Honey deals & finds

Best value (1707)

Lowest standardized $/lb (filterable via the rail).

Orange Blossom · 12oz.
$22.67/ lb

Orange Blossom · 12oz.

LROrange Blossom · Laura's Raw Honey
List price $17.00 · 0.75 lb
≈ 9.9× USDA wholesale
Details →
Apple Blossom Honey
$22.67/ lb

Apple Blossom Honey

LRHoney · Laura's Raw Honey
List price $17.00 · 0.75 lb
Details →
Clover Honey · 12oz.
$22.67/ lb

Clover Honey · 12oz.

LRClover · Laura's Raw Honey
List price $17.00 · 0.75 lb
≈ 11.9× USDA wholesale
Details →
Clover Honey – Med (8oz) Squeeze-able Plastic
Raw
$23.00/ lb

Clover Honey – Med (8oz) Squeeze-able Plastic

M&Clover · Mike & Niki's Honey
List price $11.50 · 0.50 lb
≈ 12.1× USDA wholesale
Details →
Sage – Med (8oz) Squeeze-able Plastic · Sage MPlastic
Raw
$23.00/ lb

Sage – Med (8oz) Squeeze-able Plastic · Sage MPlastic

M&Sage · Mike & Niki's Honey
List price $11.50 · 0.50 lb
≈ 11.2× USDA wholesale
Details →
Canola Flower – Med (8oz) Squeeze-able Plastic
OrganicRaw
$23.00/ lb

Canola Flower – Med (8oz) Squeeze-able Plastic

M&Canola · Mike & Niki's Honey
List price $11.50 · 0.50 lb
≈ 12.1× USDA wholesale
Details →
Buckwheat – Med (8oz) Squeeze-able Plastic
$23.00/ lb

Buckwheat – Med (8oz) Squeeze-able Plastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $11.50 · 0.50 lb
≈ 13.9× USDA wholesale
Details →
Christmas Holly Honey – Med (8oz) Squeeze-able Plastic
Raw
$23.00/ lb

Christmas Holly Honey – Med (8oz) Squeeze-able Plastic

M&Brazilian Pepper · Mike & Niki's Honey
List price $11.50 · 0.50 lb
≈ 12.8× USDA wholesale
Details →
Starthistle – Med (8oz) Squeeze-able Plastic
Raw
$23.00/ lb

Starthistle – Med (8oz) Squeeze-able Plastic

M&Star Thistle · Mike & Niki's Honey
List price $11.50 · 0.50 lb
≈ 11.1× USDA wholesale
Details →
Raw Single Source Dutch Clover Honey · 9 oz / 2026
Raw
$23.09/ lb

Raw Single Source Dutch Clover Honey · 9 oz / 2026

AFClover · Ames Farm
List price $13.00 · 0.56 lb
≈ 12.2× USDA wholesale
Details →
Nature's Remedy: Honey Collection · Nature's Remedy Large / Sage
Organic
$23.16/ lb

Nature's Remedy: Honey Collection · Nature's Remedy Large / Sage

M&Sage · Mike & Niki's Honey
List price $34.00 · 1.47 lb
≈ 11.3× USDA wholesale
Details →
Nature's Remedy: Honey Collection · Nature's Remedy Large / Horsemint
Organic
$23.16/ lb

Nature's Remedy: Honey Collection · Nature's Remedy Large / Horsemint

M&Horsemint · Mike & Niki's Honey
List price $34.00 · 1.47 lb
≈ 8.9× USDA wholesale
Details →
Florida Premium Wildflower Honey · 5.5oz Jar
Raw
$23.26/ lb

Florida Premium Wildflower Honey · 5.5oz Jar

EHWildflower · East Hill Honey Co.
List price $8.00 · 0.34 lb
≈ 14.1× USDA wholesale
Details →
Wide Valley Pure Honey 24oz
Raw
$23.33/ lb

Wide Valley Pure Honey 24oz

SHHoney · Sweetnes Honey
List price $35.00 · 1.50 lb
Details →
Woodside Wildflower – XL (16oz) Pour-able Glass · Woodside XLGlass
Raw
$23.50/ lb

Woodside Wildflower – XL (16oz) Pour-able Glass · Woodside XLGlass

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 14.2× USDA wholesale
Details →
Hot Honey – XL (16oz) Scoop-able Glass
OrganicRaw
$23.50/ lb

Hot Honey – XL (16oz) Scoop-able Glass

M&Flavored & Infused · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
Details →
Bonny Doon Wildflower – XL (16oz) Squeeze-able Plastic
$23.50/ lb

Bonny Doon Wildflower – XL (16oz) Squeeze-able Plastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 14.2× USDA wholesale
Details →
Redwood City Wildflower – XL (16oz) Squeeze-able Plastic · Rose Garden XL Plastic
$23.50/ lb

Redwood City Wildflower – XL (16oz) Squeeze-able Plastic · Rose Garden XL Plastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 14.2× USDA wholesale
Details →
Woodside Wildflower – XL (16oz) Squeeze-able Plastic · Woodside XLPlastic
Raw
$23.50/ lb

Woodside Wildflower – XL (16oz) Squeeze-able Plastic · Woodside XLPlastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 14.2× USDA wholesale
Details →
Tupelo Honey - 16 oz Glass. · 16oz Tupelo Glass
Raw
$23.50/ lb

Tupelo Honey - 16 oz Glass. · 16oz Tupelo Glass

SHTupelo · Smiley Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 11.8× USDA wholesale
Details →
Lehua Blossom – XL (16oz) Squeeze-able Plastic
$23.50/ lb

Lehua Blossom – XL (16oz) Squeeze-able Plastic

M&Lehua · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 12.7× USDA wholesale
Details →
Vacaville Wildflower – XL (16oz) Squeeze-able Plastic · Vacaville XLPlastic
$23.50/ lb

Vacaville Wildflower – XL (16oz) Squeeze-able Plastic · Vacaville XLPlastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 14.2× USDA wholesale
Details →
Honey with Tahini · Large (16oz Plastic)
OrganicRaw
$23.50/ lb

Honey with Tahini · Large (16oz Plastic)

M&Flavored & Infused · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
Details →
Half Moon Bay Wildflower Honey - XL (16oz) Scoop-able Glass
$23.50/ lb

Half Moon Bay Wildflower Honey - XL (16oz) Scoop-able Glass

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 14.2× USDA wholesale
Details →