Honey deals & finds

Newest (1708)

The most recently added listings.

California Apricot Honey Fruit Spread · Size: 9oz Spread
$28.42/ lb

California Apricot Honey Fruit Spread · Size: 9oz Spread

ZSHoney · Z Specialty Food
List price $16.00 · 0.56 lb
Details →
Clover Blossom Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
$10.75/ lb

Clover Blossom Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey

ZSClover · Z Specialty Food
List price $129.00 · 12.00 lb
≈ 5.7× USDA wholesale
Details →
Clover Blossom Honey · Size: 16oz Honey
$17.00/ lb

Clover Blossom Honey · Size: 16oz Honey

ZSClover · Z Specialty Food
List price $17.00 · 1.00 lb
≈ 8.9× USDA wholesale
Details →
Clover Blossom Honey · Size: 6lb Honey
$11.00/ lb

Clover Blossom Honey · Size: 6lb Honey

ZSClover · Z Specialty Food
List price $66.00 · 6.00 lb
≈ 5.8× USDA wholesale
Details →
Clover Blossom Honey · Size: 5 Gallon (60lb) Honey
$9.98/ lb

Clover Blossom Honey · Size: 5 Gallon (60lb) Honey

ZSClover · Z Specialty Food
List price $599.00 · 60.00 lb
≈ 5.3× USDA wholesale
Details →
California Sage Honey · Size: 6lb Honey
$11.00/ lb

California Sage Honey · Size: 6lb Honey

ZSSage · Z Specialty Food
List price $66.00 · 6.00 lb
≈ 5.4× USDA wholesale
Details →
California Sage Honey · Size: 16oz Honey
$17.00/ lb

California Sage Honey · Size: 16oz Honey

ZSSage · Z Specialty Food
List price $17.00 · 1.00 lb
≈ 8.3× USDA wholesale
Details →
California Sage Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
$10.75/ lb

California Sage Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey

ZSSage · Z Specialty Food
List price $129.00 · 12.00 lb
≈ 5.2× USDA wholesale
Details →
California Sage Honey · Size: 5 Gallon (60lb) Honey
$9.98/ lb

California Sage Honey · Size: 5 Gallon (60lb) Honey

ZSSage · Z Specialty Food
List price $599.00 · 60.00 lb
≈ 4.9× USDA wholesale
Details →
California Orange Blossom Honey · Size: 6lb Honey
$11.00/ lb

California Orange Blossom Honey · Size: 6lb Honey

ZSOrange Blossom · Z Specialty Food
List price $66.00 · 6.00 lb
≈ 4.8× USDA wholesale
Details →
California Orange Blossom Honey · Size: 16oz Honey
$17.00/ lb

California Orange Blossom Honey · Size: 16oz Honey

ZSOrange Blossom · Z Specialty Food
List price $17.00 · 1.00 lb
≈ 7.4× USDA wholesale
Details →
California Orange Blossom Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
$10.75/ lb

California Orange Blossom Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey

ZSOrange Blossom · Z Specialty Food
List price $129.00 · 12.00 lb
≈ 4.7× USDA wholesale
Details →
California Orange Blossom Honey · Size: 5 Gallon (60lb) Honey
$9.98/ lb

California Orange Blossom Honey · Size: 5 Gallon (60lb) Honey

ZSOrange Blossom · Z Specialty Food
List price $599.00 · 60.00 lb
≈ 4.4× USDA wholesale
Details →
California *Local* Wildflower Honey · Size: 5 Gallon (60lb) Honey
$9.98/ lb

California *Local* Wildflower Honey · Size: 5 Gallon (60lb) Honey

ZSWildflower · Z Specialty Food
List price $599.00 · 60.00 lb
≈ 6× USDA wholesale
Details →
California *Local* Wildflower Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
$10.75/ lb

California *Local* Wildflower Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey

ZSWildflower · Z Specialty Food
List price $129.00 · 12.00 lb
≈ 6.5× USDA wholesale
Details →
California *Local* Wildflower Honey · Size: 6lb Honey
$11.00/ lb

California *Local* Wildflower Honey · Size: 6lb Honey

ZSWildflower · Z Specialty Food
List price $66.00 · 6.00 lb
≈ 6.7× USDA wholesale
Details →
California *Local* Wildflower Honey · Size: 16oz Honey
$17.00/ lb

California *Local* Wildflower Honey · Size: 16oz Honey

ZSWildflower · Z Specialty Food
List price $17.00 · 1.00 lb
≈ 10.3× USDA wholesale
Details →
Arizona Cactus Blossom Honey · Size: 5 Gallon (60lb) Honey
$9.98/ lb

Arizona Cactus Blossom Honey · Size: 5 Gallon (60lb) Honey

ZSCactus Blossom · Z Specialty Food
List price $599.00 · 60.00 lb
Details →
Arizona Cactus Blossom Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
$10.75/ lb

Arizona Cactus Blossom Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey

ZSCactus Blossom · Z Specialty Food
List price $129.00 · 12.00 lb
Details →
Arizona Cactus Blossom Honey · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

Arizona Cactus Blossom Honey · Size: 24oz Honey

ZSCactus Blossom · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
Details →
Arizona Cactus Blossom Honey · Size: 9oz Honey
$24.87/ lb

Arizona Cactus Blossom Honey · Size: 9oz Honey

ZSCactus Blossom · Z Specialty Food
List price $14.00 · 0.56 lb
Details →
California Toyon Honey · Size: 5 Gallon (60lb) Honey
$9.82/ lb

California Toyon Honey · Size: 5 Gallon (60lb) Honey

ZSToyon · Z Specialty Food
List price $589.00 · 60.00 lb
≈ 5.8× USDA wholesale
Details →
California Toyon Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey
$10.75/ lb

California Toyon Honey · Size: 1 Gallon (12lb) Honey

ZSToyon · Z Specialty Food
List price $129.00 · 12.00 lb
≈ 6.3× USDA wholesale
Details →
California Toyon Honey · Size: 24oz Honey
$18.67/ lb

California Toyon Honey · Size: 24oz Honey

ZSToyon · Z Specialty Food
List price $28.00 · 1.50 lb
≈ 11× USDA wholesale
Details →