Honey deals & finds
Best value (1708)
Lowest standardized $/lb (filterable via the rail).

OrganicRaw
$15.00/ lb
Chocolate Sea Salt Infused 8oz Squeeze
EHFlavored & Infused · East Hill Honey Co.
List price $7.50 · 0.50 lb
Details →
Raw
$15.00/ lb
SweetNes Honey Raw Unfiltered Local Texas Honey 16oz (1lb) GLASS JAR
SHWildflower · Sweetnes Honey
List price $15.00 · 1.00 lb
≈ 9.1× USDA wholesale
Details →
Raw
$15.00/ lb
Allergy Blend & Gallberry 1/2 Gallon Jugs Combo
BHGallberry · Bee-Haven Honey Farm
List price $90.00 · 6.00 lb
≈ 6.9× USDA wholesale
Details →
Raw
$15.00/ lb
Pure Raw Sourwood Honey · 2lb Sourwood Honey
HNSourwood · Honey Next Door
List price $30.00 · 2.00 lb
Details →
Raw
$15.00/ lb
1lb Raw Tupelo Honey
WITupelo · Walk in the Woods Apiary
List price $15.00 · 1.00 lb
≈ 7.5× USDA wholesale
Details →
Raw
$15.00/ lb
Florida Wildflower Honey · 16oz Muth Jar
EHWildflower · East Hill Honey Co.
List price $15.00 · 1.00 lb
≈ 9.1× USDA wholesale
Details →
Raw
$15.00/ lb
Summer Wildflower Honey (1 lb)
KFWildflower · Kypseli Family Honey
List price $15.00 · 1.00 lb
≈ 9.1× USDA wholesale
Details →
Raw
$15.11/ lb
Orange Blossom Honey - Raw and Unfiltered - 6 oz Hex · Set of 12
THOrange Blossom · The Honey Jar
List price $67.99 · 4.50 lb
≈ 6.6× USDA wholesale
Details →
$15.16/ lb
Sonoma Wildflower Honey Barista Squeeze-able Plastic
M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $36.00 · 2.37 lb
≈ 9.2× USDA wholesale
Details →
OrganicRaw
$15.16/ lb
Livermore/Fremont Wildflower Honey Barista Squeeze-able Plastic
M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $36.00 · 2.37 lb
≈ 9.2× USDA wholesale
Details →
Raw
$15.19/ lb
Raw Orange Blossom Honey · Bottle Size: 8 oz, Unit of Measure: Case of 12
HHOrange Blossom · Hunter's Honey Farm
List price $91.15 · 6.00 lb
≈ 6.6× USDA wholesale
Details →
Raw
$15.19/ lb
Raw Wild Prairie Blossom Honey · Unit of Measure: Case of 12, Bottle Size: 8 oz
HHHoney · Hunter's Honey Farm
List price $91.15 · 6.00 lb
Details →
Raw
$15.19/ lb
Raw Buckwheat Blossom Honey · Bottle Size: 8 oz, Unit of Measure: Case of 12
HHBuckwheat · Hunter's Honey Farm
List price $91.15 · 6.00 lb
≈ 8× USDA wholesale
Details →
Raw
$15.19/ lb
Lavender Infused Raw Honey · Unit of Measure: Case of 12, Bottle Size: 8 oz
HHLavender · Hunter's Honey Farm
List price $91.15 · 6.00 lb
Details →
Raw
$15.19/ lb
Pumpkin Spice Infused Raw Honey · Unit of Measure: Case of 12, Bottle Size: 8 oz
HHPumpkin Blossom · Hunter's Honey Farm
List price $91.15 · 6.00 lb
Details →
Raw
$15.19/ lb
Raw Summer Blossom Honey · Bottle Size: 8 oz, Unit of Measure: Case of 12
HHHoney · Hunter's Honey Farm
List price $91.15 · 6.00 lb
Details →
Raw
$15.19/ lb
Raw Tupelo Blossom Honey · Unit of Measure: Case of 12, Bottle Size: 8 oz
HHTupelo · Hunter's Honey Farm
List price $91.15 · 6.00 lb
≈ 7.6× USDA wholesale
Details →
Raw
$15.19/ lb
Rose Infused Raw Honey · Unit of Measure: Case of 12, Bottle Size: 8 oz
HHFlavored & Infused · Hunter's Honey Farm
List price $91.15 · 6.00 lb
Details →
Raw
$15.19/ lb
Raw Cucumber Blossom Honey · Unit of Measure: Case of 12, Bottle Size: 8 oz
HHCucumber Blossom · Hunter's Honey Farm
List price $91.15 · 6.00 lb
Details →
Raw
$15.19/ lb
Raw Goldenrod Blossom Honey · Bottle Size: 8 oz, Unit of Measure: Case of 12
HHGoldenrod · Hunter's Honey Farm
List price $91.15 · 6.00 lb
≈ 7.4× USDA wholesale
Details →
Raw
$15.19/ lb
Maple Infused Raw Honey · Unit of Measure: Case of 12, Bottle Size: 8 oz
HHFlavored & Infused · Hunter's Honey Farm
List price $91.15 · 6.00 lb
Details →
Raw
$15.19/ lb
Raw Watermelon Blossom Honey · Bottle Size: 8 oz, Unit of Measure: Case of 12
HHHoney · Hunter's Honey Farm
List price $91.15 · 6.00 lb
Details →
Raw
$15.19/ lb
Hot Habanero Infused Raw Honey · Unit of Measure: Case of 12, Bottle Size: 8 oz
HHFlavored & Infused · Hunter's Honey Farm
List price $91.15 · 6.00 lb
Details →
Raw
$15.19/ lb
Raw Alfalfa Blossom Honey · Bottle Size: 8 oz, Unit of Measure: Case of 12
HHAlfalfa · Hunter's Honey Farm
List price $91.15 · 6.00 lb
≈ 7.3× USDA wholesale
Details →
Raw
$15.19/ lb
Jalapeño Infused Raw Honey · Unit of Measure: Case of 12, Bottle Size: 8 oz
HHFlavored & Infused · Hunter's Honey Farm
List price $91.15 · 6.00 lb
Details →