Honey deals & finds

Newest (1708)

The most recently added listings.

Meadowfoam Honey · Sizes: 3 lbs. Bottle
Raw
$10.67/ lb

Meadowfoam Honey · Sizes: 3 lbs. Bottle

FBMeadowfoam · Flying Bee Ranch
List price $32.00 · 3.00 lb
Details →
Meadowfoam Honey · Sizes: 1.5 lbs. Bottle
Raw
$12.00/ lb

Meadowfoam Honey · Sizes: 1.5 lbs. Bottle

FBMeadowfoam · Flying Bee Ranch
List price $18.00 · 1.50 lb
Details →
Meadowfoam Honey · Sizes: 12 oz. Bear
Raw
$14.67/ lb

Meadowfoam Honey · Sizes: 12 oz. Bear

FBMeadowfoam · Flying Bee Ranch
List price $11.00 · 0.75 lb
Details →
Fireweed Honey · Sizes: 23 lbs. Bucket
Raw
$9.09/ lb

Fireweed Honey · Sizes: 23 lbs. Bucket

FBFireweed · Flying Bee Ranch
List price $209.00 · 23.00 lb
Details →
Fireweed Honey · Sizes: 6 lbs. Jug
Raw
$9.00/ lb

Fireweed Honey · Sizes: 6 lbs. Jug

FBFireweed · Flying Bee Ranch
List price $54.00 · 6.00 lb
Details →
Fireweed Honey · Sizes: 3 lbs. Bottle
Raw
$10.00/ lb

Fireweed Honey · Sizes: 3 lbs. Bottle

FBFireweed · Flying Bee Ranch
List price $30.00 · 3.00 lb
Details →
Fireweed Honey · Sizes: 1.5 lbs. Bottle
Raw
$12.00/ lb

Fireweed Honey · Sizes: 1.5 lbs. Bottle

FBFireweed · Flying Bee Ranch
List price $18.00 · 1.50 lb
Details →
Fireweed Honey · Sizes: 12 oz. Bear
Raw
$14.67/ lb

Fireweed Honey · Sizes: 12 oz. Bear

FBFireweed · Flying Bee Ranch
List price $11.00 · 0.75 lb
Details →
Clover Honey · Sizes: 23 lbs. Bucket
Raw
$5.22/ lb

Clover Honey · Sizes: 23 lbs. Bucket

FBClover · Flying Bee Ranch
List price $120.00 · 23.00 lb
≈ 2.7× USDA wholesale
Details →
Clover Honey · Sizes: 6 lbs. Jug
Raw
$7.50/ lb

Clover Honey · Sizes: 6 lbs. Jug

FBClover · Flying Bee Ranch
List price $45.00 · 6.00 lb
≈ 3.9× USDA wholesale
Details →
Clover Honey · Sizes: 3 lbs. Bottle
Raw
$8.00/ lb

Clover Honey · Sizes: 3 lbs. Bottle

FBClover · Flying Bee Ranch
List price $24.00 · 3.00 lb
≈ 4.2× USDA wholesale
Details →
Clover Honey · Sizes: 1.5 lbs. Bottle
Raw
$10.67/ lb

Clover Honey · Sizes: 1.5 lbs. Bottle

FBClover · Flying Bee Ranch
List price $16.00 · 1.50 lb
≈ 5.6× USDA wholesale
Details →
Clover Honey · Sizes: 12 oz. Bear
Raw
$10.67/ lb

Clover Honey · Sizes: 12 oz. Bear

FBClover · Flying Bee Ranch
List price $8.00 · 0.75 lb
≈ 5.6× USDA wholesale
Details →
Carrot Honey · Sizes: 23 lbs. Bucket
Raw
$5.22/ lb

Carrot Honey · Sizes: 23 lbs. Bucket

FBCarrot · Flying Bee Ranch
List price $120.00 · 23.00 lb
≈ 2.3× USDA wholesale
Details →
Carrot Honey · Sizes: 6 lbs. Jug
Raw
$7.50/ lb

Carrot Honey · Sizes: 6 lbs. Jug

FBCarrot · Flying Bee Ranch
List price $45.00 · 6.00 lb
≈ 3.3× USDA wholesale
Details →
Carrot Honey · Sizes: 3 lbs. Bottle
Raw
$8.00/ lb

Carrot Honey · Sizes: 3 lbs. Bottle

FBCarrot · Flying Bee Ranch
List price $24.00 · 3.00 lb
≈ 3.6× USDA wholesale
Details →
Carrot Honey · Sizes: 1.5 lbs. Bottle
Raw
$9.33/ lb

Carrot Honey · Sizes: 1.5 lbs. Bottle

FBCarrot · Flying Bee Ranch
List price $14.00 · 1.50 lb
≈ 4.1× USDA wholesale
Details →
Carrot Honey · Sizes: 12 oz. Bear
Raw
$9.33/ lb

Carrot Honey · Sizes: 12 oz. Bear

FBCarrot · Flying Bee Ranch
List price $7.00 · 0.75 lb
≈ 4.1× USDA wholesale
Details →
Buckwheat Honey · Sizes: 23 lbs. Bucket
Raw
$6.70/ lb

Buckwheat Honey · Sizes: 23 lbs. Bucket

FBBuckwheat · Flying Bee Ranch
List price $154.00 · 23.00 lb
≈ 3.5× USDA wholesale
Details →
Buckwheat Honey · Sizes: 6 lbs. Jug
Raw
$8.33/ lb

Buckwheat Honey · Sizes: 6 lbs. Jug

FBBuckwheat · Flying Bee Ranch
List price $50.00 · 6.00 lb
≈ 4.4× USDA wholesale
Details →
Buckwheat Honey · Sizes: 3 lbs. Bottle
Raw
$9.00/ lb

Buckwheat Honey · Sizes: 3 lbs. Bottle

FBBuckwheat · Flying Bee Ranch
List price $27.00 · 3.00 lb
≈ 4.7× USDA wholesale
Details →
Buckwheat Honey · Sizes: 1.5 lbs. Bottle
Raw
$10.67/ lb

Buckwheat Honey · Sizes: 1.5 lbs. Bottle

FBBuckwheat · Flying Bee Ranch
List price $16.00 · 1.50 lb
≈ 5.6× USDA wholesale
Details →
Buckwheat Honey · Sizes: 12 oz. Bear
Raw
$12.00/ lb

Buckwheat Honey · Sizes: 12 oz. Bear

FBBuckwheat · Flying Bee Ranch
List price $9.00 · 0.75 lb
≈ 6.3× USDA wholesale
Details →
Blueberry Honey · Sizes: 23 lbs. Bucket
Raw
$6.70/ lb

Blueberry Honey · Sizes: 23 lbs. Bucket

FBBlueberry · Flying Bee Ranch
List price $154.00 · 23.00 lb
≈ 3× USDA wholesale
Details →
Blueberry Honey · Sizes: 6 lbs. Jug
Raw
$8.33/ lb

Blueberry Honey · Sizes: 6 lbs. Jug

FBBlueberry · Flying Bee Ranch
List price $50.00 · 6.00 lb
≈ 3.7× USDA wholesale
Details →