Honey deals & finds

Newest (1708)

The most recently added listings.

Hot Honey - One Gallon (12lb) Jug · Pack of 4
Raw
$5.17/ lb

Hot Honey - One Gallon (12lb) Jug · Pack of 4

AHFlavored & Infused · Arvoli Honey
List price $248.00 · 48.00 lb
Details →
Hot Honey - One Gallon (12lb) Jug · Pack of 1
Raw
$5.42/ lb

Hot Honey - One Gallon (12lb) Jug · Pack of 1

AHFlavored & Infused · Arvoli Honey
List price $65.00 · 12.00 lb
Details →
Lavender Honey - One Gallon (12lb) Jug · Pack of 4
Raw
$5.58/ lb

Lavender Honey - One Gallon (12lb) Jug · Pack of 4

AHLavender · Arvoli Honey
List price $268.00 · 48.00 lb
Details →
Lavender Honey - One Gallon (12lb) Jug · Pack of 1
Raw
$5.83/ lb

Lavender Honey - One Gallon (12lb) Jug · Pack of 1

AHLavender · Arvoli Honey
List price $70.00 · 12.00 lb
Details →
Raw Honey 5 Gallon - FREE SHIPPING
Raw
$4.15/ lb

Raw Honey 5 Gallon - FREE SHIPPING

AHHoney · Arvoli Honey
List price $248.99 · 60.00 lb
Details →
Bulk Hot Honey - 5 Gallon Pail
Raw
$4.42/ lb

Bulk Hot Honey - 5 Gallon Pail

AHFlavored & Infused · Arvoli Honey
List price $265.00 · 60.00 lb
Details →
Elderberry Infused Raw Honey (5 Gallon Pail)
Raw
$5.42/ lb

Elderberry Infused Raw Honey (5 Gallon Pail)

AHFlavored & Infused · Arvoli Honey
List price $325.00 · 60.00 lb
Details →
Lavender Honey - 5 Gallon Pail
Raw
$5.42/ lb

Lavender Honey - 5 Gallon Pail

AHLavender · Arvoli Honey
List price $325.00 · 60.00 lb
Details →
Black Mangrove Honey · 6oz
$21.33/ lb

Black Mangrove Honey · 6oz

BFMangrove · Bee Friends Farm
List price $8.00 · 0.38 lb
≈ 11.5× USDA wholesale
Details →
Black Mangrove Honey · 24 oz
$14.67/ lb

Black Mangrove Honey · 24 oz

BFMangrove · Bee Friends Farm
List price $22.00 · 1.50 lb
≈ 7.9× USDA wholesale
Details →
Black Mangrove Honey · 12 oz
$16.00/ lb

Black Mangrove Honey · 12 oz

BFMangrove · Bee Friends Farm
List price $12.00 · 0.75 lb
≈ 8.6× USDA wholesale
Details →
Raw Florida Gallberry Honey | Pure & Unfiltered | Bee Friends Farm · 24 oz
Raw
$14.67/ lb

Raw Florida Gallberry Honey | Pure & Unfiltered | Bee Friends Farm · 24 oz

BFGallberry · Bee Friends Farm
List price $22.00 · 1.50 lb
≈ 6.7× USDA wholesale
Details →
Raw Florida Gallberry Honey | Pure & Unfiltered | Bee Friends Farm · 12 oz
Raw
$16.00/ lb

Raw Florida Gallberry Honey | Pure & Unfiltered | Bee Friends Farm · 12 oz

BFGallberry · Bee Friends Farm
List price $12.00 · 0.75 lb
≈ 7.4× USDA wholesale
Details →
Orange Blossom Honey · 6 oz
$24.00/ lb

Orange Blossom Honey · 6 oz

BFOrange Blossom · Bee Friends Farm
List price $9.00 · 0.38 lb
≈ 10.5× USDA wholesale
Details →
Orange Blossom Honey · 24 oz
$14.67/ lb

Orange Blossom Honey · 24 oz

BFOrange Blossom · Bee Friends Farm
List price $22.00 · 1.50 lb
≈ 6.4× USDA wholesale
Details →
Orange Blossom Honey · 12 oz
$17.33/ lb

Orange Blossom Honey · 12 oz

BFOrange Blossom · Bee Friends Farm
List price $13.00 · 0.75 lb
≈ 7.6× USDA wholesale
Details →
Saw Palmetto Honey · 6 oz
$21.33/ lb

Saw Palmetto Honey · 6 oz

BFPalmetto · Bee Friends Farm
List price $8.00 · 0.38 lb
≈ 7.9× USDA wholesale
Details →
Saw Palmetto Honey · 12 oz
$16.00/ lb

Saw Palmetto Honey · 12 oz

BFPalmetto · Bee Friends Farm
List price $12.00 · 0.75 lb
≈ 5.9× USDA wholesale
Details →
Wildflower Local Honey | Jacksonville Florida · 6 oz
Raw
$21.33/ lb

Wildflower Local Honey | Jacksonville Florida · 6 oz

BFWildflower · Bee Friends Farm
List price $8.00 · 0.38 lb
≈ 12.9× USDA wholesale
Details →
Wildflower Local Honey | Jacksonville Florida · 24 oz
Raw
$14.67/ lb

Wildflower Local Honey | Jacksonville Florida · 24 oz

BFWildflower · Bee Friends Farm
List price $22.00 · 1.50 lb
≈ 8.9× USDA wholesale
Details →
Wildflower Local Honey | Jacksonville Florida · 12 oz
Raw
$16.00/ lb

Wildflower Local Honey | Jacksonville Florida · 12 oz

BFWildflower · Bee Friends Farm
List price $12.00 · 0.75 lb
≈ 9.7× USDA wholesale
Details →
Pro Honey Bundle
$11.71/ lb

Pro Honey Bundle

BFHoney · Bee Friends Farm
List price $41.00 · 3.50 lb
Details →
Half Gallon Honey · Wildflower
$8.83/ lb

Half Gallon Honey · Wildflower

BFWildflower · Bee Friends Farm
List price $53.00 · 6.00 lb
≈ 5.4× USDA wholesale
Details →