Honey deals & finds
Best value (1709)
Lowest standardized $/lb (filterable via the rail).

Raw
$11.99/ lb
Wildflower Honey Bear - 24oz
TBWildflower · The Beekeeper's Daughter
List price $17.99 · 1.50 lb
≈ 7.3× USDA wholesale
Details →
$11.99/ lb
Locust Blossom Honey Bear - 24oz
TBLocust Blossom · The Beekeeper's Daughter
List price $17.99 · 1.50 lb
Details →
Raw
$11.99/ lb
Clover Blend · 16 oz.
LHClover · Local Hive Honey
List price $11.99 · 1.00 lb
≈ 6.3× USDA wholesale
Details →
Raw
$12.00/ lb
2 lbs. Pure Raw Atlanta Honey · Virginia Highlands
HNHoney · Honey Next Door
List price $24.00 · 2.00 lb
Details →
Raw
$12.00/ lb
Coriander Honey · Sizes: 12 oz. Bear
FBCoriander · Flying Bee Ranch
List price $9.00 · 0.75 lb
Details →
Raw
$12.00/ lb
Lady Lake Local Honey · size: 80oz
WPLocal & Regional · Winter Park Honey
List price $60.00 · 5.00 lb
Details →
Raw
$12.00/ lb
Scotch Broom Honey · Sizes: 12 oz. Bear
FBScotch Broom · Flying Bee Ranch
List price $9.00 · 0.75 lb
Details →
Raw
$12.00/ lb
Raw Unfiltered Texas Honey - Local - 16oz (1lb) Squeezable Oval
SHLocal & Regional · Sweetnes Honey
List price $12.00 · 1.00 lb
Details →
Raw
$12.00/ lb
Fireweed Honey · Sizes: 1.5 lbs. Bottle
FBFireweed · Flying Bee Ranch
List price $18.00 · 1.50 lb
Details →
Raw
$12.00/ lb
Allergy Blend 1 Pound Bottle
BHLocal & Regional · Bee-Haven Honey Farm
List price $12.00 · 1.00 lb
Details →
Raw
$12.00/ lb
Sweet Clover Honey · Sizes: 12 oz. Bear
FBClover · Flying Bee Ranch
List price $9.00 · 0.75 lb
≈ 6.3× USDA wholesale
Details →
$12.00/ lb
1lb Glass Jar - Wildflower
GBWildflower · Gardner Bees
List price $12.00 · 1.00 lb
≈ 7.3× USDA wholesale
Details →
Raw
$12.00/ lb
Sweet Clover Honey · 2lb Sweet Clover Honey
HNClover · Honey Next Door
List price $24.00 · 2.00 lb
≈ 6.3× USDA wholesale
Details →
Raw
$12.00/ lb
Florida Premium Wildflower Honey · 16oz Dripless Squeeze
EHWildflower · East Hill Honey Co.
List price $12.00 · 1.00 lb
≈ 7.3× USDA wholesale
Details →









