Honey deals & finds

Newest (1708)

The most recently added listings.

40lb Raw Honey pail · Raw Cranberry / Liquid - Heated for 3 days prior to shipping to liquify.
Raw
$6.55/ lb

40lb Raw Honey pail · Raw Cranberry / Liquid - Heated for 3 days prior to shipping to liquify.

CRCranberry · Crystal's Raw Honey
List price $262.00 · 40.00 lb
≈ 2.3× USDA wholesale
Details →
40lb Raw Honey pail · Raw Wildflower / Liquid - Heated for 3 days prior to shipping to liquify.
Raw
$5.50/ lb

40lb Raw Honey pail · Raw Wildflower / Liquid - Heated for 3 days prior to shipping to liquify.

CRWildflower · Crystal's Raw Honey
List price $220.00 · 40.00 lb
≈ 3.3× USDA wholesale
Details →
Raw Black Locust Honey · 9 oz
Raw
$14.19/ lb

Raw Black Locust Honey · 9 oz

CRLocust Blossom · Crystal's Raw Honey
List price $7.99 · 0.56 lb
Details →
Raw Black Locust Honey · 17 oz
Raw
$12.22/ lb

Raw Black Locust Honey · 17 oz

CRLocust Blossom · Crystal's Raw Honey
List price $12.99 · 1.06 lb
Details →
Raw Vermont Wildflower · 17oz
Raw
$11.28/ lb

Raw Vermont Wildflower · 17oz

CRWildflower · Crystal's Raw Honey
List price $11.99 · 1.06 lb
≈ 6.8× USDA wholesale
Details →
Raw Vermont Wildflower · 9oz
Raw
$14.19/ lb

Raw Vermont Wildflower · 9oz

CRWildflower · Crystal's Raw Honey
List price $7.99 · 0.56 lb
≈ 8.6× USDA wholesale
Details →
20lb Raw Honey Pail · Raw Sage / Liquid - Heated for 3 days prior to shipping to liquify.
Raw
$8.25/ lb

20lb Raw Honey Pail · Raw Sage / Liquid - Heated for 3 days prior to shipping to liquify.

CRWildflower · Crystal's Raw Honey
List price $165.00 · 20.00 lb
≈ 5× USDA wholesale
Details →
20lb Raw Honey Pail · Raw Raspberry / Liquid - Heated for 3 days prior to shipping to liquify.
Raw
$8.25/ lb

20lb Raw Honey Pail · Raw Raspberry / Liquid - Heated for 3 days prior to shipping to liquify.

CRWildflower · Crystal's Raw Honey
List price $165.00 · 20.00 lb
≈ 5× USDA wholesale
Details →
20lb Raw Honey Pail · Raw Vermont Wildflower / Liquid - Heated for 3 days prior to shipping to liquify.
Raw
$7.00/ lb

20lb Raw Honey Pail · Raw Vermont Wildflower / Liquid - Heated for 3 days prior to shipping to liquify.

CRWildflower · Crystal's Raw Honey
List price $140.00 · 20.00 lb
≈ 4.2× USDA wholesale
Details →
20lb Raw Honey Pail · Raw Knotweed / Liquid - Heated for 3 days prior to shipping to liquify.
Raw
$6.25/ lb

20lb Raw Honey Pail · Raw Knotweed / Liquid - Heated for 3 days prior to shipping to liquify.

CRWildflower · Crystal's Raw Honey
List price $125.00 · 20.00 lb
≈ 3.8× USDA wholesale
Details →
20lb Raw Honey Pail · Raw Clover / Liquid - Heated for 3 days prior to shipping to liquify.
Raw
$6.75/ lb

20lb Raw Honey Pail · Raw Clover / Liquid - Heated for 3 days prior to shipping to liquify.

CRWildflower · Crystal's Raw Honey
List price $135.00 · 20.00 lb
≈ 4.1× USDA wholesale
Details →
20lb Raw Honey Pail · Raw Orange / Liquid - Heated for 3 days prior to shipping to liquify.
Raw
$8.50/ lb

20lb Raw Honey Pail · Raw Orange / Liquid - Heated for 3 days prior to shipping to liquify.

CRWildflower · Crystal's Raw Honey
List price $170.00 · 20.00 lb
≈ 5.2× USDA wholesale
Details →
20lb Raw Honey Pail · Raw Cranberry / Liquid - Heated for 3 days prior to shipping to liquify.
Raw
$7.25/ lb

20lb Raw Honey Pail · Raw Cranberry / Liquid - Heated for 3 days prior to shipping to liquify.

CRWildflower · Crystal's Raw Honey
List price $145.00 · 20.00 lb
≈ 4.4× USDA wholesale
Details →
20lb Raw Honey Pail · Raw Wildflower / Liquid - Heated for 3 days prior to shipping to liquify.
Raw
$6.00/ lb

20lb Raw Honey Pail · Raw Wildflower / Liquid - Heated for 3 days prior to shipping to liquify.

CRWildflower · Crystal's Raw Honey
List price $120.00 · 20.00 lb
≈ 3.6× USDA wholesale
Details →