Honey deals & finds

Newest (1708)

The most recently added listings.

Starthistle – XL (16oz) Scoop-able Glass · Starthistle XLGlass
Raw
$21.50/ lb

Starthistle – XL (16oz) Scoop-able Glass · Starthistle XLGlass

M&Star Thistle · Mike & Niki's Honey
List price $21.50 · 1.00 lb
≈ 10.3× USDA wholesale
Details →
Starthistle – Barista (36oz) Squeeze-able Plastic · Starthistle Barista
Raw
$16.00/ lb

Starthistle – Barista (36oz) Squeeze-able Plastic · Starthistle Barista

M&Star Thistle · Mike & Niki's Honey
List price $36.00 · 2.25 lb
≈ 7.7× USDA wholesale
Details →
Starthistle – 45 oz Mason Scoop-able Glass
Raw
$16.00/ lb

Starthistle – 45 oz Mason Scoop-able Glass

M&Star Thistle · Mike & Niki's Honey
List price $45.00 · 2.81 lb
≈ 7.7× USDA wholesale
Details →
Starthistle – 45 oz Tall Milk Pour-able Glass
Raw
$16.00/ lb

Starthistle – 45 oz Tall Milk Pour-able Glass

M&Star Thistle · Mike & Niki's Honey
List price $45.00 · 2.81 lb
≈ 7.7× USDA wholesale
Details →
Stonyford Wildflower Honey Medium Squeeze-able Plastic · Stonyford MPlastic
OrganicRaw
$17.79/ lb

Stonyford Wildflower Honey Medium Squeeze-able Plastic · Stonyford MPlastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $10.00 · 0.56 lb
≈ 10.8× USDA wholesale
Details →
Stonyford Wildflower Honey Extra-Large Squeeze-able Plastic · Stonyford XLPlastic
OrganicRaw
$17.20/ lb

Stonyford Wildflower Honey Extra-Large Squeeze-able Plastic · Stonyford XLPlastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $18.80 · 1.09 lb
≈ 10.4× USDA wholesale
Details →
Stonyford Wildflower Honey Barista Squeeze-able Plastic · Stonyford Barista
OrganicRaw
$12.13/ lb

Stonyford Wildflower Honey Barista Squeeze-able Plastic · Stonyford Barista

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $28.80 · 2.37 lb
≈ 7.4× USDA wholesale
Details →
Stonyford Wildflower Honey Milk Pour-able Glass
OrganicRaw
$8.79/ lb

Stonyford Wildflower Honey Milk Pour-able Glass

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $36.00 · 4.09 lb
≈ 5.3× USDA wholesale
Details →
Stonyford Wildflower Honey Gallon Pour-able Plastic
OrganicRaw
$9.27/ lb

Stonyford Wildflower Honey Gallon Pour-able Plastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $111.20 · 12.00 lb
≈ 5.6× USDA wholesale
Details →
Sunnyvale Wildflower Honey Medium Squeeze-able Plastic · Sunnyvale MPlastic
Organic
$22.24/ lb

Sunnyvale Wildflower Honey Medium Squeeze-able Plastic · Sunnyvale MPlastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.56 lb
≈ 13.5× USDA wholesale
Details →
Sunnyvale Wildflower Honey Extra-Large Squeeze-able Plastic · Sunnyvale XLarge Plastic
Organic
$21.50/ lb

Sunnyvale Wildflower Honey Extra-Large Squeeze-able Plastic · Sunnyvale XLarge Plastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.09 lb
≈ 13× USDA wholesale
Details →
The Barista/Bakers Honey 36 oz Squeeze-able Plastic
Raw
$6.67/ lb

The Barista/Bakers Honey 36 oz Squeeze-able Plastic

M&Honey · Mike & Niki's Honey
List price $15.00 · 2.25 lb
Details →
Tropical Mango – Small (4oz) Scoop-able Glass
$30.00/ lb

Tropical Mango – Small (4oz) Scoop-able Glass

M&Tropical · Mike & Niki's Honey
List price $7.50 · 0.25 lb
Details →
Tropical Mango – Med (8oz) Squeeze-able Plastic
$25.00/ lb

Tropical Mango – Med (8oz) Squeeze-able Plastic

M&Tropical · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
Details →
Tropical Mango Honey – XL (16oz) Squeeze-able Plastic
$23.50/ lb

Tropical Mango Honey – XL (16oz) Squeeze-able Plastic

M&Tropical · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
Details →
Tropical Mango – XL (16oz) Scoop-able Glass
$23.50/ lb

Tropical Mango – XL (16oz) Scoop-able Glass

M&Tropical · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
Details →
Vacaville Wildflower – Small (4oz) Scoop-able Glass
$30.00/ lb

Vacaville Wildflower – Small (4oz) Scoop-able Glass

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $7.50 · 0.25 lb
≈ 18.2× USDA wholesale
Details →
Vacaville Wildflower – Med (8oz) Squeeze-able Plastic
$25.00/ lb

Vacaville Wildflower – Med (8oz) Squeeze-able Plastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
≈ 15.2× USDA wholesale
Details →
Vacaville Wildflower – XL (16oz) Squeeze-able Plastic · Vacaville XLPlastic
$23.50/ lb

Vacaville Wildflower – XL (16oz) Squeeze-able Plastic · Vacaville XLPlastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 14.2× USDA wholesale
Details →
Vacaville Wildflower – XL (16oz) Glass
$23.50/ lb

Vacaville Wildflower – XL (16oz) Glass

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 14.2× USDA wholesale
Details →
Hot Honey – Med (8oz) Squeeze-able Plastic
OrganicRaw
$25.00/ lb

Hot Honey – Med (8oz) Squeeze-able Plastic

M&Flavored & Infused · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
Details →
Hot Honey – Large (12oz) Scoop-able Glass
OrganicRaw
$26.67/ lb

Hot Honey – Large (12oz) Scoop-able Glass

M&Flavored & Infused · Mike & Niki's Honey
List price $20.00 · 0.75 lb
Details →
Hot Honey – XL (16oz) Scoop-able Glass
OrganicRaw
$23.50/ lb

Hot Honey – XL (16oz) Scoop-able Glass

M&Flavored & Infused · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
Details →
Christmas Holly Honey – Small (4oz) Scoop-able Glass
Raw
$26.00/ lb

Christmas Holly Honey – Small (4oz) Scoop-able Glass

M&Brazilian Pepper · Mike & Niki's Honey
List price $6.50 · 0.25 lb
≈ 14.4× USDA wholesale
Details →
Christmas Holly Honey – Med (8oz) Squeeze-able Plastic
Raw
$23.00/ lb

Christmas Holly Honey – Med (8oz) Squeeze-able Plastic

M&Brazilian Pepper · Mike & Niki's Honey
List price $11.50 · 0.50 lb
≈ 12.8× USDA wholesale
Details →