Honey deals & finds

Newest (1709)

The most recently added listings.

Ultimate Florida Honey Sampler
$10.83/ lb

Ultimate Florida Honey Sampler

BHBrazilian Pepper · Bee-Haven Honey Farm
List price $65.00 · 6.00 lb
≈ 6× USDA wholesale
Details →
Allergy Blend & Gallberry 1/2 Gallon Jugs Combo
Raw
$15.00/ lb

Allergy Blend & Gallberry 1/2 Gallon Jugs Combo

BHGallberry · Bee-Haven Honey Farm
List price $90.00 · 6.00 lb
≈ 6.9× USDA wholesale
Details →
Allergy Blend & Orange Blossom 1/2 Gallon Jugs Combo
Raw
$16.67/ lb

Allergy Blend & Orange Blossom 1/2 Gallon Jugs Combo

BHOrange Blossom · Bee-Haven Honey Farm
List price $100.00 · 6.00 lb
≈ 7.3× USDA wholesale
Details →
Raw Clover Honey | 8 oz Glass Bottle
Raw
$20.00/ lb

Raw Clover Honey | 8 oz Glass Bottle

SGClover · Secret Garden Bees
List price $10.00 · 0.50 lb
≈ 10.5× USDA wholesale
Details →
Raw Wildflower Honey | 8 oz Glass Bottle
Raw
$20.00/ lb

Raw Wildflower Honey | 8 oz Glass Bottle

SGWildflower · Secret Garden Bees
List price $10.00 · 0.50 lb
≈ 12.1× USDA wholesale
Details →
Raw Clover Honey | 16 oz Glass "Heritage" Bottle
Raw
$20.00/ lb

Raw Clover Honey | 16 oz Glass "Heritage" Bottle

SGClover · Secret Garden Bees
List price $20.00 · 1.00 lb
≈ 10.5× USDA wholesale
Details →
Orange Blossom – 1lb Jar
Raw
$13.99/ lb

Orange Blossom – 1lb Jar

TBOrange Blossom · The Beekeeper's Daughter
List price $13.99 · 1.00 lb
≈ 6.1× USDA wholesale
Details →
Buckwheat Blossom - 1lb Jar
Raw
$13.99/ lb

Buckwheat Blossom - 1lb Jar

TBBuckwheat · The Beekeeper's Daughter
List price $13.99 · 1.00 lb
≈ 7.4× USDA wholesale
Details →
Buckwheat Blossom Raw Honey - two 2.5lb Jars – 5lbs total
Raw
$21.60/ lb

Buckwheat Blossom Raw Honey - two 2.5lb Jars – 5lbs total

TBBuckwheat · The Beekeeper's Daughter
List price $53.99 · 2.50 lb
≈ 11.4× USDA wholesale
Details →
Saw Palmetto Raw Honey - 5lb Jar
Raw
$10.80/ lb

Saw Palmetto Raw Honey - 5lb Jar

TBPalmetto · The Beekeeper's Daughter
List price $53.99 · 5.00 lb
≈ 4× USDA wholesale
Details →
Locust Blossom Honey Bear - 24oz
$11.99/ lb

Locust Blossom Honey Bear - 24oz

TBLocust Blossom · The Beekeeper's Daughter
List price $17.99 · 1.50 lb
Details →
Buckwheat Blossom Honey Bear - 8oz
Raw
$16.00/ lb

Buckwheat Blossom Honey Bear - 8oz

TBBuckwheat · The Beekeeper's Daughter
List price $8.00 · 0.50 lb
≈ 8.4× USDA wholesale
Details →
Orange Blossom Honey Bear - 8oz
Raw
$16.00/ lb

Orange Blossom Honey Bear - 8oz

TBOrange Blossom · The Beekeeper's Daughter
List price $8.00 · 0.50 lb
≈ 7× USDA wholesale
Details →
Saw Palmetto Honey Bear - 8oz
$16.00/ lb

Saw Palmetto Honey Bear - 8oz

TBPalmetto · The Beekeeper's Daughter
List price $8.00 · 0.50 lb
≈ 5.9× USDA wholesale
Details →
Wildflower Honey Bear - 8oz
Raw
$16.00/ lb

Wildflower Honey Bear - 8oz

TBWildflower · The Beekeeper's Daughter
List price $8.00 · 0.50 lb
≈ 9.7× USDA wholesale
Details →
Fall Blossom Raw Honey - two 2.5lb Jars - 5lbs total
Raw
$20.00/ lb

Fall Blossom Raw Honey - two 2.5lb Jars - 5lbs total

TBHoney · The Beekeeper's Daughter
List price $49.99 · 2.50 lb
Details →
Buckwheat Blossom - 1 Gallon (12lb) Pail
$7.08/ lb

Buckwheat Blossom - 1 Gallon (12lb) Pail

TBBuckwheat · The Beekeeper's Daughter
List price $84.99 · 12.00 lb
≈ 3.7× USDA wholesale
Details →
Locust Blossom - 1 Gallon (12lb) Pail
$6.67/ lb

Locust Blossom - 1 Gallon (12lb) Pail

TBLocust Blossom · The Beekeeper's Daughter
List price $79.99 · 12.00 lb
Details →
Orange Blossom - 1 Gallon (12lb) Pail
$6.67/ lb

Orange Blossom - 1 Gallon (12lb) Pail

TBOrange Blossom · The Beekeeper's Daughter
List price $79.99 · 12.00 lb
≈ 2.9× USDA wholesale
Details →
Saw Palmetto - 1 Gallon (12lb) Pail
$6.67/ lb

Saw Palmetto - 1 Gallon (12lb) Pail

TBPalmetto · The Beekeeper's Daughter
List price $79.99 · 12.00 lb
≈ 2.5× USDA wholesale
Details →
Wildflower - 1 Gallon (12lb) Pail
$6.67/ lb

Wildflower - 1 Gallon (12lb) Pail

TBWildflower · The Beekeeper's Daughter
List price $79.99 · 12.00 lb
≈ 4× USDA wholesale
Details →
Wildflower - 5 Gallon (60lb) Pail
$4.98/ lb

Wildflower - 5 Gallon (60lb) Pail

TBWildflower · The Beekeeper's Daughter
List price $299.00 · 60.00 lb
≈ 3× USDA wholesale
Details →
Locust Blossom - 5 Gallon (60lb) Pail
$4.98/ lb

Locust Blossom - 5 Gallon (60lb) Pail

TBLocust Blossom · The Beekeeper's Daughter
List price $299.00 · 60.00 lb
Details →
Buckwheat Blossom - 5 Gallon (60lb) Pail
$5.50/ lb

Buckwheat Blossom - 5 Gallon (60lb) Pail

TBBuckwheat · The Beekeeper's Daughter
List price $330.00 · 60.00 lb
≈ 2.9× USDA wholesale
Details →
Orange Blossom - 5 Gallon (60lb) Pail
$4.98/ lb

Orange Blossom - 5 Gallon (60lb) Pail

TBOrange Blossom · The Beekeeper's Daughter
List price $299.00 · 60.00 lb
≈ 2.2× USDA wholesale
Details →