Honey deals & finds

Best value (1708)

Lowest standardized $/lb (filterable via the rail).

Mountain View Wildflower Honey – Barista (36oz) Squeeze-able Plastic
OrganicRaw
$16.00/ lb

Mountain View Wildflower Honey – Barista (36oz) Squeeze-able Plastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $36.00 · 2.25 lb
≈ 9.7× USDA wholesale
Details →
Campbell Wildflower Honey – 45 oz Mason Scoop-able Glass · Campbell Mason
OrganicRaw
$16.00/ lb

Campbell Wildflower Honey – 45 oz Mason Scoop-able Glass · Campbell Mason

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $45.00 · 2.81 lb
≈ 9.7× USDA wholesale
Details →
Campbell Wildflower Honey – 45 oz Tall Milk Pour-able Glass
OrganicRaw
$16.00/ lb

Campbell Wildflower Honey – 45 oz Tall Milk Pour-able Glass

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $45.00 · 2.81 lb
≈ 9.7× USDA wholesale
Details →
Cranberry Honey, 1lb.
Raw
$16.00/ lb

Cranberry Honey, 1lb.

MCCranberry · Mill Creek Apiary
List price $16.00 · 1.00 lb
≈ 5.7× USDA wholesale
Details →
12oz Glass Raw Honey Bear
Raw
$16.00/ lb

12oz Glass Raw Honey Bear

SHHoney · Sweetnes Honey
List price $12.00 · 0.75 lb
Details →
Mountain View Wildflower Honey – 45 oz Mason Scoop-able Glass
OrganicRaw
$16.00/ lb

Mountain View Wildflower Honey – 45 oz Mason Scoop-able Glass

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $45.00 · 2.81 lb
≈ 9.7× USDA wholesale
Details →
Wildflower Local Honey | Jacksonville Florida · 12 oz
Raw
$16.00/ lb

Wildflower Local Honey | Jacksonville Florida · 12 oz

BFWildflower · Bee Friends Farm
List price $12.00 · 0.75 lb
≈ 9.7× USDA wholesale
Details →
Santa Clara Wildflower Honey Milk Pour-able Glass 45 oz · Santa Clara Milk 45oz
OrganicRaw
$16.00/ lb

Santa Clara Wildflower Honey Milk Pour-able Glass 45 oz · Santa Clara Milk 45oz

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $45.00 · 2.81 lb
≈ 9.7× USDA wholesale
Details →
Campbell Wildflower Honey - 36 oz Squeeze-able Plastic
$16.00/ lb

Campbell Wildflower Honey - 36 oz Squeeze-able Plastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $36.00 · 2.25 lb
≈ 9.7× USDA wholesale
Details →
Sunnyvale Wildflower Honey – 45 oz Tall Milk Pour-able Glass
OrganicRaw
$16.00/ lb

Sunnyvale Wildflower Honey – 45 oz Tall Milk Pour-able Glass

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $45.00 · 2.81 lb
≈ 9.7× USDA wholesale
Details →
2 Ounce Bear Sampler 3-Pack
Raw
$16.00/ lb

2 Ounce Bear Sampler 3-Pack

BHOrange Blossom · Bee-Haven Honey Farm
List price $6.00 · 0.38 lb
≈ 7× USDA wholesale
Details →
Sage – Barista (36oz) Squeeze-able Plastic · Sage Barista
Raw
$16.00/ lb

Sage – Barista (36oz) Squeeze-able Plastic · Sage Barista

M&Sage · Mike & Niki's Honey
List price $36.00 · 2.25 lb
≈ 7.8× USDA wholesale
Details →
Wildflower Honey, Choose Size · 1lb. / Glass
Raw
$16.00/ lb

Wildflower Honey, Choose Size · 1lb. / Glass

MCWildflower · Mill Creek Apiary
List price $16.00 · 1.00 lb
≈ 9.7× USDA wholesale
Details →
Asian Hot Honey – Barista (36oz) Squeeze-able Plastic
Raw
$16.00/ lb

Asian Hot Honey – Barista (36oz) Squeeze-able Plastic

M&Flavored & Infused · Mike & Niki's Honey
List price $36.00 · 2.25 lb
Details →
Orange Blossom Honey Bear - 8oz
Raw
$16.00/ lb

Orange Blossom Honey Bear - 8oz

TBOrange Blossom · The Beekeeper's Daughter
List price $8.00 · 0.50 lb
≈ 7× USDA wholesale
Details →
Barrel-Aged Black Mangrove Honey Infused with Cinnamon & Spice
$16.01/ lb

Barrel-Aged Black Mangrove Honey Infused with Cinnamon & Spice

BFMangrove · Bee Friends Farm
List price $24.00 · 1.50 lb
≈ 8.7× USDA wholesale
Details →
Tupelo Honey 16 oz. Bottle - Case of 12
$16.20/ lb

Tupelo Honey 16 oz. Bottle - Case of 12

SBTupelo · Sleeping Bear Farms
List price $194.40 · 12.00 lb
≈ 8.1× USDA wholesale
Details →
Allergy Blend (2) 1/2 Gallon Jugs Combo (12 lbs)
Raw
$16.33/ lb

Allergy Blend (2) 1/2 Gallon Jugs Combo (12 lbs)

BHLocal & Regional · Bee-Haven Honey Farm
List price $98.00 · 6.00 lb
Details →
Basswood Honey · 1 pound plastic bottle
Raw
$16.50/ lb

Basswood Honey · 1 pound plastic bottle

SHBasswood · Smiley Honey
List price $16.50 · 1.00 lb
≈ 7.7× USDA wholesale
Details →
Hot Honey · 12 oz. plastic bottle
Raw
$16.67/ lb

Hot Honey · 12 oz. plastic bottle

SHFlavored & Infused · Smiley Honey
List price $12.50 · 0.75 lb
Details →
Allergy Blend & Orange Blossom 1/2 Gallon Jugs Combo
Raw
$16.67/ lb

Allergy Blend & Orange Blossom 1/2 Gallon Jugs Combo

BHOrange Blossom · Bee-Haven Honey Farm
List price $100.00 · 6.00 lb
≈ 7.3× USDA wholesale
Details →
Honey with Tahini · Tahini XLPlastic
OrganicRaw
$16.70/ lb

Honey with Tahini · Tahini XLPlastic

M&Flavored & Infused · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.41 lb
Details →
Buckwheat Honey  – Joint Health (with turmeric and cinnamon) · size: 16oz
Raw
$16.95/ lb

Buckwheat Honey – Joint Health (with turmeric and cinnamon) · size: 16oz

WPBuckwheat · Winter Park Honey
List price $16.95 · 1.00 lb
≈ 8.9× USDA wholesale
Details →
Mountain Gold Honey 16 oz. – Kosher
Raw
$16.95/ lb

Mountain Gold Honey 16 oz. – Kosher

WPHoney · Winter Park Honey
List price $16.95 · 1.00 lb
Details →