Honey deals & finds

Best value (1709)

Lowest standardized $/lb (filterable via the rail).

Tampa Local Honey · size: 80oz
Raw
$12.19/ lb

Tampa Local Honey · size: 80oz

WPLocal & Regional · Winter Park Honey
List price $60.95 · 5.00 lb
Details →
Houston Allergy Honey · size: 80oz
Raw
$12.19/ lb

Houston Allergy Honey · size: 80oz

WPHoney · Winter Park Honey
List price $60.95 · 5.00 lb
Details →
Tampa Allergy Honey · size: 80oz, city: Tampa
$12.19/ lb

Tampa Allergy Honey · size: 80oz, city: Tampa

WPHoney · Winter Park Honey
List price $60.95 · 5.00 lb
Details →
Miami Allergy Honey · size: 80oz
$12.19/ lb

Miami Allergy Honey · size: 80oz

WPHoney · Winter Park Honey
List price $60.95 · 5.00 lb
Details →
Los Angeles Allergy Honey · size: 80oz, city: Los Angeles
Raw
$12.19/ lb

Los Angeles Allergy Honey · size: 80oz, city: Los Angeles

WPHoney · Winter Park Honey
List price $60.95 · 5.00 lb
Details →
New York Allergy Honey · size: 80oz, city: new york city
Raw
$12.19/ lb

New York Allergy Honey · size: 80oz, city: new york city

WPHoney · Winter Park Honey
List price $60.95 · 5.00 lb
Details →
Orlando Allergy Honey · size: 80oz, city: Orlando
$12.19/ lb

Orlando Allergy Honey · size: 80oz, city: Orlando

WPHoney · Winter Park Honey
List price $60.95 · 5.00 lb
Details →
St. Petersburg Local Honey · size: 80oz
Raw
$12.19/ lb

St. Petersburg Local Honey · size: 80oz

WPLocal & Regional · Winter Park Honey
List price $60.95 · 5.00 lb
Details →
Charlotte Allergy Honey · size: 80oz
Raw
$12.19/ lb

Charlotte Allergy Honey · size: 80oz

WPHoney · Winter Park Honey
List price $60.95 · 5.00 lb
Details →
Chicago Local Honey · size: 80oz
Raw
$12.19/ lb

Chicago Local Honey · size: 80oz

WPLocal & Regional · Winter Park Honey
List price $60.95 · 5.00 lb
Details →
All USA Allergy Honey · size: 80oz
$12.19/ lb

All USA Allergy Honey · size: 80oz

WPHoney · Winter Park Honey
List price $60.95 · 5.00 lb
Details →
Minneapolis Allergy Honey · size: 80oz
Raw
$12.19/ lb

Minneapolis Allergy Honey · size: 80oz

WPHoney · Winter Park Honey
List price $60.95 · 5.00 lb
Details →
Deland Allergy Honey · size: 80oz
$12.19/ lb

Deland Allergy Honey · size: 80oz

WPHoney · Winter Park Honey
List price $60.95 · 5.00 lb
Details →
Celebration Allergy Honey · size: 80oz
Raw
$12.19/ lb

Celebration Allergy Honey · size: 80oz

WPHoney · Winter Park Honey
List price $60.95 · 5.00 lb
Details →
Chicago Allergy Honey · size: 80oz
Raw
$12.19/ lb

Chicago Allergy Honey · size: 80oz

WPHoney · Winter Park Honey
List price $60.95 · 5.00 lb
Details →
Winter Park Florida Local Honey · size: 80oz
Raw
$12.19/ lb

Winter Park Florida Local Honey · size: 80oz

WPLocal & Regional · Winter Park Honey
List price $60.95 · 5.00 lb
Details →
Winter Garden Florida Local Honey · size: 80oz
Raw
$12.19/ lb

Winter Garden Florida Local Honey · size: 80oz

WPLocal & Regional · Winter Park Honey
List price $60.95 · 5.00 lb
Details →
Denver Local Honey · size: 80oz
Raw
$12.19/ lb

Denver Local Honey · size: 80oz

WPLocal & Regional · Winter Park Honey
List price $60.95 · 5.00 lb
Details →
Deland Local Honey · size: 80oz
Raw
$12.19/ lb

Deland Local Honey · size: 80oz

WPLocal & Regional · Winter Park Honey
List price $60.95 · 5.00 lb
Details →
Lady Lake Allergy Honey · size: 80oz
Raw
$12.19/ lb

Lady Lake Allergy Honey · size: 80oz

WPHoney · Winter Park Honey
List price $60.95 · 5.00 lb
Details →
Winter Garden Allergy Honey · size: 80oz
Raw
$12.19/ lb

Winter Garden Allergy Honey · size: 80oz

WPHoney · Winter Park Honey
List price $60.95 · 5.00 lb
Details →
Raw Black Locust Honey · 17 oz
Raw
$12.22/ lb

Raw Black Locust Honey · 17 oz

CRLocust Blossom · Crystal's Raw Honey
List price $12.99 · 1.06 lb
Details →
Raw Wildflower Honey 1 lb Bottle · Unit of Measure: Individual
Raw
$12.25/ lb

Raw Wildflower Honey 1 lb Bottle · Unit of Measure: Individual

HHWildflower · Hunter's Honey Farm
List price $12.25 · 1.00 lb
≈ 7.4× USDA wholesale
Details →
Raw Clover Honey, 1 lb bottle · Unit of Measure: Individual
Raw
$12.25/ lb

Raw Clover Honey, 1 lb bottle · Unit of Measure: Individual

HHClover · Hunter's Honey Farm
List price $12.25 · 1.00 lb
≈ 6.4× USDA wholesale
Details →
Orange Blossom Honey - Raw and Unfiltered - 12 oz · Single
Raw
$12.32/ lb

Orange Blossom Honey - Raw and Unfiltered - 12 oz · Single

THOrange Blossom · The Honey Jar
List price $9.24 · 0.75 lb
≈ 5.4× USDA wholesale
Details →