Honey deals & finds

Newest (1708)

The most recently added listings.

New England Honey Bundle
$7.74/ lb

New England Honey Bundle

CRLocal & Regional · Crystal's Raw Honey
List price $30.97 · 4.00 lb
Details →
Buy 2 Honey Quarts, Get a FREE Tote! · Orange Blossom / Orange Blossom
Raw
$10.66/ lb

Buy 2 Honey Quarts, Get a FREE Tote! · Orange Blossom / Orange Blossom

THOrange Blossom · The Honey Jar
List price $63.98 · 6.00 lb
≈ 4.7× USDA wholesale
Details →
Buy 2 Honey Quarts, Get a FREE Tote! · Orange Blossom / Wildflower
Raw
$10.16/ lb

Buy 2 Honey Quarts, Get a FREE Tote! · Orange Blossom / Wildflower

THOrange Blossom · The Honey Jar
List price $60.98 · 6.00 lb
≈ 4.4× USDA wholesale
Details →
Buy 2 Honey Quarts, Get a FREE Tote! · Orange Blossom / Clover
Raw
$10.16/ lb

Buy 2 Honey Quarts, Get a FREE Tote! · Orange Blossom / Clover

THOrange Blossom · The Honey Jar
List price $60.98 · 6.00 lb
≈ 4.4× USDA wholesale
Details →
Buy 2 Honey Quarts, Get a FREE Tote! · Wildflower / Orange Blossom
Raw
$10.16/ lb

Buy 2 Honey Quarts, Get a FREE Tote! · Wildflower / Orange Blossom

THOrange Blossom · The Honey Jar
List price $60.98 · 6.00 lb
≈ 4.4× USDA wholesale
Details →
Buy 2 Honey Quarts, Get a FREE Tote! · Wildflower / Wildflower
Raw
$9.66/ lb

Buy 2 Honey Quarts, Get a FREE Tote! · Wildflower / Wildflower

THWildflower · The Honey Jar
List price $57.98 · 6.00 lb
≈ 5.9× USDA wholesale
Details →
Buy 2 Honey Quarts, Get a FREE Tote! · Wildflower / Clover
Raw
$9.66/ lb

Buy 2 Honey Quarts, Get a FREE Tote! · Wildflower / Clover

THWildflower · The Honey Jar
List price $57.98 · 6.00 lb
≈ 5.9× USDA wholesale
Details →
Buy 2 Honey Quarts, Get a FREE Tote! · Clover / Orange Blossom
Raw
$10.16/ lb

Buy 2 Honey Quarts, Get a FREE Tote! · Clover / Orange Blossom

THOrange Blossom · The Honey Jar
List price $60.98 · 6.00 lb
≈ 4.4× USDA wholesale
Details →
Buy 2 Honey Quarts, Get a FREE Tote! · Clover / Wildflower
Raw
$9.66/ lb

Buy 2 Honey Quarts, Get a FREE Tote! · Clover / Wildflower

THWildflower · The Honey Jar
List price $57.98 · 6.00 lb
≈ 5.9× USDA wholesale
Details →
Buy 2 Honey Quarts, Get a FREE Tote! · Clover / Clover
Raw
$9.66/ lb

Buy 2 Honey Quarts, Get a FREE Tote! · Clover / Clover

THClover · The Honey Jar
List price $57.98 · 6.00 lb
≈ 5.1× USDA wholesale
Details →
1 Gallon (4 quarts) Clover Blossom Honey - Glass Jars
Raw
$8.58/ lb

1 Gallon (4 quarts) Clover Blossom Honey - Glass Jars

THClover · The Honey Jar
List price $102.92 · 12.00 lb
≈ 4.5× USDA wholesale
Details →
1 lb Glass Muth Jar - Midwestern Clover Honey
Raw
$14.00/ lb

1 lb Glass Muth Jar - Midwestern Clover Honey

WHClover · Walker Honey Farm
List price $14.00 · 1.00 lb
≈ 7.4× USDA wholesale
Details →
8 oz Glass Muth Jar - Orange Blossom Honey
Raw
$16.00/ lb

8 oz Glass Muth Jar - Orange Blossom Honey

WHOrange Blossom · Walker Honey Farm
List price $8.00 · 0.50 lb
≈ 7× USDA wholesale
Details →
4 oz Glass Muth Jar - Midwestern Clover Honey
Raw
$20.00/ lb

4 oz Glass Muth Jar - Midwestern Clover Honey

WHClover · Walker Honey Farm
List price $5.00 · 0.25 lb
≈ 10.5× USDA wholesale
Details →
4 oz Glass Muth Jar - Mesquite Honey
Raw
$20.00/ lb

4 oz Glass Muth Jar - Mesquite Honey

WHMesquite · Walker Honey Farm
List price $5.00 · 0.25 lb
≈ 14.5× USDA wholesale
Details →
8 oz Glass Muth Jar -  American Wildflower Honey
Raw
$16.00/ lb

8 oz Glass Muth Jar - American Wildflower Honey

WHWildflower · Walker Honey Farm
List price $8.00 · 0.50 lb
≈ 9.7× USDA wholesale
Details →
American Wildflower Honey - Squeeze Bear (12 oz)
Raw
$9.33/ lb

American Wildflower Honey - Squeeze Bear (12 oz)

WHWildflower · Walker Honey Farm
List price $7.00 · 0.75 lb
≈ 5.7× USDA wholesale
Details →
Orange Blossom Honey - Gallon
$6.25/ lb

Orange Blossom Honey - Gallon

WHOrange Blossom · Walker Honey Farm
List price $75.00 · 12.00 lb
≈ 2.7× USDA wholesale
Details →
8 oz Glass Muth Jar - Texas Tallow Tree Honey
Raw
$16.00/ lb

8 oz Glass Muth Jar - Texas Tallow Tree Honey

WHTexas Tallow Tree · Walker Honey Farm
List price $8.00 · 0.50 lb
≈ 8× USDA wholesale
Details →
4 oz Glass Muth Jar -  American Wildflower Honey
Raw
$20.00/ lb

4 oz Glass Muth Jar - American Wildflower Honey

WHWildflower · Walker Honey Farm
List price $5.00 · 0.25 lb
≈ 12.1× USDA wholesale
Details →
1 lb Glass Muth Jar - Texas Tallow Tree Honey
Raw
$14.00/ lb

1 lb Glass Muth Jar - Texas Tallow Tree Honey

WHTexas Tallow Tree · Walker Honey Farm
List price $14.00 · 1.00 lb
≈ 7× USDA wholesale
Details →
8 oz Glass Muth Jar - Midwestern Clover Honey
Raw
$16.00/ lb

8 oz Glass Muth Jar - Midwestern Clover Honey

WHClover · Walker Honey Farm
List price $8.00 · 0.50 lb
≈ 8.4× USDA wholesale
Details →
Midwestern Clover Honey - Pint
$9.33/ lb

Midwestern Clover Honey - Pint

WHClover · Walker Honey Farm
List price $14.00 · 1.50 lb
≈ 4.9× USDA wholesale
Details →
Bourbon Barrel-Aged Honey - 1 lb Jar
$22.00/ lb

Bourbon Barrel-Aged Honey - 1 lb Jar

WHFlavored & Infused · Walker Honey Farm
List price $22.00 · 1.00 lb
Details →
1 lb Glass Muth Jar - Mesquite Honey
Raw
$14.00/ lb

1 lb Glass Muth Jar - Mesquite Honey

WHMesquite · Walker Honey Farm
List price $14.00 · 1.00 lb
≈ 10.1× USDA wholesale
Details →