Honey deals & finds
Newest (1708)
The most recently added listings.

Raw
$18.40/ lb
Mesquite – Med (8oz) Squeeze-able Plastic · Mesquite MPlastic
M&Mesquite · Mike & Niki's Honey
List price $9.20 · 0.50 lb
≈ 13.3× USDA wholesale
Details →
Raw
$17.20/ lb
Mesquite – XL (16oz) Squeeze-able Plastic · Mesquite XLPlastic
M&Mesquite · Mike & Niki's Honey
List price $17.20 · 1.00 lb
≈ 12.5× USDA wholesale
Details →
Raw
$17.20/ lb
Mesquite – XL (16oz) Pour-able Glass · Mesquite XLGlass
M&Mesquite · Mike & Niki's Honey
List price $17.20 · 1.00 lb
≈ 12.5× USDA wholesale
Details →
Raw
$12.79/ lb
Mesquite Honey Barista Squeeze-able Plastic · Mesquite Barista
M&Mesquite · Mike & Niki's Honey
List price $28.80 · 2.25 lb
≈ 9.3× USDA wholesale
Details →
Raw
$12.80/ lb
Mesquite Honey Milk Pour-able Glass
M&Mesquite · Mike & Niki's Honey
List price $36.00 · 2.81 lb
≈ 9.3× USDA wholesale
Details →
OrganicRaw
$30.00/ lb
Mountain View Wildflower Honey – Small (4oz) Scoop-able Glass · Mountain View SGlass
M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $7.50 · 0.25 lb
≈ 18.2× USDA wholesale
Details →
OrganicRaw
$25.00/ lb
Mountain View Wildflower Honey – Med (8oz) Squeeze-able Plastic · Mountain View MPlastic
M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
≈ 15.2× USDA wholesale
Details →
OrganicRaw
$23.50/ lb
Mountain View Wildflower Honey – XL (16oz) Squeeze-able Plastic · Mountain View XLPlastic
M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 14.2× USDA wholesale
Details →
Raw
$26.00/ lb
Sage – Small (4oz) Scoop-able Glass · Sage Small
M&Sage · Mike & Niki's Honey
List price $6.50 · 0.25 lb
≈ 12.7× USDA wholesale
Details →
Raw
$23.00/ lb
Sage – Med (8oz) Squeeze-able Plastic · Sage MPlastic
M&Sage · Mike & Niki's Honey
List price $11.50 · 0.50 lb
≈ 11.2× USDA wholesale
Details →
Raw
$21.50/ lb
Sage – XL (16oz) Squeeze-able Plastic · Sage XLPlastic
M&Sage · Mike & Niki's Honey
List price $21.50 · 1.00 lb
≈ 10.5× USDA wholesale
Details →
Raw
$21.50/ lb
Sage – XL (16oz) Scoop-able Glass · Sage XLGlass
M&Sage · Mike & Niki's Honey
List price $21.50 · 1.00 lb
≈ 10.5× USDA wholesale
Details →
Raw
$16.00/ lb
Sage – Barista (36oz) Squeeze-able Plastic · Sage Barista
M&Sage · Mike & Niki's Honey
List price $36.00 · 2.25 lb
≈ 7.8× USDA wholesale
Details →
Raw
$16.00/ lb
Sage – 45 oz Tall Milk Pour-able Glass
M&Sage · Mike & Niki's Honey
List price $45.00 · 2.81 lb
≈ 7.8× USDA wholesale
Details →
$30.00/ lb
Santa Clara Wildflower – Small (4oz) Scoop-able Glass · Santa Clara Small
M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $7.50 · 0.25 lb
≈ 18.2× USDA wholesale
Details →
$25.00/ lb
Santa Clara Wildflower – Med (8oz) Squeeze-able Plastic · Santa Clara MPlastic
M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
≈ 15.2× USDA wholesale
Details →
$23.50/ lb
Santa Clara Wildflower – XL (16oz) Squeeze-able Plastic · Santa Clara XLPlastic
M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 14.2× USDA wholesale
Details →
$21.50/ lb
Saratoga Wildflower Honey Extra-Large Squeeze-able Plastic · Saratoga XLPlastic
M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.09 lb
≈ 13× USDA wholesale
Details →
$22.24/ lb
Sonoma Wildflower Honey Medium Squeeze-able Plastic · Sonoma MPlastic
M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.56 lb
≈ 13.5× USDA wholesale
Details →
$21.50/ lb
Sonoma Wildflower Honey Extra-Large Squeeze-able Plastic · Sonoma XLPlastic
M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.09 lb
≈ 13× USDA wholesale
Details →
$15.16/ lb
Sonoma Wildflower Honey Barista Squeeze-able Plastic
M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $36.00 · 2.37 lb
≈ 9.2× USDA wholesale
Details →
$10.99/ lb
Sonoma Wildflower Honey Milk Pour-able Glass · Sonoma Milk
M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $45.00 · 4.09 lb
≈ 6.7× USDA wholesale
Details →
Raw
$26.00/ lb
Starthistle – Small (4oz) Scoop-able Glass · Starthistle Small
M&Star Thistle · Mike & Niki's Honey
List price $6.50 · 0.25 lb
≈ 12.5× USDA wholesale
Details →
Raw
$23.00/ lb
Starthistle – Med (8oz) Squeeze-able Plastic
M&Star Thistle · Mike & Niki's Honey
List price $11.50 · 0.50 lb
≈ 11.1× USDA wholesale
Details →
Raw
$21.50/ lb
Starthistle – XL (16oz) Squeeze-able Plastic · Starthistle XLPlastic
M&Star Thistle · Mike & Niki's Honey
List price $21.50 · 1.00 lb
≈ 10.3× USDA wholesale
Details →