Honey deals & finds

Best value (1708)

Lowest standardized $/lb (filterable via the rail).

Raw Goldenrod Blossom Honey · Bottle Size: 1 lb, Unit of Measure: Individual
Raw
$19.65/ lb

Raw Goldenrod Blossom Honey · Bottle Size: 1 lb, Unit of Measure: Individual

HHGoldenrod · Hunter's Honey Farm
List price $19.65 · 1.00 lb
≈ 9.6× USDA wholesale
Details →
Raw Buckwheat Blossom Honey · Bottle Size: 1 lb, Unit of Measure: Individual
Raw
$19.65/ lb

Raw Buckwheat Blossom Honey · Bottle Size: 1 lb, Unit of Measure: Individual

HHBuckwheat · Hunter's Honey Farm
List price $19.65 · 1.00 lb
≈ 10.3× USDA wholesale
Details →
Raw Palmetto Blossom Honey · Bottle Size: 1 lb, Unit of Measure: Individual
Raw
$19.65/ lb

Raw Palmetto Blossom Honey · Bottle Size: 1 lb, Unit of Measure: Individual

HHPalmetto · Hunter's Honey Farm
List price $19.65 · 1.00 lb
≈ 7.3× USDA wholesale
Details →
Raw Pumpkin Blossom Honey · Unit of Measure: Individual, Bottle Size: 1 lb
Raw
$19.65/ lb

Raw Pumpkin Blossom Honey · Unit of Measure: Individual, Bottle Size: 1 lb

HHPumpkin Blossom · Hunter's Honey Farm
List price $19.65 · 1.00 lb
Details →
Raw Sunflower Blossom Honey · Unit of Measure: 16oz bottle
Raw
$19.65/ lb

Raw Sunflower Blossom Honey · Unit of Measure: 16oz bottle

HHSunflower · Hunter's Honey Farm
List price $19.65 · 1.00 lb
≈ 13.2× USDA wholesale
Details →
Meadowmint Honey (8oz glass)
$19.90/ lb

Meadowmint Honey (8oz glass)

WPHoney · Winter Park Honey
List price $9.95 · 0.50 lb
Details →
Cinnamon Honey Butter
$19.93/ lb

Cinnamon Honey Butter

BBFlavored & Infused · Built By Bees
List price $14.95 · 0.75 lb
Details →
Praline Pecan Honey Butter
Raw
$19.93/ lb

Praline Pecan Honey Butter

BBHoney · Built By Bees
List price $14.95 · 0.75 lb
Details →
Tupelo Honey · 1 pound plastic bottle
Raw
$19.95/ lb

Tupelo Honey · 1 pound plastic bottle

SHTupelo · Smiley Honey
List price $19.95 · 1.00 lb
≈ 10× USDA wholesale
Details →
Florida Holly Honey (Gallberry) · size: 16oz with image
Raw
$19.95/ lb

Florida Holly Honey (Gallberry) · size: 16oz with image

WPBrazilian Pepper · Winter Park Honey
List price $19.95 · 1.00 lb
≈ 11.1× USDA wholesale
Details →
Dutch Clover Blossom Honey · 8 oz. Muth Glass Bottle
$19.98/ lb

Dutch Clover Blossom Honey · 8 oz. Muth Glass Bottle

BAClover · Birds and Bees Farm
List price $9.99 · 0.50 lb
≈ 10.5× USDA wholesale
Details →
Wildflower Blossom Honey · 8 oz. Muth Glass Bottle
$19.98/ lb

Wildflower Blossom Honey · 8 oz. Muth Glass Bottle

BAWildflower · Birds and Bees Farm
List price $9.99 · 0.50 lb
≈ 12.1× USDA wholesale
Details →
Sweet Clover Blossom Honey · 8 oz. Muth Glass Bottle
$19.98/ lb

Sweet Clover Blossom Honey · 8 oz. Muth Glass Bottle

BAClover · Birds and Bees Farm
List price $9.99 · 0.50 lb
≈ 10.5× USDA wholesale
Details →
Knotwood Blossom Honey · 8 oz. Muth Glass Bottle
$19.98/ lb

Knotwood Blossom Honey · 8 oz. Muth Glass Bottle

BAHoney · Birds and Bees Farm
List price $9.99 · 0.50 lb
Details →
Hot Honey
$19.98/ lb

Hot Honey

CVFlavored & Infused · Champlain Valley Apiaries
List price $20.00 · 1.00 lb
Details →
Cranberry Blossom Honey · 8 oz. Muth Glass Bottle
$19.98/ lb

Cranberry Blossom Honey · 8 oz. Muth Glass Bottle

BACranberry · Birds and Bees Farm
List price $9.99 · 0.50 lb
≈ 7.1× USDA wholesale
Details →
Bean & Pumpkin Honey · 8 oz. Muth Glass Bottle
$19.98/ lb

Bean & Pumpkin Honey · 8 oz. Muth Glass Bottle

BAPumpkin Blossom · Birds and Bees Farm
List price $9.99 · 0.50 lb
Details →
Blueberry Blossom Honey · 8 oz. Muth Glass Bottle
$19.98/ lb

Blueberry Blossom Honey · 8 oz. Muth Glass Bottle

BABlueberry · Birds and Bees Farm
List price $9.99 · 0.50 lb
≈ 8.9× USDA wholesale
Details →
Pumpkin Spice · 1 lb.
Raw
$20.00/ lb

Pumpkin Spice · 1 lb.

LRPumpkin Blossom · Laura's Raw Honey
List price $20.00 · 1.00 lb
Details →
Cranberry Blossom · 1 lb.
$20.00/ lb

Cranberry Blossom · 1 lb.

LRCranberry · Laura's Raw Honey
List price $20.00 · 1.00 lb
≈ 7.1× USDA wholesale
Details →