Honey deals & finds

Best value (1708)

Lowest standardized $/lb (filterable via the rail).

Half Moon Bay Wildflower Honey - XL (16oz) Squeeze-able Plastic
$23.50/ lb

Half Moon Bay Wildflower Honey - XL (16oz) Squeeze-able Plastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 14.2× USDA wholesale
Details →
Tupelo Honey - 16 oz Glass. · 16oz Tupelo Glass
Raw
$23.50/ lb

Tupelo Honey - 16 oz Glass. · 16oz Tupelo Glass

SHTupelo · Smiley Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 11.8× USDA wholesale
Details →
Honey with Tahini · Large (16oz Plastic)
OrganicRaw
$23.50/ lb

Honey with Tahini · Large (16oz Plastic)

M&Flavored & Infused · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
Details →
Vacaville Wildflower – XL (16oz) Glass
$23.50/ lb

Vacaville Wildflower – XL (16oz) Glass

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 14.2× USDA wholesale
Details →
Mountain View Wildflower Honey – XL (16oz) Pour-able Glass · Mountain View XLGlass
OrganicRaw
$23.50/ lb

Mountain View Wildflower Honey – XL (16oz) Pour-able Glass · Mountain View XLGlass

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 14.2× USDA wholesale
Details →
Lehua Blossom – XL (16oz) Squeeze-able Plastic
$23.50/ lb

Lehua Blossom – XL (16oz) Squeeze-able Plastic

M&Lehua · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 12.7× USDA wholesale
Details →
Los Altos Wildflower – XL (16oz) Pour-able Glass · Los Altos XLGlass
$23.50/ lb

Los Altos Wildflower – XL (16oz) Pour-able Glass · Los Altos XLGlass

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 14.2× USDA wholesale
Details →
Woodside Wildflower – XL (16oz) Pour-able Glass · Woodside XLGlass
Raw
$23.50/ lb

Woodside Wildflower – XL (16oz) Pour-able Glass · Woodside XLGlass

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 14.2× USDA wholesale
Details →
Santa Clara Wildflower – XL (16oz) Squeeze-able Plastic · Santa Clara XLPlastic
$23.50/ lb

Santa Clara Wildflower – XL (16oz) Squeeze-able Plastic · Santa Clara XLPlastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 14.2× USDA wholesale
Details →
Bonny Doon Wildflower – XL (16oz) Pour-able Glass
$23.50/ lb

Bonny Doon Wildflower – XL (16oz) Pour-able Glass

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 14.2× USDA wholesale
Details →
Hot Honey – XL (16oz) Scoop-able Glass
OrganicRaw
$23.50/ lb

Hot Honey – XL (16oz) Scoop-able Glass

M&Flavored & Infused · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
Details →
Campbell Wildflower Honey - XL (16oz) Squeeze-able Plastic
$23.50/ lb

Campbell Wildflower Honey - XL (16oz) Squeeze-able Plastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 14.2× USDA wholesale
Details →
Woodside Wildflower – XL (16oz) Squeeze-able Plastic · Woodside XLPlastic
Raw
$23.50/ lb

Woodside Wildflower – XL (16oz) Squeeze-able Plastic · Woodside XLPlastic

M&Wildflower · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 14.2× USDA wholesale
Details →
Lehua Blossom – XL (16oz) Pour-able Glass
$23.50/ lb

Lehua Blossom – XL (16oz) Pour-able Glass

M&Lehua · Mike & Niki's Honey
List price $23.50 · 1.00 lb
≈ 12.7× USDA wholesale
Details →
Hawaiian Honey Sampler · Hawaiian Honey Sampler
Organic
$23.65/ lb

Hawaiian Honey Sampler · Hawaiian Honey Sampler

BIHoney · Big Island Bees
List price $40.00 · 1.69 lb
Details →
Hawaiian Honey Sampler · Spiced Honey Sampler (Island Spice)
Organic
$23.65/ lb

Hawaiian Honey Sampler · Spiced Honey Sampler (Island Spice)

BIFlavored & Infused · Big Island Bees
List price $40.00 · 1.69 lb
Details →
Macadamia Nut Blossom Honey · 9 oz Glass Jar - 3 count
Raw
$23.68/ lb

Macadamia Nut Blossom Honey · 9 oz Glass Jar - 3 count

BIMacadamia Nut · Big Island Bees
List price $40.00 · 1.69 lb
Details →
Organic Lehua & Cinnamon · 47 oz Glass Jar
Organic
$23.83/ lb

Organic Lehua & Cinnamon · 47 oz Glass Jar

BILehua · Big Island Bees
List price $70.00 · 2.94 lb
≈ 12.9× USDA wholesale
Details →
Tupelo Honey · 8 ounce glass jar with hang tag
Raw
$23.90/ lb

Tupelo Honey · 8 ounce glass jar with hang tag

SHTupelo · Smiley Honey
List price $11.95 · 0.50 lb
≈ 12× USDA wholesale
Details →
Raw Buckwheat Blossom Honey · Weight: 12 oz
Raw
$23.93/ lb

Raw Buckwheat Blossom Honey · Weight: 12 oz

BBBuckwheat · Built By Bees
List price $17.95 · 0.75 lb
≈ 12.6× USDA wholesale
Details →
Saw Palmetto Raw Honey · Options: 12 Ounce
Raw
$23.93/ lb

Saw Palmetto Raw Honey · Options: 12 Ounce

BBPalmetto · Built By Bees
List price $17.95 · 0.75 lb
≈ 8.9× USDA wholesale
Details →
Raw Single Source Fall Wildflower Honey · 9 oz / 2026
Raw
$23.98/ lb

Raw Single Source Fall Wildflower Honey · 9 oz / 2026

AFWildflower · Ames Farm
List price $13.50 · 0.56 lb
≈ 14.5× USDA wholesale
Details →
Buckwheat Blossom – two 1lb Jars - 2lbs total
Raw
$23.99/ lb

Buckwheat Blossom – two 1lb Jars - 2lbs total

TBBuckwheat · The Beekeeper's Daughter
List price $23.99 · 1.00 lb
≈ 12.6× USDA wholesale
Details →
Wildflower Honey - two 1lb Jars - 2lbs total
Raw
$23.99/ lb

Wildflower Honey - two 1lb Jars - 2lbs total

TBWildflower · The Beekeeper's Daughter
List price $23.99 · 1.00 lb
≈ 14.5× USDA wholesale
Details →