Honey deals & finds

Best value (1708)

Lowest standardized $/lb (filterable via the rail).

Cranberry Blossom · 12 oz.
$22.67/ lb

Cranberry Blossom · 12 oz.

LRCranberry · Laura's Raw Honey
List price $17.00 · 0.75 lb
≈ 8.1× USDA wholesale
Details →
Pumpkin Spice · 12 oz
Raw
$22.67/ lb

Pumpkin Spice · 12 oz

LRPumpkin Blossom · Laura's Raw Honey
List price $17.00 · 0.75 lb
Details →
Fireweed Honey · 12 oz.
$22.67/ lb

Fireweed Honey · 12 oz.

LRFireweed · Laura's Raw Honey
List price $17.00 · 0.75 lb
Details →
Starthistle – Med (8oz) Squeeze-able Plastic
Raw
$23.00/ lb

Starthistle – Med (8oz) Squeeze-able Plastic

M&Star Thistle · Mike & Niki's Honey
List price $11.50 · 0.50 lb
≈ 11.1× USDA wholesale
Details →
Buckwheat – Med (8oz) Squeeze-able Plastic
$23.00/ lb

Buckwheat – Med (8oz) Squeeze-able Plastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $11.50 · 0.50 lb
≈ 13.9× USDA wholesale
Details →
Sage – Med (8oz) Squeeze-able Plastic · Sage MPlastic
Raw
$23.00/ lb

Sage – Med (8oz) Squeeze-able Plastic · Sage MPlastic

M&Sage · Mike & Niki's Honey
List price $11.50 · 0.50 lb
≈ 11.2× USDA wholesale
Details →
Clover Honey – Med (8oz) Squeeze-able Plastic
Raw
$23.00/ lb

Clover Honey – Med (8oz) Squeeze-able Plastic

M&Clover · Mike & Niki's Honey
List price $11.50 · 0.50 lb
≈ 12.1× USDA wholesale
Details →
Canola Flower – Med (8oz) Squeeze-able Plastic
OrganicRaw
$23.00/ lb

Canola Flower – Med (8oz) Squeeze-able Plastic

M&Canola · Mike & Niki's Honey
List price $11.50 · 0.50 lb
≈ 12.1× USDA wholesale
Details →
Christmas Holly Honey – Med (8oz) Squeeze-able Plastic
Raw
$23.00/ lb

Christmas Holly Honey – Med (8oz) Squeeze-able Plastic

M&Brazilian Pepper · Mike & Niki's Honey
List price $11.50 · 0.50 lb
≈ 12.8× USDA wholesale
Details →
Raw Single Source Dutch Clover Honey · 9 oz / 2026
Raw
$23.09/ lb

Raw Single Source Dutch Clover Honey · 9 oz / 2026

AFClover · Ames Farm
List price $13.00 · 0.56 lb
≈ 12.2× USDA wholesale
Details →
Nature's Remedy: Honey Collection · Nature's Remedy Large / Horsemint
Organic
$23.16/ lb

Nature's Remedy: Honey Collection · Nature's Remedy Large / Horsemint

M&Horsemint · Mike & Niki's Honey
List price $34.00 · 1.47 lb
≈ 8.9× USDA wholesale
Details →
Nature's Remedy: Honey Collection · Nature's Remedy Large / Sage
Organic
$23.16/ lb

Nature's Remedy: Honey Collection · Nature's Remedy Large / Sage

M&Sage · Mike & Niki's Honey
List price $34.00 · 1.47 lb
≈ 11.3× USDA wholesale
Details →
Florida Premium Wildflower Honey · 5.5oz Jar
Raw
$23.26/ lb

Florida Premium Wildflower Honey · 5.5oz Jar

EHWildflower · East Hill Honey Co.
List price $8.00 · 0.34 lb
≈ 14.1× USDA wholesale
Details →
Wide Valley Pure Honey 24oz
Raw
$23.33/ lb

Wide Valley Pure Honey 24oz

SHHoney · Sweetnes Honey
List price $35.00 · 1.50 lb
Details →
Mountain View Wildflower Honey – XL (16oz) Squeeze-able Plastic · Mountain View XLPlastic
OrganicRaw
$23.50/ lb

Mountain View Wildflower Honey – XL (16oz) Squeeze-able Plastic · Mountain View XLPlastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 14.2× USDA wholesale
Details →
Redwood City Wildflower – XL (16oz) Squeeze-able Plastic · Rose Garden XL Plastic
$23.50/ lb

Redwood City Wildflower – XL (16oz) Squeeze-able Plastic · Rose Garden XL Plastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 14.2× USDA wholesale
Details →
Tropical Mango Honey – XL (16oz) Squeeze-able Plastic
$23.50/ lb

Tropical Mango Honey – XL (16oz) Squeeze-able Plastic

M&Tropical · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
Details →
Bonny Doon Wildflower – XL (16oz) Squeeze-able Plastic
$23.50/ lb

Bonny Doon Wildflower – XL (16oz) Squeeze-able Plastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 14.2× USDA wholesale
Details →
Vacaville Wildflower – XL (16oz) Squeeze-able Plastic · Vacaville XLPlastic
$23.50/ lb

Vacaville Wildflower – XL (16oz) Squeeze-able Plastic · Vacaville XLPlastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 14.2× USDA wholesale
Details →
Tropical Mango – XL (16oz) Scoop-able Glass
$23.50/ lb

Tropical Mango – XL (16oz) Scoop-able Glass

M&Tropical · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
Details →
Half Moon Bay Wildflower Honey - XL (16oz) Scoop-able Glass
$23.50/ lb

Half Moon Bay Wildflower Honey - XL (16oz) Scoop-able Glass

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 14.2× USDA wholesale
Details →
Campbell Wildflower Honey - XL (16oz) Pour-able Glass
$23.50/ lb

Campbell Wildflower Honey - XL (16oz) Pour-able Glass

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 14.2× USDA wholesale
Details →
Los Gatos Wildflower – XL (16oz) Pour-able Glass · Los Gatos XLGlass
Raw
$23.50/ lb

Los Gatos Wildflower – XL (16oz) Pour-able Glass · Los Gatos XLGlass

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 14.2× USDA wholesale
Details →
Redwood City Wildflower – XL (16oz) Glass · Redwood XL Glass
$23.50/ lb

Redwood City Wildflower – XL (16oz) Glass · Redwood XL Glass

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 14.2× USDA wholesale
Details →