Honey deals & finds

Best value (1707)

Lowest standardized $/lb (filterable via the rail).

Redwood City Wildflower – XL (16oz) Glass · Redwood XL Glass
$23.50/ lb

Redwood City Wildflower – XL (16oz) Glass · Redwood XL Glass

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 14.2× USDA wholesale
Details →
Campbell Wildflower Honey - XL (16oz) Squeeze-able Plastic
$23.50/ lb

Campbell Wildflower Honey - XL (16oz) Squeeze-able Plastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 14.2× USDA wholesale
Details →
Tropical Mango – XL (16oz) Scoop-able Glass
$23.50/ lb

Tropical Mango – XL (16oz) Scoop-able Glass

M&Tropical · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
Details →
Campbell Wildflower Honey - XL (16oz) Pour-able Glass
$23.50/ lb

Campbell Wildflower Honey - XL (16oz) Pour-able Glass

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 14.2× USDA wholesale
Details →
Bonny Doon Wildflower – XL (16oz) Pour-able Glass
$23.50/ lb

Bonny Doon Wildflower – XL (16oz) Pour-able Glass

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 14.2× USDA wholesale
Details →
Santa Clara Wildflower – XL (16oz) Squeeze-able Plastic · Santa Clara XLPlastic
$23.50/ lb

Santa Clara Wildflower – XL (16oz) Squeeze-able Plastic · Santa Clara XLPlastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 14.2× USDA wholesale
Details →
Los Altos Wildflower – XL (16oz) Pour-able Glass · Los Altos XLGlass
$23.50/ lb

Los Altos Wildflower – XL (16oz) Pour-able Glass · Los Altos XLGlass

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 14.2× USDA wholesale
Details →
Lehua Blossom – XL (16oz) Pour-able Glass
$23.50/ lb

Lehua Blossom – XL (16oz) Pour-able Glass

M&Lehua · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 12.7× USDA wholesale
Details →
Tropical Mango Honey – XL (16oz) Squeeze-able Plastic
$23.50/ lb

Tropical Mango Honey – XL (16oz) Squeeze-able Plastic

M&Tropical · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
Details →
Mountain View Wildflower Honey – XL (16oz) Pour-able Glass · Mountain View XLGlass
OrganicRaw
$23.50/ lb

Mountain View Wildflower Honey – XL (16oz) Pour-able Glass · Mountain View XLGlass

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 14.2× USDA wholesale
Details →
Half Moon Bay Wildflower Honey - XL (16oz) Squeeze-able Plastic
$23.50/ lb

Half Moon Bay Wildflower Honey - XL (16oz) Squeeze-able Plastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 14.2× USDA wholesale
Details →
Los Gatos Wildflower – XL (16oz) Pour-able Glass · Los Gatos XLGlass
Raw
$23.50/ lb

Los Gatos Wildflower – XL (16oz) Pour-able Glass · Los Gatos XLGlass

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 14.2× USDA wholesale
Details →
Mountain View Wildflower Honey – XL (16oz) Squeeze-able Plastic · Mountain View XLPlastic
OrganicRaw
$23.50/ lb

Mountain View Wildflower Honey – XL (16oz) Squeeze-able Plastic · Mountain View XLPlastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 14.2× USDA wholesale
Details →
Vacaville Wildflower – XL (16oz) Glass
$23.50/ lb

Vacaville Wildflower – XL (16oz) Glass

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 14.2× USDA wholesale
Details →
Hawaiian Honey Sampler · Spiced Honey Sampler (Island Spice)
Organic
$23.65/ lb

Hawaiian Honey Sampler · Spiced Honey Sampler (Island Spice)

BIFlavored & Infused · Big Island Bees
List price $40.00 · 1.69 lb
Details →
Hawaiian Honey Sampler · Hawaiian Honey Sampler
Organic
$23.65/ lb

Hawaiian Honey Sampler · Hawaiian Honey Sampler

BIHoney · Big Island Bees
List price $40.00 · 1.69 lb
Details →
Macadamia Nut Blossom Honey · 9 oz Glass Jar - 3 count
Raw
$23.68/ lb

Macadamia Nut Blossom Honey · 9 oz Glass Jar - 3 count

BIMacadamia Nut · Big Island Bees
List price $40.00 · 1.69 lb
Details →
Organic Lehua & Cinnamon · 47 oz Glass Jar
Organic
$23.83/ lb

Organic Lehua & Cinnamon · 47 oz Glass Jar

BILehua · Big Island Bees
List price $70.00 · 2.94 lb
≈ 12.9× USDA wholesale
Details →
Tupelo Honey · 8 ounce glass jar with hang tag
Raw
$23.90/ lb

Tupelo Honey · 8 ounce glass jar with hang tag

SHTupelo · Smiley Honey
List price $11.95 · 0.50 lb
≈ 12× USDA wholesale
Details →
Saw Palmetto Raw Honey · Options: 12 Ounce
Raw
$23.93/ lb

Saw Palmetto Raw Honey · Options: 12 Ounce

BBPalmetto · Built By Bees
List price $17.95 · 0.75 lb
≈ 8.9× USDA wholesale
Details →
Raw Buckwheat Blossom Honey · Weight: 12 oz
Raw
$23.93/ lb

Raw Buckwheat Blossom Honey · Weight: 12 oz

BBBuckwheat · Built By Bees
List price $17.95 · 0.75 lb
≈ 12.6× USDA wholesale
Details →
Raw Single Source Fall Wildflower Honey · 9 oz / 2026
Raw
$23.98/ lb

Raw Single Source Fall Wildflower Honey · 9 oz / 2026

AFWildflower · Ames Farm
List price $13.50 · 0.56 lb
≈ 14.5× USDA wholesale
Details →
Orange Blossom Honey · 19oz Bottles
Raw
$23.99/ lb

Orange Blossom Honey · 19oz Bottles

STOrange Blossom · Saratoga Tea & Honey Co.
List price $28.50 · 1.19 lb
≈ 10.5× USDA wholesale
Details →
Wildflower - two 1lb Jars – 2lbs total
$23.99/ lb

Wildflower - two 1lb Jars – 2lbs total

TBWildflower · The Beekeeper's Daughter
List price $23.99 · 1.00 lb
≈ 14.5× USDA wholesale
Details →