Honey deals & finds
Newest (1708)
The most recently added listings.

Raw
$23.50/ lb
Woodside Wildflower – XL (16oz) Pour-able Glass · Woodside XLGlass
M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 14.2× USDA wholesale
Details →
OrganicRaw
$23.00/ lb
Canola Flower – Med (8oz) Squeeze-able Plastic
M&Canola · Mike & Niki's Honey
List price $11.50 · 0.50 lb
≈ 12.1× USDA wholesale
Details →
OrganicRaw
$21.50/ lb
Canola Flower – XL (16oz) Squeeze-able Plastic
M&Canola · Mike & Niki's Honey
List price $21.50 · 1.00 lb
≈ 11.3× USDA wholesale
Details →
$30.00/ lb
Cupertino Wildflower Honey – Small (4oz) Scoop-able Glass
M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $7.50 · 0.25 lb
≈ 18.2× USDA wholesale
Details →
$26.00/ lb
Eucalyptus – Small (4oz) Scoop-able Glass · Eucalyptus Small
M&Eucalyptus · Mike & Niki's Honey
List price $6.50 · 0.25 lb
≈ 15.5× USDA wholesale
Details →
Raw
$25.00/ lb
Horsemint – Med (8oz) Squeeze-able Plastic
M&Horsemint · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
≈ 9.6× USDA wholesale
Details →
Raw
$21.50/ lb
Horsemint – XL (16oz) Pour-able Glass
M&Horsemint · Mike & Niki's Honey
List price $21.50 · 1.00 lb
≈ 8.2× USDA wholesale
Details →
$19.56/ lb
Humble Honey – Med (8oz) Squeeze-able Plastic
M&Honey · Mike & Niki's Honey
List price $9.78 · 0.50 lb
Details →
$17.43/ lb
Humble Honey – XL (16oz) Squeeze-able Plastic
M&Honey · Mike & Niki's Honey
List price $17.43 · 1.00 lb
Details →
$12.62/ lb
Humble Honey Extra-Large Pour-able Glass
M&Honey · Mike & Niki's Honey
List price $20.50 · 1.63 lb
Details →
$12.47/ lb
Humble Honey – Barista (36oz) Squeeze-able Plastic
M&Honey · Mike & Niki's Honey
List price $28.05 · 2.25 lb
Details →
$25.00/ lb
Lehua Blossom – Med (8oz) Squeeze-able Plastic
M&Lehua · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
≈ 13.5× USDA wholesale
Details →
$23.50/ lb
Lehua Blossom – XL (16oz) Squeeze-able Plastic
M&Lehua · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 12.7× USDA wholesale
Details →
$23.50/ lb
Lehua Blossom – XL (16oz) Pour-able Glass
M&Lehua · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 12.7× USDA wholesale
Details →
$16.00/ lb
Lehua Blossom – Barista (36oz) Squeeze-able Plastic
M&Lehua · Mike & Niki's Honey
List price $36.00 · 2.25 lb
≈ 8.6× USDA wholesale
Details →
$16.00/ lb
Lehua Blossom – 45 oz Tall Milk Pour-able Glass
M&Lehua · Mike & Niki's Honey
List price $45.00 · 2.81 lb
≈ 8.6× USDA wholesale
Details →
Raw
$24.92/ lb
Livermore/Fremont Wildflower Honey - Small (4oz) Scoop-able Glass
M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $6.23 · 0.25 lb
≈ 15.1× USDA wholesale
Details →
Raw
$20.76/ lb
Livermore/Fremont Wildflower Honey - Med (8oz) Squeeze-able Plastic
M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $10.38 · 0.50 lb
≈ 12.6× USDA wholesale
Details →
Raw
$19.51/ lb
Livermore/Fremont Wildflower Honey - XL (16oz) Squeeze-able Plastic
M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $19.51 · 1.00 lb
≈ 11.8× USDA wholesale
Details →
Raw
$19.51/ lb
Livermore/Fremont Wildflower Honey - XL (16oz) Scoop-able Glass
M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $19.51 · 1.00 lb
≈ 11.8× USDA wholesale
Details →
OrganicRaw
$15.16/ lb
Livermore/Fremont Wildflower Honey Barista Squeeze-able Plastic
M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $36.00 · 2.37 lb
≈ 9.2× USDA wholesale
Details →
Raw
$14.61/ lb
Livermore/Fremont Wildflower Honey - 45 oz Tall Milk Pour-able Glass
M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $41.09 · 2.81 lb
≈ 8.9× USDA wholesale
Details →
$30.00/ lb
Los Altos Wildflower – Small (4oz) Scoop-able Glass · Los Altos SGlass
M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $7.50 · 0.25 lb
≈ 18.2× USDA wholesale
Details →
$25.00/ lb
Los Altos Wildflower – Med (8oz) Squeeze-able Plastic · Los Altos MPlastic
M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
≈ 15.2× USDA wholesale
Details →
Raw
$20.80/ lb
Mesquite – Small (4oz) Scoop-able Glass · Mesquite Small
M&Mesquite · Mike & Niki's Honey
List price $5.20 · 0.25 lb
≈ 15.1× USDA wholesale
Details →