Honey deals & finds

Newest (1708)

The most recently added listings.

Orange Blossom Honey - Pint
$9.33/ lb

Orange Blossom Honey - Pint

WHOrange Blossom · Walker Honey Farm
List price $14.00 · 1.50 lb
≈ 4.1× USDA wholesale
Details →
4 oz Glass Muth Jar - Texas Tallow Tree Honey
Raw
$20.00/ lb

4 oz Glass Muth Jar - Texas Tallow Tree Honey

WHTexas Tallow Tree · Walker Honey Farm
List price $5.00 · 0.25 lb
≈ 10× USDA wholesale
Details →
Mesquite Honey - Pint
$9.33/ lb

Mesquite Honey - Pint

WHMesquite · Walker Honey Farm
List price $14.00 · 1.50 lb
≈ 6.8× USDA wholesale
Details →
Texas Tallow Tree Honey - Pint
$9.33/ lb

Texas Tallow Tree Honey - Pint

WHTexas Tallow Tree · Walker Honey Farm
List price $14.00 · 1.50 lb
≈ 4.7× USDA wholesale
Details →
1 lb Glass Muth Jar - Orange Blossom Honey
Raw
$14.00/ lb

1 lb Glass Muth Jar - Orange Blossom Honey

WHOrange Blossom · Walker Honey Farm
List price $14.00 · 1.00 lb
≈ 6.1× USDA wholesale
Details →
4 oz Glass Muth Jar - Orange Blossom Honey
Raw
$20.00/ lb

4 oz Glass Muth Jar - Orange Blossom Honey

WHOrange Blossom · Walker Honey Farm
List price $5.00 · 0.25 lb
≈ 8.7× USDA wholesale
Details →
8 oz Glass Muth Jar - Mesquite Honey
Raw
$16.00/ lb

8 oz Glass Muth Jar - Mesquite Honey

WHMesquite · Walker Honey Farm
List price $8.00 · 0.50 lb
≈ 11.6× USDA wholesale
Details →
1 lb Glass Muth Jar - American Wildflower Honey
Raw
$14.00/ lb

1 lb Glass Muth Jar - American Wildflower Honey

WHWildflower · Walker Honey Farm
List price $14.00 · 1.00 lb
≈ 8.5× USDA wholesale
Details →
Mystery 9oz Honey
$14.21/ lb

Mystery 9oz Honey

ZSHoney · Z Specialty Food
List price $8.00 · 0.56 lb
Details →
1lb Raw Wildflower Honey
Raw
$10.00/ lb

1lb Raw Wildflower Honey

WIWildflower · Walk in the Woods Apiary
List price $10.00 · 1.00 lb
≈ 6.1× USDA wholesale
Details →
2lb Raw Wildflower Honey
Raw
$9.00/ lb

2lb Raw Wildflower Honey

WIWildflower · Walk in the Woods Apiary
List price $18.00 · 2.00 lb
≈ 5.5× USDA wholesale
Details →
3lb Raw Wildflower Honey
Raw
$8.33/ lb

3lb Raw Wildflower Honey

WIWildflower · Walk in the Woods Apiary
List price $25.00 · 3.00 lb
≈ 5× USDA wholesale
Details →
1lb Raw Tupelo Honey
Raw
$15.00/ lb

1lb Raw Tupelo Honey

WITupelo · Walk in the Woods Apiary
List price $15.00 · 1.00 lb
≈ 7.5× USDA wholesale
Details →
2lb Raw Tupelo Honey
Raw
$12.50/ lb

2lb Raw Tupelo Honey

WITupelo · Walk in the Woods Apiary
List price $25.00 · 2.00 lb
≈ 6.3× USDA wholesale
Details →
3lb Raw Tupelo Honey
Raw
$11.67/ lb

3lb Raw Tupelo Honey

WITupelo · Walk in the Woods Apiary
List price $35.00 · 3.00 lb
≈ 5.8× USDA wholesale
Details →
1 Gallon (12 pounds) Raw Wildflower Honey
Raw
$5.42/ lb

1 Gallon (12 pounds) Raw Wildflower Honey

WIWildflower · Walk in the Woods Apiary
List price $65.00 · 12.00 lb
≈ 3.3× USDA wholesale
Details →
5 Gallon (60lbs) Bucket of Raw Wildflower Honey
Raw
$4.17/ lb

5 Gallon (60lbs) Bucket of Raw Wildflower Honey

WIWildflower · Walk in the Woods Apiary
List price $250.00 · 60.00 lb
≈ 2.5× USDA wholesale
Details →
SweetNes Raw Unfiltered Local Honey 8oz Squeezable Bear
Raw
$16.00/ lb

SweetNes Raw Unfiltered Local Honey 8oz Squeezable Bear

SHLocal & Regional · Sweetnes Honey
List price $8.00 · 0.50 lb
Details →
SweetNes Honey Raw Unfiltered Local Texas Honey 1 Gallon
Raw
$6.25/ lb

SweetNes Honey Raw Unfiltered Local Texas Honey 1 Gallon

SHLocal & Regional · Sweetnes Honey
List price $75.00 · 12.00 lb
Details →
SweetNes Raw Unfiltered Local Honey 1/2 Gallon
Raw
$6.67/ lb

SweetNes Raw Unfiltered Local Honey 1/2 Gallon

SHLocal & Regional · Sweetnes Honey
List price $40.00 · 6.00 lb
Details →
Raw Unfiltered Texas Honey - Local - 16oz (1lb) Squeezable Oval
Raw
$12.00/ lb

Raw Unfiltered Texas Honey - Local - 16oz (1lb) Squeezable Oval

SHLocal & Regional · Sweetnes Honey
List price $12.00 · 1.00 lb
Details →
12oz Glass Raw Honey Bear
Raw
$16.00/ lb

12oz Glass Raw Honey Bear

SHHoney · Sweetnes Honey
List price $12.00 · 0.75 lb
Details →