Honey deals & finds

Newest (1708)

The most recently added listings.

Southwest Blend · 16 oz. Case - 6 bottles
Raw
$8.49/ lb

Southwest Blend · 16 oz. Case - 6 bottles

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $50.95 · 6.00 lb
Details →
Southwest Blend · 12 oz. Case - 6 bottles
Raw
$9.06/ lb

Southwest Blend · 12 oz. Case - 6 bottles

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $40.75 · 4.50 lb
Details →
Southwest Blend · 32 oz.
Raw
$9.99/ lb

Southwest Blend · 32 oz.

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $19.99 · 2.00 lb
Details →
Southwest Blend · 16 oz.
Raw
$11.99/ lb

Southwest Blend · 16 oz.

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $11.99 · 1.00 lb
Details →
Southwest Blend · 12 oz.
Raw
$12.65/ lb

Southwest Blend · 12 oz.

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $9.49 · 0.75 lb
Details →
Wildflower Blend · 32 oz. Case - 6 bottles
Raw
$8.92/ lb

Wildflower Blend · 32 oz. Case - 6 bottles

LHWildflower · Local Hive Honey
List price $107.05 · 12.00 lb
≈ 5.4× USDA wholesale
Details →
Wildflower Blend · 16 oz. Case - 6 bottles
Raw
$7.64/ lb

Wildflower Blend · 16 oz. Case - 6 bottles

LHWildflower · Local Hive Honey
List price $45.85 · 6.00 lb
≈ 4.6× USDA wholesale
Details →
Wildflower Blend · 32 oz.
Raw
$9.99/ lb

Wildflower Blend · 32 oz.

LHWildflower · Local Hive Honey
List price $19.99 · 2.00 lb
≈ 6.1× USDA wholesale
Details →
Wildflower Blend · 16 oz.
Raw
$11.99/ lb

Wildflower Blend · 16 oz.

LHWildflower · Local Hive Honey
List price $11.99 · 1.00 lb
≈ 7.3× USDA wholesale
Details →
Wildflower Blend · 12 oz.
Raw
$12.65/ lb

Wildflower Blend · 12 oz.

LHWildflower · Local Hive Honey
List price $9.49 · 0.75 lb
≈ 7.7× USDA wholesale
Details →
Texas Blend · 32 oz. Case - 6 bottles
Raw
$8.92/ lb

Texas Blend · 32 oz. Case - 6 bottles

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $107.05 · 12.00 lb
Details →
Texas Blend · 24 oz. Case - 6 bottles
Raw
$7.93/ lb

Texas Blend · 24 oz. Case - 6 bottles

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $71.35 · 9.00 lb
Details →
Texas Blend · 16 oz. Case - 6 bottles
Raw
$8.49/ lb

Texas Blend · 16 oz. Case - 6 bottles

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $50.95 · 6.00 lb
Details →
Texas Blend · 32 oz.
Raw
$9.99/ lb

Texas Blend · 32 oz.

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $19.99 · 2.00 lb
Details →
Texas Blend · 24 oz.
Raw
$9.99/ lb

Texas Blend · 24 oz.

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $14.99 · 1.50 lb
Details →
Texas Blend · 16 oz.
Raw
$11.99/ lb

Texas Blend · 16 oz.

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $11.99 · 1.00 lb
Details →
Northwest Blend · 32 oz. Case - 6 bottles
Raw
$8.92/ lb

Northwest Blend · 32 oz. Case - 6 bottles

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $107.05 · 12.00 lb
Details →
Northwest Blend · 24 oz. Case - 6 bottles
Raw
$7.93/ lb

Northwest Blend · 24 oz. Case - 6 bottles

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $71.35 · 9.00 lb
Details →
Northwest Blend · 16 oz. Case - 6 bottles
Raw
$8.49/ lb

Northwest Blend · 16 oz. Case - 6 bottles

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $50.95 · 6.00 lb
Details →
Northwest Blend · 12oz. Case - 6 bottles
Raw
$9.06/ lb

Northwest Blend · 12oz. Case - 6 bottles

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $40.75 · 4.50 lb
Details →
Northwest Blend · 32 oz.
Raw
$9.99/ lb

Northwest Blend · 32 oz.

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $19.99 · 2.00 lb
Details →
Northwest Blend · 24 oz.
Raw
$9.99/ lb

Northwest Blend · 24 oz.

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $14.99 · 1.50 lb
Details →
Northwest Blend · 16 oz.
Raw
$11.99/ lb

Northwest Blend · 16 oz.

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $11.99 · 1.00 lb
Details →
Northwest Blend · 12 oz.
Raw
$12.65/ lb

Northwest Blend · 12 oz.

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $9.49 · 0.75 lb
Details →
So Cal · 32 oz. Case - 6 bottles
Raw
$8.92/ lb

So Cal · 32 oz. Case - 6 bottles

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $107.05 · 12.00 lb
Details →