. Muth Glass Bottle
$18.99/ lb

Dutch Clover Blossom Honey · 1 lb. Muth Glass Bottle

BAClover · Birds and Bees Farm
List price $18.99 · 1.00 lb
≈ 10× USDA wholesale
Details →
Cranberry Blossom Honey · 1 lb. Muth Glass Bottle
$18.99/ lb

Cranberry Blossom Honey · 1 lb. Muth Glass Bottle

BACranberry · Birds and Bees Farm
List price $18.99 · 1.00 lb
≈ 6.8× USDA wholesale
Details →
Sweet Clover Blossom Honey · 1 lb. Muth Glass Bottle
$18.99/ lb

Sweet Clover Blossom Honey · 1 lb. Muth Glass Bottle

BAClover · Birds and Bees Farm
List price $18.99 · 1.00 lb
≈ 10× USDA wholesale
Details →
Bean & Pumpkin Honey · 1 lb. Muth Glass Bottle
$18.99/ lb

Bean & Pumpkin Honey · 1 lb. Muth Glass Bottle

BAPumpkin Blossom · Birds and Bees Farm
List price $18.99 · 1.00 lb
Details →
Orange Blossom 16oz
$18.99/ lb

Orange Blossom 16oz

GHOrange Blossom · Georgia Honey Farm
List price $18.99 · 1.00 lb
≈ 8.3× USDA wholesale
Details →