Honey deals & finds

Newest (1709)

The most recently added listings.

Minnesota Amber Honey 3 lb Bulk Jug
$10.00/ lb

Minnesota Amber Honey 3 lb Bulk Jug

BHLocal & Regional · Bare Honey
List price $30.00 · 3.00 lb
Details →
Minnesota Amber Honey, 48 oz Glass Jar
$12.33/ lb

Minnesota Amber Honey, 48 oz Glass Jar

BHLocal & Regional · Bare Honey
List price $37.00 · 3.00 lb
Details →
Cinnamon Spreadable Honey 48 oz Glass Jar
$13.33/ lb

Cinnamon Spreadable Honey 48 oz Glass Jar

BHFlavored & Infused · Bare Honey
List price $40.00 · 3.00 lb
Details →
Clover Honey · 2.5 lb.
$18.00/ lb

Clover Honey · 2.5 lb.

LRClover · Laura's Raw Honey
List price $45.00 · 2.50 lb
≈ 9.5× USDA wholesale
Details →
Clover Honey · 12oz.
$22.67/ lb

Clover Honey · 12oz.

LRClover · Laura's Raw Honey
List price $17.00 · 0.75 lb
≈ 11.9× USDA wholesale
Details →
Clover Honey · 1lb
$20.00/ lb

Clover Honey · 1lb

LRClover · Laura's Raw Honey
List price $20.00 · 1.00 lb
≈ 10.5× USDA wholesale
Details →
Raspberry Blossom · 2.5 lb.
$18.00/ lb

Raspberry Blossom · 2.5 lb.

LRRaspberry · Laura's Raw Honey
List price $45.00 · 2.50 lb
Details →
Raspberry Blossom · 12 oz
$22.67/ lb

Raspberry Blossom · 12 oz

LRRaspberry · Laura's Raw Honey
List price $17.00 · 0.75 lb
Details →
Raspberry Blossom · 1 lb
$20.00/ lb

Raspberry Blossom · 1 lb

LRRaspberry · Laura's Raw Honey
List price $20.00 · 1.00 lb
Details →
Vanilla Bean · 2.5 lb.
Raw
$18.00/ lb

Vanilla Bean · 2.5 lb.

LRFlavored & Infused · Laura's Raw Honey
List price $45.00 · 2.50 lb
Details →
Vanilla Bean · 12 oz.
Raw
$22.67/ lb

Vanilla Bean · 12 oz.

LRFlavored & Infused · Laura's Raw Honey
List price $17.00 · 0.75 lb
Details →
Vanilla Bean · 1 lb
Raw
$20.00/ lb

Vanilla Bean · 1 lb

LRFlavored & Infused · Laura's Raw Honey
List price $20.00 · 1.00 lb
Details →
Wildflower Honey · 2.5 lb.
$16.00/ lb

Wildflower Honey · 2.5 lb.

LRWildflower · Laura's Raw Honey
List price $40.00 · 2.50 lb
≈ 9.7× USDA wholesale
Details →
Wildflower Honey · 12 oz.
$22.67/ lb

Wildflower Honey · 12 oz.

LRWildflower · Laura's Raw Honey
List price $17.00 · 0.75 lb
≈ 13.7× USDA wholesale
Details →
Wildflower Honey · 1 lb
$20.00/ lb

Wildflower Honey · 1 lb

LRWildflower · Laura's Raw Honey
List price $20.00 · 1.00 lb
≈ 12.1× USDA wholesale
Details →
Buckwheat Honey · 2.5 lb.
$18.00/ lb

Buckwheat Honey · 2.5 lb.

LRBuckwheat · Laura's Raw Honey
List price $45.00 · 2.50 lb
≈ 9.5× USDA wholesale
Details →
Buckwheat Honey · 1lb
$20.00/ lb

Buckwheat Honey · 1lb

LRBuckwheat · Laura's Raw Honey
List price $20.00 · 1.00 lb
≈ 10.5× USDA wholesale
Details →
Buckwheat Honey · 12oz.
$22.67/ lb

Buckwheat Honey · 12oz.

LRBuckwheat · Laura's Raw Honey
List price $17.00 · 0.75 lb
≈ 11.9× USDA wholesale
Details →
Orange Blossom · 2.5 lb.
$16.00/ lb

Orange Blossom · 2.5 lb.

LROrange Blossom · Laura's Raw Honey
List price $40.00 · 2.50 lb
≈ 7× USDA wholesale
Details →
Orange Blossom · 1 lb.
$20.00/ lb

Orange Blossom · 1 lb.

LROrange Blossom · Laura's Raw Honey
List price $20.00 · 1.00 lb
≈ 8.7× USDA wholesale
Details →
Orange Blossom · 12oz.
$22.67/ lb

Orange Blossom · 12oz.

LROrange Blossom · Laura's Raw Honey
List price $17.00 · 0.75 lb
≈ 9.9× USDA wholesale
Details →
Cranberry Blossom · 2.5 lb.
$18.00/ lb

Cranberry Blossom · 2.5 lb.

LRCranberry · Laura's Raw Honey
List price $45.00 · 2.50 lb
≈ 6.4× USDA wholesale
Details →
Cranberry Blossom · 1 lb.
$20.00/ lb

Cranberry Blossom · 1 lb.

LRCranberry · Laura's Raw Honey
List price $20.00 · 1.00 lb
≈ 7.1× USDA wholesale
Details →
Cranberry Blossom · 12 oz.
$22.67/ lb

Cranberry Blossom · 12 oz.

LRCranberry · Laura's Raw Honey
List price $17.00 · 0.75 lb
≈ 8.1× USDA wholesale
Details →