Honey deals & finds

Best value (1708)

Lowest standardized $/lb (filterable via the rail).

Clover Honey – Small (4oz) Scoop-able Glass
Raw
$26.00/ lb

Clover Honey – Small (4oz) Scoop-able Glass

M&Clover · Mike & Niki's Honey
List price $6.50 · 0.25 lb
≈ 13.7× USDA wholesale
Details →
Hot Habanero Infused Honey · 8oz.
OrganicRaw
$26.00/ lb

Hot Habanero Infused Honey · 8oz.

MCFlavored & Infused · Mill Creek Apiary
List price $13.00 · 0.50 lb
Details →
Organic German Acacia Honey · Options: 12 Ounce
Organic
$26.60/ lb

Organic German Acacia Honey · Options: 12 Ounce

BBAcacia · Built By Bees
List price $19.95 · 0.75 lb
≈ 7.9× USDA wholesale
Details →
Raw Wildflower Honey - Spring Harvest - 3 oz - 3 Pack - NC Honey
Raw
$26.60/ lb

Raw Wildflower Honey - Spring Harvest - 3 oz - 3 Pack - NC Honey

KCWildflower · King Cobra Apiary
List price $15.00 · 0.56 lb
≈ 16.1× USDA wholesale
Details →
Hawaiian Honey Sampler · Spiced Honey Sampler
Organic
$26.61/ lb

Hawaiian Honey Sampler · Spiced Honey Sampler

BIFlavored & Infused · Big Island Bees
List price $45.00 · 1.69 lb
Details →
French Lavender Infused Honey · Weight: 3 Pack of 8 oz.
$26.63/ lb

French Lavender Infused Honey · Weight: 3 Pack of 8 oz.

BBLavender · Built By Bees
List price $39.95 · 1.50 lb
Details →
Wildflower with Infused Chilies · Weight: 3 Pack of 8 oz.
$26.63/ lb

Wildflower with Infused Chilies · Weight: 3 Pack of 8 oz.

BBWildflower · Built By Bees
List price $39.95 · 1.50 lb
≈ 16.1× USDA wholesale
Details →
Organic Ginger Infused Honey · Weight: 3 Pack of 8 oz.
OrganicRaw
$26.63/ lb

Organic Ginger Infused Honey · Weight: 3 Pack of 8 oz.

BBFlavored & Infused · Built By Bees
List price $39.95 · 1.50 lb
Details →
Organic Lehua & Cinnamon · 9 oz Glass Jar - 3 count
Organic
$26.64/ lb

Organic Lehua & Cinnamon · 9 oz Glass Jar - 3 count

BILehua · Big Island Bees
List price $45.00 · 1.69 lb
≈ 14.4× USDA wholesale
Details →
Island Spice Hawaiian Honey
$26.64/ lb

Island Spice Hawaiian Honey

BIHoney · Big Island Bees
List price $15.00 · 0.56 lb
Details →
Asian Hot Honey - Large (12oz) Scoop-able Glass
Raw
$26.67/ lb

Asian Hot Honey - Large (12oz) Scoop-able Glass

M&Flavored & Infused · Mike & Niki's Honey
List price $20.00 · 0.75 lb
Details →
Ghost Pepper Infused Honey · 12oz Jar
Organic
$26.67/ lb

Ghost Pepper Infused Honey · 12oz Jar

STFlavored & Infused · Saratoga Tea & Honey Co.
List price $20.00 · 0.75 lb
Details →
Mango Infused Honey · 12oz Jar
Raw
$26.67/ lb

Mango Infused Honey · 12oz Jar

STMango · Saratoga Tea & Honey Co.
List price $20.00 · 0.75 lb
Details →
Chocolate Infused Honey · 12oz Jar
$26.67/ lb

Chocolate Infused Honey · 12oz Jar

STFlavored & Infused · Saratoga Tea & Honey Co.
List price $20.00 · 0.75 lb
Details →
Cinnamon Infused Honey · 12oz Jar
Raw
$26.67/ lb

Cinnamon Infused Honey · 12oz Jar

STFlavored & Infused · Saratoga Tea & Honey Co.
List price $20.00 · 0.75 lb
Details →
Hot Honey – Large (12oz) Scoop-able Glass
OrganicRaw
$26.67/ lb

Hot Honey – Large (12oz) Scoop-able Glass

M&Flavored & Infused · Mike & Niki's Honey
List price $20.00 · 0.75 lb
Details →
Pumpkin Spice Honey · 12oz Jar
Raw
$26.67/ lb

Pumpkin Spice Honey · 12oz Jar

STPumpkin Blossom · Saratoga Tea & Honey Co.
List price $20.00 · 0.75 lb
Details →
Sourwood Honey · 12oz Jar
Raw
$26.67/ lb

Sourwood Honey · 12oz Jar

STSourwood · Saratoga Tea & Honey Co.
List price $20.00 · 0.75 lb
Details →
Carolina Reaper Honey · 12oz Jar
$26.67/ lb

Carolina Reaper Honey · 12oz Jar

STHoney · Saratoga Tea & Honey Co.
List price $20.00 · 0.75 lb
Details →
Elderberry Infused Honey · 12oz Jars
Raw
$26.67/ lb

Elderberry Infused Honey · 12oz Jars

STMango · Saratoga Tea & Honey Co.
List price $20.00 · 0.75 lb
Details →
Peach Infused Honey · 12 oz Jar
Raw
$26.67/ lb

Peach Infused Honey · 12 oz Jar

STFlavored & Infused · Saratoga Tea & Honey Co.
List price $20.00 · 0.75 lb
Details →
Sourwood Honey · 12oz
$26.67/ lb

Sourwood Honey · 12oz

EHSourwood · East Hill Honey Co.
List price $20.00 · 0.75 lb
Details →
Lehua with Vanilla Bean
Organic
$26.69/ lb

Lehua with Vanilla Bean

BILehua · Big Island Bees
List price $15.00 · 0.56 lb
≈ 14.4× USDA wholesale
Details →
Mike's Hot Honey 1.55oz Mini Jar (12ct)
$27.05/ lb

Mike's Hot Honey 1.55oz Mini Jar (12ct)

MHFlavored & Infused · Mike's Hot Honey
List price $31.49 · 1.16 lb
Details →
Raw Lehua Honey · Weight: 3 Pack of 8 oz.
Raw
$27.30/ lb

Raw Lehua Honey · Weight: 3 Pack of 8 oz.

BBLehua · Built By Bees
List price $40.95 · 1.50 lb
≈ 14.8× USDA wholesale
Details →