Honey deals & finds

Best value (1708)

Lowest standardized $/lb (filterable via the rail).

Wildflower - two 1lb Jars – 2lbs total
$23.99/ lb

Wildflower - two 1lb Jars – 2lbs total

TBWildflower · The Beekeeper's Daughter
List price $23.99 · 1.00 lb
≈ 14.5× USDA wholesale
Details →
Orange Blossom – two 1lb Jars - 2lbs total
Raw
$23.99/ lb

Orange Blossom – two 1lb Jars - 2lbs total

TBOrange Blossom · The Beekeeper's Daughter
List price $23.99 · 1.00 lb
≈ 10.5× USDA wholesale
Details →
Sourwood 16oz
$23.99/ lb

Sourwood 16oz

GHSourwood · Georgia Honey Farm
List price $23.99 · 1.00 lb
Details →
Orange Blossom Honey · 19oz Bottles
Raw
$23.99/ lb

Orange Blossom Honey · 19oz Bottles

STOrange Blossom · Saratoga Tea & Honey Co.
List price $28.50 · 1.19 lb
≈ 10.5× USDA wholesale
Details →
Saw Palmetto Honey – two 1lb Jars - 2lbs total
Raw
$23.99/ lb

Saw Palmetto Honey – two 1lb Jars - 2lbs total

TBPalmetto · The Beekeeper's Daughter
List price $23.99 · 1.00 lb
≈ 8.9× USDA wholesale
Details →
Saratoga Springs Wildflower Honey · 19oz Bottles
$23.99/ lb

Saratoga Springs Wildflower Honey · 19oz Bottles

STWildflower · Saratoga Tea & Honey Co.
List price $28.50 · 1.19 lb
≈ 14.5× USDA wholesale
Details →
Buckwheat Honey 8oz.
$24.00/ lb

Buckwheat Honey 8oz.

MCBuckwheat · Mill Creek Apiary
List price $12.00 · 0.50 lb
≈ 12.6× USDA wholesale
Details →
Lavender Blossom Honey 12 oz Glass Jar
$24.00/ lb

Lavender Blossom Honey 12 oz Glass Jar

BHLavender · Bare Honey
List price $18.00 · 0.75 lb
Details →
Honey Matcha Latte Mixer 12 oz Jar
$24.00/ lb

Honey Matcha Latte Mixer 12 oz Jar

BHFlavored & Infused · Bare Honey
List price $18.00 · 0.75 lb
Details →
Hot Honey · 12oz
$24.00/ lb

Hot Honey · 12oz

SBFlavored & Infused · Savannah Bee Company
List price $18.00 · 0.75 lb
Details →
Butterbean Honey 8 oz.
$24.00/ lb

Butterbean Honey 8 oz.

MCHoney · Mill Creek Apiary
List price $12.00 · 0.50 lb
Details →
Cinnamon Spreadable Honey 12 oz Jar
$24.00/ lb

Cinnamon Spreadable Honey 12 oz Jar

BHFlavored & Infused · Bare Honey
List price $18.00 · 0.75 lb
Details →
Savannah Honey · 12oz
$24.00/ lb

Savannah Honey · 12oz

SBWildflower · Savannah Bee Company
List price $18.00 · 0.75 lb
≈ 14.5× USDA wholesale
Details →
Orange Blossom Honey · 6 oz
$24.00/ lb

Orange Blossom Honey · 6 oz

BFOrange Blossom · Bee Friends Farm
List price $9.00 · 0.38 lb
≈ 10.5× USDA wholesale
Details →
Florida White Tupelo Honey · Size: 24oz Honey
$24.00/ lb

Florida White Tupelo Honey · Size: 24oz Honey

ZSTupelo · Z Specialty Food
List price $36.00 · 1.50 lb
≈ 12× USDA wholesale
Details →
Wild Raspberry Honey 8oz.
$24.00/ lb

Wild Raspberry Honey 8oz.

MCRaspberry · Mill Creek Apiary
List price $12.00 · 0.50 lb
Details →
Vanilla Bean Spreadable Honey 12 oz Glass Jar
$24.00/ lb

Vanilla Bean Spreadable Honey 12 oz Glass Jar

BHFlavored & Infused · Bare Honey
List price $18.00 · 0.75 lb
Details →
Wildflower Honey · 12oz
$24.00/ lb

Wildflower Honey · 12oz

SBWildflower · Savannah Bee Company
List price $18.00 · 0.75 lb
≈ 14.5× USDA wholesale
Details →
Hot and Spicy Honey 12 oz Glass Jar
$24.00/ lb

Hot and Spicy Honey 12 oz Glass Jar

BHFlavored & Infused · Bare Honey
List price $18.00 · 0.75 lb
Details →
Honey Hot Cocoa Mixer 12 oz Jar
$24.00/ lb

Honey Hot Cocoa Mixer 12 oz Jar

BHFlavored & Infused · Bare Honey
List price $18.00 · 0.75 lb
Details →
Vanilla Squeeze Honey, 12 oz.
$24.00/ lb

Vanilla Squeeze Honey, 12 oz.

SBFlavored & Infused · Savannah Bee Company
List price $18.00 · 0.75 lb
Details →
Citrus Squeeze Honey, 12 oz.
$24.00/ lb

Citrus Squeeze Honey, 12 oz.

SBCitrus Blossom · Savannah Bee Company
List price $18.00 · 0.75 lb
Details →
Bourbon Infused Honey · 10 oz.
$24.00/ lb

Bourbon Infused Honey · 10 oz.

BAFlavored & Infused · Birds and Bees Farm
List price $15.00 · 0.63 lb
Details →
Appalachian Sourwood · Size: 24oz Honey
$24.00/ lb

Appalachian Sourwood · Size: 24oz Honey

ZSSourwood · Z Specialty Food
List price $36.00 · 1.50 lb
Details →