Honey deals & finds

Newest (1708)

The most recently added listings.

Christmas Holly Honey – XL (16oz) Squeeze-able Plastic
Raw
$21.50/ lb

Christmas Holly Honey – XL (16oz) Squeeze-able Plastic

M&Brazilian Pepper · Mike & Niki's Honey
List price $21.50 · 1.00 lb
≈ 11.9× USDA wholesale
Details →
Asian Hot Honey - Small (4oz) Scoop-able Glass
Raw
$30.00/ lb

Asian Hot Honey - Small (4oz) Scoop-able Glass

M&Flavored & Infused · Mike & Niki's Honey
List price $7.50 · 0.25 lb
Details →
Asian Hot Honey - Med (8oz) Squeeze-able Plastic
Raw
$25.00/ lb

Asian Hot Honey - Med (8oz) Squeeze-able Plastic

M&Flavored & Infused · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
Details →
Cupertino Wildflower Honey – Med (8oz) Squeeze-able Plastic
$25.00/ lb

Cupertino Wildflower Honey – Med (8oz) Squeeze-able Plastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
≈ 15.2× USDA wholesale
Details →
Redwood City Wildflower – XL (16oz) Squeeze-able Plastic · Rose Garden XL Plastic
$23.50/ lb

Redwood City Wildflower – XL (16oz) Squeeze-able Plastic · Rose Garden XL Plastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 14.2× USDA wholesale
Details →
Bonny Doon Wildflower – Small (4oz) Scoop-able Glass
$30.00/ lb

Bonny Doon Wildflower – Small (4oz) Scoop-able Glass

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $7.50 · 0.25 lb
≈ 18.2× USDA wholesale
Details →
Bonny Doon Wildflower – Med (8oz) Squeeze-able Plastic
$25.00/ lb

Bonny Doon Wildflower – Med (8oz) Squeeze-able Plastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
≈ 15.2× USDA wholesale
Details →
Bonny Doon Wildflower – XL (16oz) Squeeze-able Plastic
$23.50/ lb

Bonny Doon Wildflower – XL (16oz) Squeeze-able Plastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 14.2× USDA wholesale
Details →
Bonny Doon Wildflower – XL (16oz) Pour-able Glass
$23.50/ lb

Bonny Doon Wildflower – XL (16oz) Pour-able Glass

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 14.2× USDA wholesale
Details →
Redwood City Wildflower – Med (8oz) Squeeze-able Plastic · Redwood M Plastic
$25.00/ lb

Redwood City Wildflower – Med (8oz) Squeeze-able Plastic · Redwood M Plastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
≈ 15.2× USDA wholesale
Details →
Redwood City Wildflower – XL (16oz) Glass · Redwood XL Glass
$23.50/ lb

Redwood City Wildflower – XL (16oz) Glass · Redwood XL Glass

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 14.2× USDA wholesale
Details →
Half Moon Bay Wildflower Honey - Small (4oz) Scoop-able Glass
$30.00/ lb

Half Moon Bay Wildflower Honey - Small (4oz) Scoop-able Glass

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $7.50 · 0.25 lb
≈ 18.2× USDA wholesale
Details →
Half Moon Bay Wildflower Honey - Med (8oz) Squeeze-able Plastic
$25.00/ lb

Half Moon Bay Wildflower Honey - Med (8oz) Squeeze-able Plastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.50 lb
≈ 15.2× USDA wholesale
Details →
Half Moon Bay Wildflower Honey - XL (16oz) Squeeze-able Plastic
$23.50/ lb

Half Moon Bay Wildflower Honey - XL (16oz) Squeeze-able Plastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 14.2× USDA wholesale
Details →
Half Moon Bay Wildflower Honey - XL (16oz) Scoop-able Glass
$23.50/ lb

Half Moon Bay Wildflower Honey - XL (16oz) Scoop-able Glass

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 14.2× USDA wholesale
Details →
Campbell Wildflower Honey - 36 oz Squeeze-able Plastic
$16.00/ lb

Campbell Wildflower Honey - 36 oz Squeeze-able Plastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $36.00 · 2.25 lb
≈ 9.7× USDA wholesale
Details →
Hot Honey – Small (4oz) Scoop-able Glass
OrganicRaw
$30.00/ lb

Hot Honey – Small (4oz) Scoop-able Glass

M&Flavored & Infused · Mike & Niki's Honey
List price $7.50 · 0.25 lb
Details →
Humble Honey – Gallon (12lb) Pour-able Plastic
$8.25/ lb

Humble Honey – Gallon (12lb) Pour-able Plastic

M&Honey · Mike & Niki's Honey
List price $99.00 · 12.00 lb
Details →
Buckwheat – XL (16oz) Pour-able Glass
$21.50/ lb

Buckwheat – XL (16oz) Pour-able Glass

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $21.50 · 1.00 lb
≈ 13× USDA wholesale
Details →
Buckwheat – Gallon (12lb) Pour-able Plastic
$10.00/ lb

Buckwheat – Gallon (12lb) Pour-able Plastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $120.00 · 12.00 lb
≈ 6.1× USDA wholesale
Details →
Canola Flower – Barista (36oz) Squeeze-able Plastic
OrganicRaw
$16.00/ lb

Canola Flower – Barista (36oz) Squeeze-able Plastic

M&Canola · Mike & Niki's Honey
List price $36.00 · 2.25 lb
≈ 8.4× USDA wholesale
Details →
Año Nuevo Wildflower Honey Small Glass Scoop-able 4oz · Ano Nuevo SGlass
$30.00/ lb

Año Nuevo Wildflower Honey Small Glass Scoop-able 4oz · Ano Nuevo SGlass

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $7.50 · 0.25 lb
≈ 18.2× USDA wholesale
Details →
Carolina Reaper Pepper Infused Honey, North Carolina Honey
$13.71/ lb

Carolina Reaper Pepper Infused Honey, North Carolina Honey

KCWildflower · King Cobra Apiary
List price $12.00 · 0.88 lb
≈ 8.3× USDA wholesale
Details →
Raw Wildflower Honey - Summer Harvest - 8 oz - NC Honey
Raw
$18.00/ lb

Raw Wildflower Honey - Summer Harvest - 8 oz - NC Honey

KCWildflower · King Cobra Apiary
List price $9.00 · 0.50 lb
≈ 10.9× USDA wholesale
Details →
Raw Wildflower Honey - Spring Harvest - 8 oz - NC Honey
Raw
$16.00/ lb

Raw Wildflower Honey - Spring Harvest - 8 oz - NC Honey

KCWildflower · King Cobra Apiary
List price $8.00 · 0.50 lb
≈ 9.7× USDA wholesale
Details →