Honey deals & finds
Best value (1707)
Lowest standardized $/lb (filterable via the rail).

$24.87/ lb
Northwestern Blackberry Honey · Size: 9oz Honey
ZSBlackberry · Z Specialty Food
List price $14.00 · 0.56 lb
Details →
$24.87/ lb
Midwestern Basswood Honey · Size: 9oz Honey
ZSBasswood · Z Specialty Food
List price $14.00 · 0.56 lb
≈ 11.6× USDA wholesale
Details →
$24.87/ lb
California Eucalyptus Honey · Size: 9oz Honey
ZSEucalyptus · Z Specialty Food
List price $14.00 · 0.56 lb
≈ 14.8× USDA wholesale
Details →
$24.87/ lb
California Buckwheat Honey · Size: 9oz Honey
ZSBuckwheat · Z Specialty Food
List price $14.00 · 0.56 lb
≈ 13.1× USDA wholesale
Details →
$24.87/ lb
California Orange Blossom Honey · Size: 9oz Honey
ZSOrange Blossom · Z Specialty Food
List price $14.00 · 0.56 lb
≈ 10.9× USDA wholesale
Details →
$24.87/ lb
California Purple Vetch Honey · Size: 9oz Honey
ZSVetch · Z Specialty Food
List price $14.00 · 0.56 lb
Details →
$24.87/ lb
California Toyon Honey · Size: 9oz Honey
ZSToyon · Z Specialty Food
List price $14.00 · 0.56 lb
≈ 14.6× USDA wholesale
Details →
$24.87/ lb
Hawaiian Wildflower Honey · Size: 9oz Honey
ZSWildflower · Z Specialty Food
List price $14.00 · 0.56 lb
≈ 15.1× USDA wholesale
Details →
$24.87/ lb
Northwestern Meadowfoam Honey · Size: 9oz Honey
ZSMeadowfoam · Z Specialty Food
List price $14.00 · 0.56 lb
Details →
$24.87/ lb
Northwestern Raspberry Honey · Size: 9oz Honey
ZSRaspberry · Z Specialty Food
List price $14.00 · 0.56 lb
Details →
Raw
$24.92/ lb
Livermore/Fremont Wildflower Honey - Small (4oz) Scoop-able Glass
M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $6.23 · 0.25 lb
≈ 15.1× USDA wholesale
Details →
Raw
$24.98/ lb
Raw Berry Honey Bundle · Weight: Four pack of 8 oz jars
BBHoney · Built By Bees
List price $49.95 · 2.00 lb
Details →
OrganicRaw
$25.00/ lb
Wildflower Honey · 2 ounce glass hex - case of 24
SHWildflower · Smiley Honey
List price $75.00 · 3.00 lb
≈ 15.2× USDA wholesale
Details →
$25.00/ lb
Holly Honey · 2 ounce glass hex - case of 24
SHBrazilian Pepper · Smiley Honey
List price $75.00 · 3.00 lb
≈ 13.9× USDA wholesale
Details →
Raw
$25.00/ lb
Woodside Wildflower – Med (8oz) Squeeze-able Plastic · Woodside MPlasitc
M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
≈ 15.2× USDA wholesale
Details →
$25.00/ lb
Lehua Blossom – Med (8oz) Squeeze-able Plastic
M&Lehua · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
≈ 13.5× USDA wholesale
Details →
$25.00/ lb
Bonny Doon Wildflower – Med (8oz) Squeeze-able Plastic
M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
≈ 15.2× USDA wholesale
Details →
$25.00/ lb
Tropical Mango – Med (8oz) Squeeze-able Plastic
M&Tropical · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
Details →
Raw
$25.00/ lb
Horsemint – Med (8oz) Squeeze-able Plastic
M&Horsemint · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
≈ 9.6× USDA wholesale
Details →
Raw
$25.00/ lb
Asian Hot Honey - Med (8oz) Squeeze-able Plastic
M&Flavored & Infused · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
Details →
Raw
$25.00/ lb
Tupelo Honey - Manuka style pack 8oz · 8oz Tupelo Honey - Manuka Honey style jar
SHTupelo · Smiley Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
≈ 12.5× USDA wholesale
Details →
$25.00/ lb
Half Moon Bay Wildflower Honey - Med (8oz) Squeeze-able Plastic
M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
≈ 15.2× USDA wholesale
Details →
$25.00/ lb
Wildflower Honey · 80oz
SBWildflower · Savannah Bee Company
List price $125.00 · 5.00 lb
≈ 15.2× USDA wholesale
Details →
OrganicRaw
$25.00/ lb
Mountain View Wildflower Honey – Med (8oz) Squeeze-able Plastic · Mountain View MPlastic
M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
≈ 15.2× USDA wholesale
Details →