Honey deals & finds
Best value (1708)
Lowest standardized $/lb (filterable via the rail).

Raw
$22.00/ lb
Fall Wildflower Honey (1 lb)
KFWildflower · Kypseli Family Honey
List price $22.00 · 1.00 lb
≈ 13.3× USDA wholesale
Details →
Organic
$22.12/ lb
Organic Ohia Lehua Honey · 47 oz Glass Jar
BILehua · Big Island Bees
List price $65.00 · 2.94 lb
≈ 12× USDA wholesale
Details →
Raw
$22.20/ lb
Saw Palmetto Raw Honey · Options: 12 Ounce – 3 Pack
BBPalmetto · Built By Bees
List price $49.95 · 2.25 lb
≈ 8.2× USDA wholesale
Details →
Raw
$22.20/ lb
Raw Buckwheat Blossom Honey · Weight: 12 oz. Three Pack
BBBuckwheat · Built By Bees
List price $49.95 · 2.25 lb
≈ 11.7× USDA wholesale
Details →
OrganicRaw
$22.24/ lb
Saratoga Wildflower Honey Medium Squeeze-able Plastic · Saratoga MPlastic
M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.56 lb
≈ 13.5× USDA wholesale
Details →
Organic
$22.24/ lb
Sunnyvale Wildflower Honey Medium Squeeze-able Plastic · Sunnyvale MPlastic
M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.56 lb
≈ 13.5× USDA wholesale
Details →
$22.24/ lb
Sonoma Wildflower Honey Medium Squeeze-able Plastic · Sonoma MPlastic
M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $12.50 · 0.56 lb
≈ 13.5× USDA wholesale
Details →
Raw
$22.33/ lb
Tupelo Honey · 15 ounce glass jar
SHTupelo · Smiley Honey
List price $20.95 · 0.94 lb
≈ 11.2× USDA wholesale
Details →
Organic
$22.50/ lb
Organic Wilelaiki Honey · 9 oz Glass Jar - 3 count
BIHoney · Big Island Bees
List price $38.00 · 1.69 lb
Details →
Raw
$22.60/ lb
Linden Raw Honey · Options: 12 Ounce
BBBasswood · Built By Bees
List price $16.95 · 0.75 lb
≈ 10.5× USDA wholesale
Details →
Raw
$22.60/ lb
Raw Blueberry Blossom Honey · Weight: 12 oz
BBBlueberry · Built By Bees
List price $16.95 · 0.75 lb
≈ 10× USDA wholesale
Details →
Raw
$22.60/ lb
Angel Clover Honey · Weight: 12 oz
BBClover · Built By Bees
List price $16.95 · 0.75 lb
≈ 11.9× USDA wholesale
Details →
Raw
$22.60/ lb
Raspberry Blossom Raw Honey · Weight: 12 oz
BBRaspberry · Built By Bees
List price $16.95 · 0.75 lb
Details →
Raw
$22.60/ lb
Raw Wildflower Honey · Weight: 12 oz
BBWildflower · Built By Bees
List price $16.95 · 0.75 lb
≈ 13.7× USDA wholesale
Details →
Raw
$22.60/ lb
Raw Blackberry Blossom Honey · Weight: 12 oz
BBBlackberry · Built By Bees
List price $16.95 · 0.75 lb
Details →
Raw
$22.60/ lb
Raw Cranberry Blossom Honey · Weight: 12 oz
BBCranberry · Built By Bees
List price $16.95 · 0.75 lb
≈ 8.1× USDA wholesale
Details →
$22.67/ lb
Wildflower Honey · 12 oz.
LRWildflower · Laura's Raw Honey
List price $17.00 · 0.75 lb
≈ 13.7× USDA wholesale
Details →
Raw
$22.67/ lb
Evergreen Winterberry Honey · 12oz Jar
STHoney · Saratoga Tea & Honey Co.
List price $17.00 · 0.75 lb
Details →
$22.67/ lb
Cranberry Blossom Honey · 12oz Jars
STCranberry · Saratoga Tea & Honey Co.
List price $17.00 · 0.75 lb
≈ 8.1× USDA wholesale
Details →
$22.67/ lb
Buckwheat Honey · 12oz.
LRBuckwheat · Laura's Raw Honey
List price $17.00 · 0.75 lb
≈ 11.9× USDA wholesale
Details →
$22.67/ lb
Clover Honey · 12oz.
LRClover · Laura's Raw Honey
List price $17.00 · 0.75 lb
≈ 11.9× USDA wholesale
Details →
$22.67/ lb
Orange Blossom · 12oz.
LROrange Blossom · Laura's Raw Honey
List price $17.00 · 0.75 lb
≈ 9.9× USDA wholesale
Details →

