Honey deals & finds

Best value (1709)

Lowest standardized $/lb (filterable via the rail).

California Orange Blossom Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
$10.75/ lb

California Orange Blossom Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey

ZSOrange Blossom · Z Specialty Food
List price $129.00 · 12.00 lb
≈ 4.7× USDA wholesale
Details →
High Plains Sweet Clover Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
$10.75/ lb

High Plains Sweet Clover Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey

ZSClover · Z Specialty Food
List price $129.00 · 12.00 lb
≈ 5.7× USDA wholesale
Details →
California Black Button Sage Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
$10.75/ lb

California Black Button Sage Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey

ZSSage · Z Specialty Food
List price $129.00 · 12.00 lb
≈ 5.2× USDA wholesale
Details →
California Spring Wildflower Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
$10.75/ lb

California Spring Wildflower Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey

ZSWildflower · Z Specialty Food
List price $129.00 · 12.00 lb
≈ 6.5× USDA wholesale
Details →
Southwestern Mesquite Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
$10.75/ lb

Southwestern Mesquite Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey

ZSMesquite · Z Specialty Food
List price $129.00 · 12.00 lb
≈ 7.8× USDA wholesale
Details →
California Yellow Star Thistle Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
$10.75/ lb

California Yellow Star Thistle Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey

ZSStar Thistle · Z Specialty Food
List price $129.00 · 12.00 lb
≈ 5.2× USDA wholesale
Details →
California Buckwheat Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
$10.75/ lb

California Buckwheat Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey

ZSBuckwheat · Z Specialty Food
List price $129.00 · 12.00 lb
≈ 5.7× USDA wholesale
Details →
California Orange Blossom Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
$10.75/ lb

California Orange Blossom Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey

ZSOrange Blossom · Z Specialty Food
List price $129.00 · 12.00 lb
≈ 4.7× USDA wholesale
Details →
Arizona Cactus Blossom Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
$10.75/ lb

Arizona Cactus Blossom Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey

ZSCactus Blossom · Z Specialty Food
List price $129.00 · 12.00 lb
Details →
California Toyon Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
$10.75/ lb

California Toyon Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey

ZSToyon · Z Specialty Food
List price $129.00 · 12.00 lb
≈ 6.3× USDA wholesale
Details →
California Sunflower Honey · Size: 1 gal
$10.75/ lb

California Sunflower Honey · Size: 1 gal

ZSSunflower · Z Specialty Food
List price $129.00 · 12.00 lb
≈ 7.2× USDA wholesale
Details →
California Sage Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
$10.75/ lb

California Sage Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey

ZSSage · Z Specialty Food
List price $129.00 · 12.00 lb
≈ 5.2× USDA wholesale
Details →
Hawaiian Christmas Berry Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
$10.75/ lb

Hawaiian Christmas Berry Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey

ZSChristmas Berry · Z Specialty Food
List price $129.00 · 12.00 lb
Details →
Northwestern Buckwheat · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
$10.75/ lb

Northwestern Buckwheat · Size: 1 Gallon (12lb) Honey

ZSBuckwheat · Z Specialty Food
List price $129.00 · 12.00 lb
≈ 5.7× USDA wholesale
Details →
California *Local* Wildflower Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
$10.75/ lb

California *Local* Wildflower Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey

ZSWildflower · Z Specialty Food
List price $129.00 · 12.00 lb
≈ 6.5× USDA wholesale
Details →
Kirk's Hot Honey 12 oz. - Case of 6
$10.80/ lb

Kirk's Hot Honey 12 oz. - Case of 6

SBFlavored & Infused · Sleeping Bear Farms
List price $48.60 · 4.50 lb
Details →
Orange Blossom Raw Honey - 5lb Jar
Raw
$10.80/ lb

Orange Blossom Raw Honey - 5lb Jar

TBOrange Blossom · The Beekeeper's Daughter
List price $53.99 · 5.00 lb
≈ 4.7× USDA wholesale
Details →
Saw Palmetto Raw Honey - 5lb Jar
Raw
$10.80/ lb

Saw Palmetto Raw Honey - 5lb Jar

TBPalmetto · The Beekeeper's Daughter
List price $53.99 · 5.00 lb
≈ 4× USDA wholesale
Details →
Buckwheat Blossom Raw Honey - 5lb
Raw
$10.80/ lb

Buckwheat Blossom Raw Honey - 5lb

TBBuckwheat · The Beekeeper's Daughter
List price $53.99 · 5.00 lb
≈ 5.7× USDA wholesale
Details →
Wildflower Honey · 6 lb.
$10.83/ lb

Wildflower Honey · 6 lb.

LRWildflower · Laura's Raw Honey
List price $65.00 · 6.00 lb
≈ 6.6× USDA wholesale
Details →
Buckwheat Honey · 6 lb.
$10.83/ lb

Buckwheat Honey · 6 lb.

LRBuckwheat · Laura's Raw Honey
List price $65.00 · 6.00 lb
≈ 5.7× USDA wholesale
Details →
Raspberry Blossom · 6 lb.
$10.83/ lb

Raspberry Blossom · 6 lb.

LRRaspberry · Laura's Raw Honey
List price $65.00 · 6.00 lb
Details →
Ultimate Florida Honey Sampler
$10.83/ lb

Ultimate Florida Honey Sampler

BHBrazilian Pepper · Bee-Haven Honey Farm
List price $65.00 · 6.00 lb
≈ 6× USDA wholesale
Details →
Vanilla Bean · 6 lb.
Raw
$10.83/ lb

Vanilla Bean · 6 lb.

LRFlavored & Infused · Laura's Raw Honey
List price $65.00 · 6.00 lb
Details →
Orange Blossom · 6 lb.
$10.83/ lb

Orange Blossom · 6 lb.

LROrange Blossom · Laura's Raw Honey
List price $65.00 · 6.00 lb
≈ 4.7× USDA wholesale
Details →