Honey deals & finds

Newest (1708)

The most recently added listings.

So Cal · 24 oz. Case - 6 bottles
Raw
$7.93/ lb

So Cal · 24 oz. Case - 6 bottles

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $71.35 · 9.00 lb
Details →
So Cal · 16 oz. Case - 6 bottles
Raw
$8.49/ lb

So Cal · 16 oz. Case - 6 bottles

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $50.95 · 6.00 lb
Details →
So Cal · 12 oz. Case - 6 bottles
Raw
$9.06/ lb

So Cal · 12 oz. Case - 6 bottles

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $40.75 · 4.50 lb
Details →
So Cal · 32 0z.
Raw
$9.99/ lb

So Cal · 32 0z.

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $19.99 · 2.00 lb
Details →
So Cal · 24 oz.
Raw
$9.99/ lb

So Cal · 24 oz.

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $14.99 · 1.50 lb
Details →
So Cal · 16 oz.
Raw
$11.99/ lb

So Cal · 16 oz.

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $11.99 · 1.00 lb
Details →
So Cal · 12 oz.
Raw
$12.65/ lb

So Cal · 12 oz.

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $9.49 · 0.75 lb
Details →
Washington Blend · 32 oz. Case - 6 bottles
Raw
$8.92/ lb

Washington Blend · 32 oz. Case - 6 bottles

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $107.05 · 12.00 lb
Details →
Washington Blend · 16 oz. Case - 6 bottles
Raw
$8.49/ lb

Washington Blend · 16 oz. Case - 6 bottles

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $50.95 · 6.00 lb
Details →
Washington Blend · 12 oz. Case - 6 bottles
Raw
$9.06/ lb

Washington Blend · 12 oz. Case - 6 bottles

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $40.75 · 4.50 lb
Details →
Washington Blend · 32 oz.
Raw
$9.99/ lb

Washington Blend · 32 oz.

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $19.99 · 2.00 lb
Details →
Washington Blend · 16 oz.
Raw
$11.99/ lb

Washington Blend · 16 oz.

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $11.99 · 1.00 lb
Details →
Utah Blend · 32 oz. Case - 6 bottles
Raw
$8.92/ lb

Utah Blend · 32 oz. Case - 6 bottles

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $107.05 · 12.00 lb
Details →
Utah Blend · 16 oz. Case - 6 bottles
Raw
$8.49/ lb

Utah Blend · 16 oz. Case - 6 bottles

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $50.95 · 6.00 lb
Details →
Utah Blend · 32 oz.
Raw
$9.99/ lb

Utah Blend · 32 oz.

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $19.99 · 2.00 lb
Details →
Utah Blend · 16 oz.
Raw
$11.99/ lb

Utah Blend · 16 oz.

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $11.99 · 1.00 lb
Details →
Florida Blend · 32 oz. Case - 6 bottles
Raw
$8.92/ lb

Florida Blend · 32 oz. Case - 6 bottles

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $107.05 · 12.00 lb
Details →
Florida Blend · 16 oz. Case - 6 bottles
Raw
$8.49/ lb

Florida Blend · 16 oz. Case - 6 bottles

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $50.95 · 6.00 lb
Details →
Florida Blend · 32 oz.
Raw
$9.99/ lb

Florida Blend · 32 oz.

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $19.99 · 2.00 lb
Details →
Florida Blend · 16  oz.
Raw
$11.99/ lb

Florida Blend · 16 oz.

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $11.99 · 1.00 lb
Details →
Great Lakes Blend · 32 oz. Case - 6 bottles
Raw
$8.92/ lb

Great Lakes Blend · 32 oz. Case - 6 bottles

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $107.05 · 12.00 lb
Details →
Great Lakes Blend · 24 oz. Case - 6 bottles
Raw
$7.93/ lb

Great Lakes Blend · 24 oz. Case - 6 bottles

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $71.35 · 9.00 lb
Details →
Great Lakes Blend · 16 oz. Case - 6 bottles
Raw
$8.49/ lb

Great Lakes Blend · 16 oz. Case - 6 bottles

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $50.95 · 6.00 lb
Details →
Great Lakes Blend · 12 oz. Case - 6 bottles
Raw
$9.06/ lb

Great Lakes Blend · 12 oz. Case - 6 bottles

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $40.75 · 4.50 lb
Details →
Great Lakes Blend · 32 oz.
Raw
$9.99/ lb

Great Lakes Blend · 32 oz.

LHLocal & Regional · Local Hive Honey
List price $19.99 · 2.00 lb
Details →