Honey deals & finds
Best value (1708)
Lowest standardized $/lb (filterable via the rail).

$14.58/ lb
Tupelo Honey 1 Gallon Jug - 12 lbs.
SBTupelo · Sleeping Bear Farms
List price $175.00 · 12.00 lb
≈ 7.3× USDA wholesale
Details →
Raw
$14.61/ lb
Livermore/Fremont Wildflower Honey - 45 oz Tall Milk Pour-able Glass
M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $41.09 · 2.81 lb
≈ 8.9× USDA wholesale
Details →
Raw
$14.67/ lb
Meadowfoam Honey · Sizes: 12 oz. Bear
FBMeadowfoam · Flying Bee Ranch
List price $11.00 · 0.75 lb
Details →
$14.67/ lb
Black Mangrove Honey · 24 oz
BFMangrove · Bee Friends Farm
List price $22.00 · 1.50 lb
≈ 7.9× USDA wholesale
Details →
Raw
$14.67/ lb
Wildflower Local Honey | Jacksonville Florida · 24 oz
BFWildflower · Bee Friends Farm
List price $22.00 · 1.50 lb
≈ 8.9× USDA wholesale
Details →
Raw
$14.67/ lb
Raw Florida Gallberry Honey | Pure & Unfiltered | Bee Friends Farm · 24 oz
BFGallberry · Bee Friends Farm
List price $22.00 · 1.50 lb
≈ 6.7× USDA wholesale
Details →
Raw
$14.67/ lb
Sage Honey · Sizes: 12 oz. Bear
FBSage · Flying Bee Ranch
List price $11.00 · 0.75 lb
≈ 7.1× USDA wholesale
Details →
Raw
$14.67/ lb
Clover Honey - Raw and Unfiltered - 6 oz Hex · Single
THClover · The Honey Jar
List price $5.50 · 0.38 lb
≈ 7.7× USDA wholesale
Details →
$14.67/ lb
Orange Blossom Honey · 24 oz
BFOrange Blossom · Bee Friends Farm
List price $22.00 · 1.50 lb
≈ 6.4× USDA wholesale
Details →
OrganicRaw
$14.67/ lb
Utah Light Wildflower Honey - Raw and Unfiltered - 6 oz Hex · Single
THWildflower · The Honey Jar
List price $5.50 · 0.38 lb
≈ 8.9× USDA wholesale
Details →
$14.67/ lb
Wildflower Glass- 12oz
BHWildflower · Bee-Haven Honey Farm
List price $11.00 · 0.75 lb
≈ 8.9× USDA wholesale
Details →
Raw
$14.67/ lb
Orange Honey · Sizes: 12 oz. Bear
FBOrange Blossom · Flying Bee Ranch
List price $11.00 · 0.75 lb
≈ 6.4× USDA wholesale
Details →
Raw
$14.67/ lb
Fireweed Honey · Sizes: 12 oz. Bear
FBFireweed · Flying Bee Ranch
List price $11.00 · 0.75 lb
Details →
Raw
$14.67/ lb
Pumpkin Honey · Sizes: 12 oz. Bear
FBPumpkin Blossom · Flying Bee Ranch
List price $11.00 · 0.75 lb
Details →
$14.99/ lb
Clover Honey 16oz
GHClover · Georgia Honey Farm
List price $14.99 · 1.00 lb
≈ 7.9× USDA wholesale
Details →
Raw
$15.00/ lb
Florida Wildflower Honey · 16oz Muth Jar
EHWildflower · East Hill Honey Co.
List price $15.00 · 1.00 lb
≈ 9.1× USDA wholesale
Details →
Raw
$15.00/ lb
Allergy Blend & Gallberry 1/2 Gallon Jugs Combo
BHGallberry · Bee-Haven Honey Farm
List price $90.00 · 6.00 lb
≈ 6.9× USDA wholesale
Details →
OrganicRaw
$15.00/ lb
Chocolate Sea Salt Infused 8oz Squeeze
EHFlavored & Infused · East Hill Honey Co.
List price $7.50 · 0.50 lb
Details →
Raw
$15.00/ lb
SweetNes Honey Raw Unfiltered Local Texas Honey 16oz (1lb) GLASS JAR
SHWildflower · Sweetnes Honey
List price $15.00 · 1.00 lb
≈ 9.1× USDA wholesale
Details →
$15.00/ lb
Liquid Honey - 8 oz. Jar · Single
CVHoney · Champlain Valley Apiaries
List price $7.50 · 0.50 lb
Details →
$15.00/ lb
Tupelo Honey 32 oz. Bottle
SBTupelo · Sleeping Bear Farms
List price $30.00 · 2.00 lb
≈ 7.5× USDA wholesale
Details →
$15.00/ lb
Ghost Pepper Honey · 1 lb. Glass
BAFlavored & Infused · Birds and Bees Farm
List price $15.00 · 1.00 lb
Details →
Raw
$15.00/ lb
Pure Raw Tupelo Honey · 2lb Tupelo Honey
HNTupelo · Honey Next Door
List price $30.00 · 2.00 lb
≈ 7.5× USDA wholesale
Details →
Raw
$15.00/ lb
Buckwheat Honey -16oz (Case of 15)
WPBuckwheat · Winter Park Honey
List price $225.00 · 15.00 lb
≈ 7.9× USDA wholesale
Details →
OrganicRaw
$15.00/ lb
Buckwheat Honey with turmeric & cinnamon 16oz – case of 15 (Joint Health)
WPBuckwheat · Winter Park Honey
List price $225.00 · 15.00 lb
≈ 7.9× USDA wholesale
Details →