Honey deals & finds
Newest (1709)
The most recently added listings.

Raw
$23.99/ lb
Wildflower Honey - two 1lb Jars - 2lbs total
TBWildflower · The Beekeeper's Daughter
List price $23.99 · 1.00 lb
≈ 14.5× USDA wholesale
Details →
Raw
$23.99/ lb
Orange Blossom – two 1lb Jars - 2lbs total
TBOrange Blossom · The Beekeeper's Daughter
List price $23.99 · 1.00 lb
≈ 10.5× USDA wholesale
Details →
Raw
$23.99/ lb
Buckwheat Blossom – two 1lb Jars - 2lbs total
TBBuckwheat · The Beekeeper's Daughter
List price $23.99 · 1.00 lb
≈ 12.6× USDA wholesale
Details →
Raw
$13.50/ lb
Saw Palmetto - 1lb Jar
TBPalmetto · The Beekeeper's Daughter
List price $13.50 · 1.00 lb
≈ 5× USDA wholesale
Details →
Raw
$23.99/ lb
Saw Palmetto Honey – two 1lb Jars - 2lbs total
TBPalmetto · The Beekeeper's Daughter
List price $23.99 · 1.00 lb
≈ 8.9× USDA wholesale
Details →
Raw
$11.20/ lb
Wildflower Raw Honey - 2.5lb Jar
TBWildflower · The Beekeeper's Daughter
List price $27.99 · 2.50 lb
≈ 6.8× USDA wholesale
Details →
Raw
$11.20/ lb
Locust Blossom Raw Honey - 2.5lb Jar
TBLocust Blossom · The Beekeeper's Daughter
List price $27.99 · 2.50 lb
Details →
Raw
$12.00/ lb
Orange Blossom Raw Honey - 2.5lb Jar
TBOrange Blossom · The Beekeeper's Daughter
List price $29.99 · 2.50 lb
≈ 5.2× USDA wholesale
Details →
Raw
$12.00/ lb
Saw Palmetto Raw Honey - 2.5lb Jar
TBPalmetto · The Beekeeper's Daughter
List price $29.99 · 2.50 lb
≈ 4.4× USDA wholesale
Details →
Raw
$11.20/ lb
Fall Blossom Raw Honey - 2.5lb Jar
TBHoney · The Beekeeper's Daughter
List price $27.99 · 2.50 lb
Details →
Raw
$12.00/ lb
Buckwheat Blossom Raw Honey - 2.5lb Jar
TBBuckwheat · The Beekeeper's Daughter
List price $29.99 · 2.50 lb
≈ 6.3× USDA wholesale
Details →
Raw
$21.60/ lb
Saw Palmetto Raw Honey - two 2.5lb Jars – 5lbs total
TBPalmetto · The Beekeeper's Daughter
List price $53.99 · 2.50 lb
≈ 8× USDA wholesale
Details →
Raw
$21.60/ lb
Orange Blossom Raw Honey - two 2.5lb Jars – 5lbs total
TBOrange Blossom · The Beekeeper's Daughter
List price $53.99 · 2.50 lb
≈ 9.4× USDA wholesale
Details →
Raw
$20.00/ lb
Locust Blossom Raw Honey - two 2.5lb Jars – 5lbs total
TBLocust Blossom · The Beekeeper's Daughter
List price $49.99 · 2.50 lb
Details →
Raw
$20.00/ lb
Wildflower Raw Honey - two 2.5lb Jars - 5lbs total
TBWildflower · The Beekeeper's Daughter
List price $49.99 · 2.50 lb
≈ 12.1× USDA wholesale
Details →
Raw
$11.99/ lb
Saw Palmetto Honey Bear - 24oz
TBPalmetto · The Beekeeper's Daughter
List price $17.99 · 1.50 lb
≈ 4.4× USDA wholesale
Details →
Raw
$12.66/ lb
Orange Blossom Honey Bear - 24oz
TBOrange Blossom · The Beekeeper's Daughter
List price $18.99 · 1.50 lb
≈ 5.5× USDA wholesale
Details →
Raw
$12.66/ lb
Buckwheat Blossom Honey Bear - 24oz
TBBuckwheat · The Beekeeper's Daughter
List price $18.99 · 1.50 lb
≈ 6.7× USDA wholesale
Details →
Raw
$11.99/ lb
Wildflower Honey Bear - 24oz
TBWildflower · The Beekeeper's Daughter
List price $17.99 · 1.50 lb
≈ 7.3× USDA wholesale
Details →
Raw
$10.00/ lb
Wildflower Raw Honey - 5lb
TBWildflower · The Beekeeper's Daughter
List price $49.99 · 5.00 lb
≈ 6.1× USDA wholesale
Details →
Raw
$10.80/ lb
Orange Blossom Raw Honey - 5lb Jar
TBOrange Blossom · The Beekeeper's Daughter
List price $53.99 · 5.00 lb
≈ 4.7× USDA wholesale
Details →
Raw
$10.80/ lb
Buckwheat Blossom Raw Honey - 5lb
TBBuckwheat · The Beekeeper's Daughter
List price $53.99 · 5.00 lb
≈ 5.7× USDA wholesale
Details →
$23.99/ lb
Wildflower - two 1lb Jars – 2lbs total
TBWildflower · The Beekeeper's Daughter
List price $23.99 · 1.00 lb
≈ 14.5× USDA wholesale
Details →
Raw
$13.50/ lb
Wildflower - 1lb Jar
TBWildflower · The Beekeeper's Daughter
List price $13.50 · 1.00 lb
≈ 8.2× USDA wholesale
Details →
$16.00/ lb
Locust Blossom Honey Bear - 8oz
TBLocust Blossom · The Beekeeper's Daughter
List price $8.00 · 0.50 lb
Details →