Honey deals & finds
Best value (1707)
Lowest standardized $/lb (filterable via the rail).

OrganicRaw
$25.00/ lb
Hot Honey – Med (8oz) Squeeze-able Plastic
M&Flavored & Infused · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
Details →
$25.00/ lb
Vacaville Wildflower – Med (8oz) Squeeze-able Plastic
M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
≈ 15.2× USDA wholesale
Details →
$25.00/ lb
Orange Blossom Honey · 2 ounce glass hex - case of 24 jars
SHOrange Blossom · Smiley Honey
List price $75.00 · 3.00 lb
≈ 10.9× USDA wholesale
Details →
$25.00/ lb
Santa Clara Wildflower – Med (8oz) Squeeze-able Plastic · Santa Clara MPlastic
M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
≈ 15.2× USDA wholesale
Details →
$25.00/ lb
Los Altos Wildflower – Med (8oz) Squeeze-able Plastic · Los Altos MPlastic
M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
≈ 15.2× USDA wholesale
Details →
$25.00/ lb
Campbell Wildflower Honey - Med (8oz) Squeeze-able Plastic
M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
≈ 15.2× USDA wholesale
Details →
$25.00/ lb
Redwood City Wildflower – Med (8oz) Squeeze-able Plastic · Redwood M Plastic
M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
≈ 15.2× USDA wholesale
Details →
$25.00/ lb
Cupertino Wildflower Honey – Med (8oz) Squeeze-able Plastic
M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
≈ 15.2× USDA wholesale
Details →
Raw
$25.20/ lb
New Zealand MGO 50+ Multifloral Manuka Honey | 4.5 kg Bucket
THManuka · The Honey Blossom
List price $249.98 · 9.92 lb
Details →
Raw
$25.31/ lb
Raw Single Source Dandelion Honey · 9 oz / 2026
AFHoney · Ames Farm
List price $14.25 · 0.56 lb
Details →
$25.59/ lb
Los Altos Wildflower Honey 10 Bear Box · Altos 10bear
M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $40.00 · 1.56 lb
≈ 15.5× USDA wholesale
Details →
Raw
$25.65/ lb
Raw Sourwood Honey · Weight: 16 oz. Three Pack
BBSourwood · Built By Bees
List price $76.95 · 3.00 lb
Details →
Raw
$26.00/ lb
Sage – Small (4oz) Scoop-able Glass · Sage Small
M&Sage · Mike & Niki's Honey
List price $6.50 · 0.25 lb
≈ 12.7× USDA wholesale
Details →
$26.00/ lb
Eucalyptus – Small (4oz) Scoop-able Glass · Eucalyptus Small
M&Eucalyptus · Mike & Niki's Honey
List price $6.50 · 0.25 lb
≈ 15.5× USDA wholesale
Details →
Raw
$26.00/ lb
Acacia Honey · 80oz
SBAcacia · Savannah Bee Company
List price $130.00 · 5.00 lb
≈ 7.7× USDA wholesale
Details →
Raw
$26.00/ lb
Starthistle – Small (4oz) Scoop-able Glass · Starthistle Small
M&Star Thistle · Mike & Niki's Honey
List price $6.50 · 0.25 lb
≈ 12.5× USDA wholesale
Details →
$26.00/ lb
Lil' Sweetie · Tupelo +Tupelo / Combination / 2 Pack
SBTupelo · Savannah Bee Company
List price $13.00 · 0.50 lb
≈ 13× USDA wholesale
Details →
$26.00/ lb
Buckwheat – Small (4oz) Scoop-able Glass
M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $6.50 · 0.25 lb
≈ 15.8× USDA wholesale
Details →
OrganicRaw
$26.00/ lb
Ginger Infused Honey, 8oz.
MCFlavored & Infused · Mill Creek Apiary
List price $13.00 · 0.50 lb
Details →
$26.00/ lb
Orange Blossom Honey · 80oz
SBOrange Blossom · Savannah Bee Company
List price $130.00 · 5.00 lb
≈ 11.4× USDA wholesale
Details →
Raw
$26.00/ lb
Christmas Holly Honey – Small (4oz) Scoop-able Glass
M&Brazilian Pepper · Mike & Niki's Honey
List price $6.50 · 0.25 lb
≈ 14.4× USDA wholesale
Details →
OrganicRaw
$26.00/ lb
Hot Habanero Infused Honey · 8oz.
MCFlavored & Infused · Mill Creek Apiary
List price $13.00 · 0.50 lb
Details →
OrganicRaw
$26.00/ lb
Lemon Infused Honey, 8oz.
MCFlavored & Infused · Mill Creek Apiary
List price $13.00 · 0.50 lb
Details →
Raw
$26.00/ lb
Clover Honey – Small (4oz) Scoop-able Glass
M&Clover · Mike & Niki's Honey
List price $6.50 · 0.25 lb
≈ 13.7× USDA wholesale
Details →