Honey deals & finds

Newest (1708)

The most recently added listings.

Wildflower Honey · 12oz
$24.00/ lb

Wildflower Honey · 12oz

SBWildflower · Savannah Bee Company
List price $18.00 · 0.75 lb
≈ 14.5× USDA wholesale
Details →
Orange Blossom Honey · 80oz
$26.00/ lb

Orange Blossom Honey · 80oz

SBOrange Blossom · Savannah Bee Company
List price $130.00 · 5.00 lb
≈ 11.4× USDA wholesale
Details →
Orange Blossom Honey · 12oz
$32.00/ lb

Orange Blossom Honey · 12oz

SBOrange Blossom · Savannah Bee Company
List price $24.00 · 0.75 lb
≈ 14× USDA wholesale
Details →
Hot Honey 24oz
$16.00/ lb

Hot Honey 24oz

SBFlavored & Infused · Savannah Bee Company
List price $24.00 · 1.50 lb
Details →
Morning Bright: Citrus Duo
$15.26/ lb

Morning Bright: Citrus Duo

SBCitrus Blossom · Savannah Bee Company
List price $29.00 · 1.90 lb
Details →
Sweet Stock Up: Vanilla Duo
$15.26/ lb

Sweet Stock Up: Vanilla Duo

SBFlavored & Infused · Savannah Bee Company
List price $29.00 · 1.90 lb
Details →
Everyday Essentials: Vanilla, Citrus, Wildflower
$14.49/ lb

Everyday Essentials: Vanilla, Citrus, Wildflower

SBWildflower · Savannah Bee Company
List price $42.00 · 2.90 lb
≈ 8.8× USDA wholesale
Details →
Sweet Heat: Wildflower, Citrus, Hot
$14.49/ lb

Sweet Heat: Wildflower, Citrus, Hot

SBWildflower · Savannah Bee Company
List price $42.00 · 2.90 lb
≈ 8.8× USDA wholesale
Details →
Sage Honey · Sizes: 23 lbs. Bucket
Raw
$7.83/ lb

Sage Honey · Sizes: 23 lbs. Bucket

FBSage · Flying Bee Ranch
List price $180.00 · 23.00 lb
≈ 3.8× USDA wholesale
Details →
Sage Honey · Sizes: 6 lbs. Jug
Raw
$9.00/ lb

Sage Honey · Sizes: 6 lbs. Jug

FBSage · Flying Bee Ranch
List price $54.00 · 6.00 lb
≈ 4.4× USDA wholesale
Details →
Sage Honey · Sizes: 3 lbs. Bottle
Raw
$10.00/ lb

Sage Honey · Sizes: 3 lbs. Bottle

FBSage · Flying Bee Ranch
List price $30.00 · 3.00 lb
≈ 4.9× USDA wholesale
Details →
Sage Honey · Sizes: 1.5 lbs. Bottle
Raw
$12.00/ lb

Sage Honey · Sizes: 1.5 lbs. Bottle

FBSage · Flying Bee Ranch
List price $18.00 · 1.50 lb
≈ 5.8× USDA wholesale
Details →
Sage Honey · Sizes: 12 oz. Bear
Raw
$14.67/ lb

Sage Honey · Sizes: 12 oz. Bear

FBSage · Flying Bee Ranch
List price $11.00 · 0.75 lb
≈ 7.1× USDA wholesale
Details →
Wildflower Honey · Sizes: 23 lbs. Bucket
Raw
$5.22/ lb

Wildflower Honey · Sizes: 23 lbs. Bucket

FBWildflower · Flying Bee Ranch
List price $120.00 · 23.00 lb
≈ 3.2× USDA wholesale
Details →
Wildflower Honey · Sizes: 6 lbs. Jug
Raw
$7.50/ lb

Wildflower Honey · Sizes: 6 lbs. Jug

FBWildflower · Flying Bee Ranch
List price $45.00 · 6.00 lb
≈ 4.5× USDA wholesale
Details →
Wildflower Honey · Sizes: 3 lbs. Bottle
Raw
$8.00/ lb

Wildflower Honey · Sizes: 3 lbs. Bottle

FBWildflower · Flying Bee Ranch
List price $24.00 · 3.00 lb
≈ 4.8× USDA wholesale
Details →
Wildflower Honey · Sizes: 1.5 lbs. Bottle
Raw
$9.33/ lb

Wildflower Honey · Sizes: 1.5 lbs. Bottle

FBWildflower · Flying Bee Ranch
List price $14.00 · 1.50 lb
≈ 5.7× USDA wholesale
Details →
Wildflower Honey · Sizes: 12 oz. Bear
Raw
$10.67/ lb

Wildflower Honey · Sizes: 12 oz. Bear

FBWildflower · Flying Bee Ranch
List price $8.00 · 0.75 lb
≈ 6.5× USDA wholesale
Details →
Pumpkin Honey · Sizes: 23 lbs. Bucket
Raw
$7.83/ lb

Pumpkin Honey · Sizes: 23 lbs. Bucket

FBPumpkin Blossom · Flying Bee Ranch
List price $180.00 · 23.00 lb
Details →
Pumpkin Honey · Sizes: 6 lbs. Jug
Raw
$9.67/ lb

Pumpkin Honey · Sizes: 6 lbs. Jug

FBPumpkin Blossom · Flying Bee Ranch
List price $58.00 · 6.00 lb
Details →
Pumpkin Honey · Sizes: 3 lbs. Bottle
Raw
$10.67/ lb

Pumpkin Honey · Sizes: 3 lbs. Bottle

FBPumpkin Blossom · Flying Bee Ranch
List price $32.00 · 3.00 lb
Details →
Pumpkin Honey · Sizes: 1.5 lbs. Bottle
Raw
$12.00/ lb

Pumpkin Honey · Sizes: 1.5 lbs. Bottle

FBPumpkin Blossom · Flying Bee Ranch
List price $18.00 · 1.50 lb
Details →
Pumpkin Honey · Sizes: 12 oz. Bear
Raw
$14.67/ lb

Pumpkin Honey · Sizes: 12 oz. Bear

FBPumpkin Blossom · Flying Bee Ranch
List price $11.00 · 0.75 lb
Details →
Meadowfoam Honey · Sizes: 23 lbs. Bucket
Raw
$9.09/ lb

Meadowfoam Honey · Sizes: 23 lbs. Bucket

FBMeadowfoam · Flying Bee Ranch
List price $209.00 · 23.00 lb
Details →
Meadowfoam Honey · Sizes: 6 lbs. Jug
Raw
$9.67/ lb

Meadowfoam Honey · Sizes: 6 lbs. Jug

FBMeadowfoam · Flying Bee Ranch
List price $58.00 · 6.00 lb
Details →