Honey deals & finds

Newest (1709)

The most recently added listings.

Pumpkin Spice · 2.5 lb.
Raw
$16.00/ lb

Pumpkin Spice · 2.5 lb.

LRPumpkin Blossom · Laura's Raw Honey
List price $40.00 · 2.50 lb
Details →
Pumpkin Spice · 12 oz
Raw
$22.67/ lb

Pumpkin Spice · 12 oz

LRPumpkin Blossom · Laura's Raw Honey
List price $17.00 · 0.75 lb
Details →
Orange Blossom 16oz
$18.99/ lb

Orange Blossom 16oz

GHOrange Blossom · Georgia Honey Farm
List price $18.99 · 1.00 lb
≈ 8.3× USDA wholesale
Details →
Sourwood 16oz
$23.99/ lb

Sourwood 16oz

GHSourwood · Georgia Honey Farm
List price $23.99 · 1.00 lb
Details →
Three-Pack Honey Sampler
$9.24/ lb

Three-Pack Honey Sampler

GHHoney · Georgia Honey Farm
List price $39.99 · 4.33 lb
Details →
Wildflower 16oz
$13.99/ lb

Wildflower 16oz

GHWildflower · Georgia Honey Farm
List price $13.99 · 1.00 lb
≈ 8.5× USDA wholesale
Details →
Wildflower 45oz
$6.75/ lb

Wildflower 45oz

GHWildflower · Georgia Honey Farm
List price $18.99 · 2.81 lb
≈ 4.1× USDA wholesale
Details →
Tupelo Honey 16oz
Raw
$15.99/ lb

Tupelo Honey 16oz

GHTupelo · Georgia Honey Farm
List price $15.99 · 1.00 lb
≈ 8× USDA wholesale
Details →
Gallberry Honey 45oz
$7.46/ lb

Gallberry Honey 45oz

GHGallberry · Georgia Honey Farm
List price $20.99 · 2.81 lb
≈ 3.4× USDA wholesale
Details →
Clover Honey 16oz
$14.99/ lb

Clover Honey 16oz

GHClover · Georgia Honey Farm
List price $14.99 · 1.00 lb
≈ 7.9× USDA wholesale
Details →
Specialty Honeys - Three Pack
$11.52/ lb

Specialty Honeys - Three Pack

GHHoney · Georgia Honey Farm
List price $52.99 · 4.60 lb
Details →
Alfalfa Honey · 5 lb
$7.60/ lb

Alfalfa Honey · 5 lb

BDAlfalfa · Beekeeper Direct Honey
List price $38.00 · 5.00 lb
≈ 3.7× USDA wholesale
Details →
Alfalfa Honey · 3 lb
$9.33/ lb

Alfalfa Honey · 3 lb

BDAlfalfa · Beekeeper Direct Honey
List price $28.00 · 3.00 lb
≈ 4.5× USDA wholesale
Details →
Alfalfa Honey · 1 lb
$12.00/ lb

Alfalfa Honey · 1 lb

BDAlfalfa · Beekeeper Direct Honey
List price $12.00 · 1.00 lb
≈ 5.8× USDA wholesale
Details →
Citrus Honey · 5 lb
$7.60/ lb

Citrus Honey · 5 lb

BDCitrus Blossom · Beekeeper Direct Honey
List price $38.00 · 5.00 lb
Details →
Citrus Honey · 3 lb
$9.33/ lb

Citrus Honey · 3 lb

BDCitrus Blossom · Beekeeper Direct Honey
List price $28.00 · 3.00 lb
Details →
Citrus Honey · 1 lb
$12.00/ lb

Citrus Honey · 1 lb

BDCitrus Blossom · Beekeeper Direct Honey
List price $12.00 · 1.00 lb
Details →
Desert Flower Honey · 5 lb
$7.60/ lb

Desert Flower Honey · 5 lb

BDHoney · Beekeeper Direct Honey
List price $38.00 · 5.00 lb
Details →
Desert Flower Honey · 3 lb
$9.33/ lb

Desert Flower Honey · 3 lb

BDHoney · Beekeeper Direct Honey
List price $28.00 · 3.00 lb
Details →
Desert Flower Honey · 1 lb
$12.00/ lb

Desert Flower Honey · 1 lb

BDHoney · Beekeeper Direct Honey
List price $12.00 · 1.00 lb
Details →
Montana Sweet Clover Honey · 5lb
$7.60/ lb

Montana Sweet Clover Honey · 5lb

BDClover · Beekeeper Direct Honey
List price $38.00 · 5.00 lb
≈ 4× USDA wholesale
Details →
Montana Sweet Clover Honey · 3lb
$9.33/ lb

Montana Sweet Clover Honey · 3lb

BDClover · Beekeeper Direct Honey
List price $28.00 · 3.00 lb
≈ 4.9× USDA wholesale
Details →
Montana Sweet Clover Honey · 1lb
$12.00/ lb

Montana Sweet Clover Honey · 1lb

BDClover · Beekeeper Direct Honey
List price $12.00 · 1.00 lb
≈ 6.3× USDA wholesale
Details →
Mango Honey 1lb – Limited Batch Only
Raw
$16.00/ lb

Mango Honey 1lb – Limited Batch Only

BDMango · Beekeeper Direct Honey
List price $16.00 · 1.00 lb
Details →
Spring Wildflower Honey (1 lb)
Raw
$15.00/ lb

Spring Wildflower Honey (1 lb)

KFWildflower · Kypseli Family Honey
List price $15.00 · 1.00 lb
≈ 9.1× USDA wholesale
Details →